FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CARL COX V PRAZE (21.8.2009) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

prague summer session

carl cox praha

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ctira.d
st červen 03, 2009 9:02 pm
Tak ono je to dáno i samotnýma promotérama. Dělají akce pro peníze a nejvíce lidí hodí na trance akce, takže na nich nejvíce vydělají, nebo aspoň mají záruku nějakého zisku. Takže myslím si, že když UM pozvali Coxe tak je to příjemná změna a na něj přijde spousta lidí.
Koobees
st červen 03, 2009 8:47 pm
Umaštěný trance?
Nebudu tu prezentovat svůj názor,ani obhajovat trance,ale podle mně jde doba zkrátka stále kupředu a to i v hudbě.Já osobně mám radši taky techno,ale at´ chceme nebo ne,tak tenhle styl neoficiálně a pomalu umírá,minimálně co se akcí týče...Lidem se začal ve velkém líbit trance a to se přece muselo odrazit i na těch díky kterým tahle hudba vůbec existuje a to jsou Dj´s................I tak,ale říkám: TECHNO IS NOT DEATH!!!
Alex
st červen 03, 2009 8:00 pm
2FranCesc
No právě že byl...Ale Macháč už není dávno technu tak jsem jel hlavně stanovat:-)))) Ale když se Kájovi chce a je trošku k tomu donucený tak by zastrouhal techýnko jedna radost:-)))....Už myslím že bylo dost zase toho umaštěného trancu a vyblitého minimalu.....
Koobees
st červen 03, 2009 1:40 pm
Party vs. Počasí
Osobně si myslím,že je to skvělý nápad a příjemná změna,která posune českou taneční scénu zase o krok dál....A cena mi přijde celkem adekvátní tomu kdo se za gramcema postaví a to je sám velký černoch s mezerou mezi zuby.......CARL COX....Carl byl,je a myslím,že ještě dlouho bude nej DJ této planety a komu se zdá 600 korun moc za to aby si ho na živo poslechl,tak asi na party nechodí za hudbou,ale jen si zahopsat pod vlivem podpůrných látek,ale ti druzí jako já si tuhle akcičku určitě nenechají ujít a přijdou Carlovi za to co ve světě taneční muziky dokázal složit poklonu.....alespon tím,že si skvěle zapaří.............Thanks Carl....
IIIIII
st červen 03, 2009 1:23 pm
ještě bych se na to podival z pohledu pražských klubů. v létě je horší sezona a tenhle večer by mohlo být v klubeh dost zaplněno. takže to můžeme i chápat jako podporu pražské klubové scéně. Smile.

jinak denní koncept mě nevadí, ale after v sousedním klubu s podobnym obsazením jako hlavní akce mě moc nebaví. to se budou muset snažit, aby přesvědčili. takže třeba máme před sebou vyhlídku dobrého hudebního zážitku, a ne jen bazén na lešení Smile
FranCesc
st červen 03, 2009 1:16 pm
2alex
na techno zapomeň kámo, jestli's byl na mácháči víš že karel už poměrně vyměknul, pouštěl takovou směsku s housovym spodkem; nebylo to špatný ale nejradši vzpomínám na PVA Letňany
tim
st červen 03, 2009 12:56 pm
ceny
666 mi neprijde tak pekelny cislo...
Alex
st červen 03, 2009 11:51 am
Pokud bude Kája strouhat staré dobré nekompromisní techno tak dam za něho i talířSmile))) ....Ale jinak to vstupné to je fakt tragédie tady v té republice... Jako koncept denní párty je náhodou v pohodě... V jiných zemích se tak paří normálně jen tady nejsme na to zvyklí... proč se nezliskat už přes den:-))))))))))))))
Elec
st červen 03, 2009 11:51 am
ale to cesky zastoupeni to snad nemyslite vazne???
ruda
st červen 03, 2009 9:50 am
parada
parada
m.key
st červen 03, 2009 8:59 am
Presne! Drahy jako prase....
tencka
st červen 03, 2009 8:47 am
kalit pres den?
proc ne Very Happy Vzpominam na hudbu v ulich v pha, na primo na mustku lidi parily do 18ti hodin. A byl to narez Very Happy Very Happy
Ale asi ti co konecne muzou chodit vecer parit preci nepujdou za bileho dne Very Happy

Jinak koks zde jiz parkrat byl asi nej na vystavisti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
st červen 03, 2009 8:31 am
cena Coxe za poslední dobu pěkně spadla a navíc denní akce? předražená akce,která nabízí kulový,takže rozhodně nebudu podporovat nenažrance Kučerovce a zůstanu doma a to samý radím ostatním Surprised předražený VIPka,který nabízí velký hovna a vůbec Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ctira.d
st červen 03, 2009 8:23 am
Mě to taky přijde jako velice zajímavý nápad a začínám o týhle akci hodně uvažovat. Line-up je myslím skvěle vyvážený.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st červen 03, 2009 7:14 am
me se to moc libi, konecne se posunujem dopredu Smile Line Up je myslim vice nez paradni, a ten kdo nekali pres den ma holt smulu ... Smile aspon bude vic mista.
Tech_Boy_Stage
st červen 03, 2009 1:04 am
Nesmysl
Nesmysl - přez den nekalim - kalim jen přez noc - nebudu někde šaškovat o 12 dopoledne - no nejsu magor hej -
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út červen 02, 2009 6:36 pm
No tak nevim! Řekl bych nic moc! Čekal jsem lepší jména! Hlavně za tu cenu co tam píšou! Takže moje účast boužel padá!
tonny
út červen 02, 2009 5:58 pm
ofiko na UM webu
KOPEC
so květen 30, 2009 4:11 pm
cox prag
blba otazka nevite nekdo kolik uz se prodalo listku kdyztak pisnite dik ja tam du tak z 5lidma party people takze rachot bude to dabra jizda coxada myslim kvuli nemu ne se sjet Surprised kopec ruce nahore litaaame
KOPEC
so květen 30, 2009 3:26 pm
cox in prag
Nevim ale muj nazor dycky kdyz byl v cesku cox tak sem si to uzil fakt jizda a ta cena vstupu za to stojiiiii Very Happy urco muj nazor carl cox udela z obycejny party mejdan Very Happy a hlavne atmosferu comunikace with party people ruce k lejrum odlet jak swina smile44
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
so květen 30, 2009 2:05 pm
dobrá myšlenka?
Nebo snad horší provedení bo opačně, ať tak či tak letní pouliční akce táhnou i ve dne, viz nesrovnatelná Love Parade, která bouhužel letos stejně jako B-Parade v Berlíně není (i krize dolehla na taneční akce, bohužel)

Jen ta cena mi přijde za vstupy mi přijde docela větší, než bych byl ochotnej dát - ale co, třeba to bude super a bude to stát za víc než za těch pár stovek, jestli mi rozumíte...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá květen 29, 2009 11:48 pm
a proc ne
me se ten anpad odpoledni akce docela zamlouva Very Happy
odpol se zahrejes a vecer dodelas, ale na machaci a ani v SASAZU to nebude Very Happy
Anonymní
pá květen 29, 2009 8:49 pm
Tak tomi zkazily naladu jsem myslel ze to bude pres noc a ne takhle debilne...!Stejne asi pojedu ale cekal jsem neco jineho od UM!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
pá květen 29, 2009 8:08 pm
dont_panic
Taky možná volba... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
pá květen 29, 2009 6:31 pm
Skica
ona pestrost s originalitou zda se nejsou zcela na miste. Nazval bych to debilitou Very Happy
andys
pá květen 29, 2009 6:09 pm
nebyt machace,tak by urcite hral klasiku,ale takhle to poradatel risknul odpoledne,ale nebude to mit takovou atmosku,cekam min 3.hodky jak na sk Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
pá květen 29, 2009 6:03 pm
@dont_panic
No baže. A to není jen tady. Jeho slovník je velmi pestrý a originální ve více místnostech....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
pá květen 29, 2009 5:50 pm
kopec
kopec ty si fakt vul Very Happy jenom proto ze ty makas sou ty, ktery delaj party od dvou odpoledne debilove ? Huuh o tvem slovniku se nevyjadruju.
jarek
pá květen 29, 2009 5:43 pm
jake mate reference na SIBAMAC aréna, Bratislava bude tu carl 22.8 ve 3.hodinovem setu Smile jestli jet ci nejet
andys
pá květen 29, 2009 5:33 pm
jak bude hrat kaja hlavne at do deseti,pak by se asi machac moc stihat nedal vlakem nebo busem,kdo ma karu je za vodou,kdyz bude chtit dat obe akce spolecne
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další Strana 7 z 10


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz