FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CARL COX V PRAZE (21.8.2009) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

prague summer session

carl cox praha

.
cool
st červenec 29, 2009 11:32 pm
at si říká kdo chce co chce.... ma na to právo, ale ten kdo chce slyšet Coxe na něj stejně pujde nehlede na to že byl přidán další dj a to Marco V který neni opravdu nic do počtu ale pořádnej dj! To s tím přesunem nevidím černě, co by mi dokázalo pořádně zkazit party je promáčený oblečení a týden nemoci potom... venku si to užiju odpoledne (když bude hezky) a večer zase jinde a přitom za jedny peníze! žádný další placení za "after"... prostě vidim vic kladů než záporů.. ale jak říkám každej má pravo na svuj názor...
:-)
st červenec 29, 2009 11:09 pm
problem je v predpokladane navstevnosti.. UM si zrejme myslela, ze Coxem smete machac, ale postupem casu se ukazalo, ze tahle akce machaci neubere a efekt bude opacny... sak jen se podivejte na vysledky ankety tady na poslouchej.net - machac vs. pss. je to skoda, dalsi oser na lidi, dalsi podraz na scenu .-(
paveell
st červenec 29, 2009 10:12 pm
Hustýýý Smile..Tak to jsem fakt nečekal. Na tu akci jsem chtěl jít jen proto,že to bylo venku a ve dne. Teď ten lístek kupovat nebudem a budu v očekávání jak to celý dopadne. V létě by mě ani nenappadlo jít do haly i kdyby tam byla klimatizace...Jsem rád,že nejsme konečně zavřený a oni to tak poserou. Určitě v tom je jinej problém,než počasí.
kopec
st červenec 29, 2009 8:47 pm
lidi sli byste na coxa nebo ne napiste je to na........
karla
st červenec 29, 2009 8:44 pm
Tak letos karla vynecham us jsem ho slysel na timewarpu!
Tomas-el
st červenec 29, 2009 7:56 pm
:o((((((((
Tak ted uz je to pro me uplne mimo. Trihodinovy set Coxe od 20:00 v hnusne male sportovni hale bez klimacky. I kdyz bude venku prset a 20 C, tak tam bude nedychatelno. Tim se uplne zmenila cela koncepce day festivalu venku na upocenou halovku uprostred leta. Za 900 by tam sel jen blazen.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st červenec 29, 2009 7:53 pm
Dan

tak to neměli nahlašovat jako venkovní akci a všude se chlubit, že to bude venku... a pak to nakonec přesunout! Snad nedělaj první akci! Dle mě tohle prostě není fér pro ty lidi co se těšili na to jak to bude venku... Myslim si, že měli dost času si to rozmyslet!
Tohle je můj názor a rozhodně tim nechci nikoho rozčílit, ale takhle to vidím já!
Dan
st červenec 29, 2009 7:47 pm
skoda
Chapu...ted lidi budou remcat, ze to neni venku, protoze je venku hezky. Kdyz by to bylo venku a chcalo by, lidi by remcali jeste vic. Lidi, verte, ze presunuti bude pro UM drazsi, nez kdyby to delali venku, tak myslim, ze keci nejsou na miste.
Marco V...super!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
st červenec 29, 2009 5:41 pm
nemá ho Bleha,nebude na Prague session-vubec bych se nedivil,kdyby to fakt zrušil...
kopec
st červenec 29, 2009 5:37 pm
co si ted cox a ten jeho menegment maj myslet o CR ostuda doufam zesem dojede
kopec
st červenec 29, 2009 5:33 pm
united music bezte ne kam a radsi party nedelejte bleha to svama taky zabalil se nedivim se mu kopec
spead
st červenec 29, 2009 4:35 pm
viz odkaz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st červenec 29, 2009 4:17 pm
jo?
a kde to jako máte ? ticketpru neni ani zmínka o MSH, jako místo konání je tam stále Holešovická tržnice. Takže laskavě nehysterčete.
IIIIII
út červenec 28, 2009 11:58 pm
když to přesunou rovnou do sasazu, tak přece nebudou moci vybírat dvoje vstupný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út červenec 28, 2009 8:18 pm
Můj názor taký : UM machýrci, co se neobtěžují vydat řádné prohlášení. Můžeme si s lidma dělat co chceme, jsou to jen přeci loutky, které půjdou kam si řeknem. Když to půlka vzdá, nás to trápit nebude.
Třeba to v tom semeništi šamponů a barbiegirls SASAZU doopravdy skončí.
Já to prostě nechápu, ať vyšlou do světa nějakou omluvnou info a bude alespoň jasno. Zatím to vidím tak, že F..K takovéto novátorské podnikatele a společnosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
út červenec 28, 2009 8:04 pm
No tak to je teda docela síla, ještě že jsem si lístek nekoupil a Káju si pořádně užiju na Nature One.
Metrolike
út červenec 28, 2009 8:00 pm
Surprised UNITED MUSIC Surprised
Metrolike
út červenec 28, 2009 7:58 pm
Kdyby nekdo chtel muj listek na Coxe tak je jeho.Levne se ho zbavim.
Metrolike
út červenec 28, 2009 7:55 pm
Ahoj,kdyz ctu jak popisujete malou sportovni halu,tak lituju ze jsem si koupil listek na tuhle akci. Hlavne ze se poradatele mohli pretrhnout s tim,co vsechno bude k videni na trznici a bla bla bla a ted tohle.No to nechci videt tu kritiku potom a myslim ze i Cox a spol na tohle rozhodne nebudou vzpominat v dobrem. Vypada to ze to budou vyhozeny prachy k nicemu.
spead
út červenec 28, 2009 5:12 pm
Docela se divim, že to neni v Sasazu. Vždyť tam se vejde skoro více lidí jak do MSH. A navíc by to mohlo jet nonstop s tim večernim porgramem. No, myslím, že tady UM trošku narazilo a hafo lidí se jim na to vyprdne (včetně mě, uvažoval jsem o tom, ale tímhle to padá=ještě že je Karlík na Nature One) Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
út červenec 28, 2009 4:52 pm
MSH
Lol, tak jeste ze jsem se jiz davno rozhodl na tuto akci nejit a listek nekoupit. Dost dobre nechapu, co tim UM sleduji, resp. jaky maji duvod. Akce presunem do temna tak male "haly" uplne zmeni nadech a kvalitativne rozhodne pujde dolu. Z moznych duvodu je pocasi, ale myslim ze lide spis risknou dest, nez poceni se v saune bez toalet a baru. Jo to kdyz byla presunuta onehda Transmission ze Sparty do tehdejsi Sazky, to byla jina kava Smile ...

Kazdopadne mene lidi na Kajovi Koxu znamena vice lidi na Machaci druhy den. Nebo se pletu, co myslite ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út červenec 28, 2009 4:10 pm
Noo tak to je teda mazec! jestli to tak opravdu bude tak to bude pěknej průser! Lidi určitě i tak přídou, ale rozhodně jich nebude tolik a neužijou si to ani tolik! Já jsem teda ani nechtěl jed, ale kdybych o tom uvažoval tak po téhle změně bych tuto akci okamžitě zavrhnul!
JP
út červenec 28, 2009 4:06 pm
Presun do Male sportovni haly - pruser
Bohuzel je to tak... Potvrzeno oficialne z Ticketpra. Jinak na stranakch UM a ani Prague session ani pismeno. To me docela na v pripade UM zarazi a mrzi, neb jsem je az dosud povazoval za velke profiky a seriozni poradatele. Presunout tuhle megaakci, ktera navic budi obrovska ocekavani, z open spacu do hnusne stodoly, a ani poradne neinformovat lidi, proc se to deje a co lze od noveho mista cekat, povazuju za neskutecnou degradaci kvality nabizene zabavy a peknej prusvih.

Ja bohuzel, byt s tezkym srdcem, akci odpiskavam, neb kdo byl nekdy na nejakem koncerte v MSH, vi, ze to je vetsi stodola nehodna jakekoli vetsi akce - strasne prostredi, hrozny vedro (ted v lete to bude jeste vetsi namka), zadne vetrani, strasny zvuk, malo toalet, zadne zazemi pro obcerstveni atd. Pri 1000 hlavach uz je to peklo...

Trochu se obavam, az to Coxova produkce uvidi, ze odmitne ucinkovat. A ze to tam lidi plni ocekavani ze super zazitku zbouraji...

Vas nazor ?
Metrolike
út červenec 21, 2009 5:35 pm
Jinak Facebook je u nas posledni dobou hodne popularni,ale ve svete bych rekl ze uz je za vrcholem sve nejvetsi popularity.Me tento web moc nesedi,sice clovek pozna spoustu lidi a jede to jak retezova reakce do nekonecna ale drtiva vetsina lidi se tam zna spise virtualne nez primo mezi sebou. Rolling Eyes Neni nad to se poznat nekde na party Very Happy Idea
Metrolike
út červenec 21, 2009 5:24 pm
Takze akce presunuta do male sportovni haly,no to je teda uzasny!To tu jeste chybelo. Lidi pujdou parit po poledni do haly,to zni komicky.Na druhou stranu tam bude spise temno takze jakoby nocni party. To jsem teda zvedav.......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po červenec 20, 2009 7:39 pm
ozzby
tak tak, navic na zapade denni akce bezne frci a mne se teda moc libej Smile denni akce rulez Smile Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po červenec 20, 2009 4:07 pm
Metrolike
lide zvykli sice nejsou.. ale neni muze byt.. na facebook take nikdo nebyl zvykli jeste pred 8 mesici a dnes bez neho pulka naroda nedokaze zit Smile

Je treba byt otevreny novinkam Smile
Metrolike
po červenec 20, 2009 11:49 am
Myslim ze v cechach lidi nejsou moc zvykli parit pres den,tady se lidi odvazou az kdyz je spis tma-no uvidime jakto dopadne.Jinak by me zajimalo proc vetsina DJs u nas hraje ponekud trochu volneji nez kdyz hrajou v jinych zemich?Naproti tomu zase tady lidi dost pari nez v jinych zemich kde se Dj muze prervat a ty lidi jen postavaj s pivem. No na tohle me zadny promoter asi neodpovi.........
KOPEC NASRANEJ
čt červenec 16, 2009 9:12 pm
COX JENHODku
takze ja dam litr a carla pana coxa uvidim hrat hodku a pak cau na to seru tady fakt promoter IDIOT NO UNITED MUSIC OBEREM LIDI ZA HODKU COXA hrani TY VOLE ZAMYSLETE SE NAD SEBOU A UDELEJTE S COXEMNORMAL PARTY ABYME SI HO UZILI FUCK UNITED MUSIC JAK RIKAL BLEHA SNIMA UZ DO NICEHO NEJDU ANI SE NEDIVIM RADSI NA NEHO DO BRATISLAVY KOPEC
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další Strana 5 z 10


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz