FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CARL COX V PRAZE (21.8.2009) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

prague summer session

carl cox praha

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oxygen
st srpen 26, 2009 5:44 pm
to Mustaffa
na tom videjku z X-massacru není techno ale TEKNO Very Happy
jinak souhlas, dřív to šlapalo víc!! zlatej DNB a právě zmíněný tekno Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
út srpen 25, 2009 10:55 pm
ondra
neboj, spis vas lituju ze tohle musite poslouchat. Ja bych tam usnul Very Happy
oNDRA
út srpen 25, 2009 10:16 pm
abyste se nam tady nerozbecely...
mustaffa
út srpen 25, 2009 9:06 pm
presne amigo, uz starnem, musime misto prenechat bohuzel mladsim..hehe
peace
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
út srpen 25, 2009 8:38 pm
Mustaffa
to chapu... pitch na minus 10 a BPM na 120 i min...rychlost jako na housinku...

Taky tomu moc nerozumim... asi sem starej Very Happy
mustaffa
út srpen 25, 2009 8:30 pm
jo kde sou ty casy... Ted co se hraje mi moc jako techno proste uz nepripada..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
út srpen 25, 2009 8:19 pm
Mustaffa
mas v tom trochu bordel ne?

tohle je stary dobry techno!!!


Link
mustaffa
út srpen 25, 2009 8:17 pm
???
A tohle je jako techno? Hmm, tohle je techno...
http://www.youtube.com/watch?v=3H8-mV0u13g&feature=related
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út srpen 25, 2009 10:32 am
report PSS
rada napsal:
Jestli píše články o Coxovi člověk slyšející ho poprvé,tak to zabalte poslouchejte. NE



O kvalitě článku s tebou nemíním diskutovat, ale co mě zaráží je tvůj výrok o tom, že když náš redaktor slyší a píše o dji poprvé, měli bychom to zabalit ...

Konkrétně by mě zajímal tvůj report z PSS, když už se tady tak chvástáš, že jsi CC neslyšel poprvé ... pošli mi na jervin@poslouchej.net
Tom
út srpen 25, 2009 7:48 am
Ani nepovídejte to bylo jasný, disco lidi, fifky, rambové a nosy nahoru a pak ten pořád omílanej děsnej Marco V
r.o.n.n.y
po srpen 24, 2009 7:37 pm
CARL COX- Prague Summer Sessions 21.8.09 Praha
r.o.n.n.y
po srpen 24, 2009 7:33 pm
CARL COX- Prague Summer Sessions 21.8.09
Jedna z nejdele trvajicich techno stalic vecne vyborne nalaladeny nas Kaja ukazal,ze techno se da hrat jinak a daleko zajimaveji,hodne zvratu,plnobarevny set by si zaslouzil vestis navstevnost,ale kdo dorazil urcite nelitoval,protoze dostal to svoje,horko je snad jedinym minusem teto skvele nazvucene a nasvicene akce,velmi se me libila venkovni stage,hodne mista pro znavene nohy se taky nevidi

http://www.youtube.com/watch?v=qxhJ7PMsvbA

rada
po srpen 24, 2009 5:13 pm
clánek amatéra
Jestli píše články o Coxovi člověk slyšející ho poprvé,tak to zabalte poslouchejte. NE
oldclubber
po srpen 24, 2009 12:34 pm
firestarter
hochu jsi trošku mimo mísu Smile
firestarter
po srpen 24, 2009 9:35 am
A tady si nikdo nestěžuje na přeplněnou halu
NA SOL TOLIK LIDÍ NADÁVALO NA HANGARY, ALE ŽE TAHLE AKCE NALÁKALA SPOUSTU LIDÍ NA PÁRTY OPEN AIR UPROSTŘED MĚSTA, A NAKONEC TO BYLA OBYČEJNÁ HALOVKA JAKO TUCTY JINEJCH , TO NIKOMU NEVADÍ.

Asi si dali moc kokse Very Happy
Mark
po srpen 24, 2009 8:25 am
Moc disco lidi
MH
po srpen 24, 2009 12:14 am
Carl je jen jeden
Carl byl skvely, zahral vyborne a akce byla dobre zorganizovana. Lidi tak akorat, aby nebyla tlacenice, zazemi vyborne atd.. Radeji si zajdu na takovou akci nez nekde mrznout nebo se brodit blatem, ci moknout na desti.. Navic kousek kamkoliv.. Proste dobra akce.. Jerome taky dobry, Lucca dobra, Nesquik dobry, venku taky dobry.. Proste prijemna akce na dobrem miste..
Lucijé
ne srpen 23, 2009 4:06 pm
Výborná akcička
Lidi já nechápu proč všechny akce srovnáváte se zahraničníma.Prostě všude je to jiné, všude jsou jiné možnosti.
A kdyby byla každá párty na světě stejně dokonalá, tak by to byla asi nuda ne.
A co se týče Carla tento pátek. Opravdu na naše poměr výýýýýýborná akcička.Jediné mínus které asi mohu vytkmout byl ten vzduch tam,to bylo opravdu moc, ale alespoň jsme ty naše tělíčká pořádně zapotily ne, jednou za čas to přeci chce:D.
A na jednu stranu není čemu se divit, vzpomeňte jaké bylo počasí tento týden???? Podle mne takový vzduch musel bejt všude krom nových klimatizovaných prostorů.
Carl zahrál bezkonkurenčně ostatně jako vždy, bylo mi líto že nehrál celý večer to jako jo no a doufám že dlouho nebude trvat a přivezou nám ho sem znovu, na OPEN-AIR párty a pokud možno s 5 hodinovým setíkem.
Marco V se mi taky moc líbíl, myslím že perfektně navázal na Carla a nezklamal.Občas se mu dalo vytknout to, že tam šoupnul nakou tu zpívačku a tim to trochu zbrzdil.
Jerome Isma-Ae krom poslední tak půl hodinky děs běs, ten to zasekal totálně.No a poslední Nesquik, myslím že mooooc hezkej závěr takový párty to se musí nechat, tomu se to povedlo.
Luccu jsem moc neslyšela pač jsem si venku vychutnávala setík Metthewa Dekaye....ten hrál luxusně taky. Sympatický DJ který rozdávala úsměvy, pozoval pro fotky a pouštěl do uší luxusní muziku.
Jinak jak prostory, občerstvení, toalety perfekní. Tím že zde bylo tak málo lidí to byla ještě větší paráda,co víc si přát než vychutnávat si LUXUSNÍ SETÍKY a mít svůj prostor na paření.Lepší než bejt nalepená tělo na tělo ne:D
Opravdu jediné mínus to vedro.Jinak moc děkuji za skvělou párty a doufám že NÁM NAŠEHO CARLA COXE DO ČR PŘIVZETE CO NEJDŘÍVE A TO NA POŘÁDNOU PÁRTY. UŽ TEĎ SE MOC TĚŠÍM
DÍKY Arrow Arrow :arorow:
free
ne srpen 23, 2009 2:09 pm
to PepPe
No bydleli jsme v kempu a bylo nas tam sest, ale byla to pohoda, dobrej kep, dobry ceny, stage ktery u nas v zivote nebudou a ta pohoda na brehu balatonu to nemelo chybu a pocasi se taky srovnalo Smile
kopec
ne srpen 23, 2009 12:13 pm
pro vitalica
beru neni to moc ale mohlo to bejt venku ja to nemyslel spatne kopec Smile
Heeck
ne srpen 23, 2009 11:54 am
neviem ako u vas, ale u nas v BA to bolo very cool Wink Ladidka to fajnovo rozbehla, Felipe este viac a Cox... Very Happy
Spoony
ne srpen 23, 2009 10:51 am
Super akce
nevíte lidi náhodou proč tam nevystoupil Philipp Straub??s kamošem jsme se na něj moc těšili,ale hned u vchodu jsme si všimli,že není na Line-up pak nám bylo řečeno že to naposlední chvíli odřeknul..jinak Carl zahrál moc dobře...Carl je prostě jen jeden Very Happy
Kárl
ne srpen 23, 2009 9:36 am
Jsem Pražák, ale pražská scéna se bohužel vydává trance a DNB směrem, to jsou jediný dva styly, co tu dokážou dobře naplnit haly a udělat velký akce - techno je v Praze již dnes okrajové - na jednu stranu je to dobře, protože se vyselektovala řada diskantů atd., kteří choděj chvála bohu na trance především; na druhou stranu je to na pí.., protože tady nejde udělat nějaká větší techno akce, protože by nepřišlo dostatek návštěvníků a nezaplatilo by se to..
techno město no. 1 je dnes prostě Brno díky Apokalypse a můžeme jim to jenom závidět Smile
Vitalic
ne srpen 23, 2009 8:12 am
Carl Cox
Sice jsem nebyl na Carlovi 21.8. v Praze, ale ještě ve čtvrtek večer jsem přemýšlel jed-need. Bejel jsem. Podle Kopca, velkýho znalce hudby dávat 999 za Carla je přehnaný-BLBOST JAKO PRASE.
Já sem seděl doma na prdeli a poslouchal jsem FM4 FREQUNCI FESTIVAL ve Vídni, kam Carl dojel přímo z Prahy. Amúžu vám jenom říct PŔIJEL-ROZSEKAL-ODJEL Very Happy Very Happy Cool Twisted Evil
Metrolike
ne srpen 23, 2009 7:51 am
JP
Ano,zten Machac je skveli misto ale kapacitne je to dost maly.Kdyz je Cox u nas tak jedu ale ta Incheba byl tezkej ulet.Jinak jsem si vzpomel na tu Roudnici.Pamatuju kdyz se tak konal CosmicTrip asi pred dvema lety to myslim bylo.Taky super,8000 lidi a byl to asi posledni Cosmic na tak velky urovni nez je dnes.Ani jsem neslysel jaky byl letos. Divim se ze u nas UM neporada taky TDK Time Warp,ten tu byl pouze jednou a dost povedenej.Skoda,Carl je jeho soucasti ale tenkrat tu na nem nevystupoval.Slysel jsem jednou Carla v Holansku a teda to byl mazec. Wink
oldclubber
ne srpen 23, 2009 7:07 am
jp
super názor a naprostý souhlas! Wink a cox a přátelé v roudnici...no když to tak vezmu,tak to byl na dnešní poměry hooodně velký luxus Very Happy
Johny Kotouč
ne srpen 23, 2009 12:18 am
Carl Cox
Byl jsem 3tejdny zpátky na Natureone a tam Carl Cox neměl chybu zrovna tak jako celá akce, bezkonkurenčí zvuk, světla, 61 tisíc lidí a vše dotaženo do maximálních detailu...Toho se tady nikdy nedočkáme Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so srpen 22, 2009 11:24 pm
to free
já tam byl ale nějak se mi moc nelíbil - měl hrozně dlouhý nájezdy a nedával tam takkový ty chvilky kdy človek zvedne ruce a jede

na balatonu mi přišla lepší lucca než kárl ale kámošce se kárl velice zamlouval


jinak - kdy ste bydleli?? v kempu?? a kolik vás tam bylo??
Pedro
so srpen 22, 2009 9:21 pm
vsadím boty, že zanedlouho bude v Sasazu a to půjdu i na vodku za 84 Very Happy
JP
so srpen 22, 2009 9:07 pm
kopec, metrolike
roudnice s coxem byla naprosta labuz a paradoxne k tomu prispelo i to hnusny pocasi do pulnoci, pac akci vzdalo spousta samponu a "byl jsem u toho" typku.. a ten megaprostor, kterej v roudnici je, vytvari super predpoklady pro organizaci spickove akce se vsi doprovodnou zabavou. idealni pro djskou spicku typu coxe.
machac ma skvely prostredi a atmosferu, ale celou akci srazi zlatokopecka strategie promotera - narvat na to maly misto co nejvic platicich lidi. pak se to logicky podepise na servisu a organizaci. skoda, vyssi vstupny, max 3000 lidi a je to akce jako vino. dest nedest.

a co se tyce coxe - at si kazdej rika , co chce, je to dlouhodobe nejlepsi dj na svete. rikam nejlepsi, nikoli medialne nebo komercne nejpropalenejsi. jeho prace s lidmi je naprosto neuveritelna. neco malo akci jsem za deset let uz proparil a tohle je jeden z malo dju, ktery si nehoni triko a nehraje jen to svy , at se to lidem libi nebo ne, ale naopak hraje podle lidi a dela si pak s nima naprosto, co chce...

skoda, ze um zvolilo tu silenou stodulu....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další Strana 2 z 10


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz