FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CARL COX V PRAZE (21.8.2009) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

prague summer session

carl cox praha

.
mera
čt srpen 20, 2009 8:22 pm
Je uplne jedno jaky bude pocasi,stejne to bude neskutecna party...a komu se to nelibi,at mi moje koule (ktery mam na zejtrek) polibi Very Happy...
Peteri
čt srpen 20, 2009 6:47 pm
A co jste čekali?
Vždyt to už od samého začátku avizovalo, že to bude odpolední akce a bylo jasné, že Cox bude hrát přibližně v tomhle čase a potom se to rozpustím po Afterparties po celé Praze. Tak fakt nechápu, proč se tak divíte Question ...A nakonec to i vyšlo s tím přesunem do té haly....počasí má být zítra dost na pikatchu.

A ano, Cox pak hraje od 2:00 v Rakousku, ale jestli to budou vysílat, to nevím. více info asi zde http://www.frequency.at/?id=1218
James
čt srpen 20, 2009 6:23 pm
Tak to je pekna posravka Very Happy Ale dalo se to cekat.
Milan
čt srpen 20, 2009 4:45 pm
Marco V po Carlovi taky pecka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
čt srpen 20, 2009 4:00 pm
Co se vám zas nelíbí vy lamy...
Surprised
One...
čt srpen 20, 2009 2:14 pm
gheh...cox od 20 - 23.......nasraaaaaat
Elec
čt srpen 20, 2009 1:36 pm
tak todle je hoodne spatny...NEJDU
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skladnik
čt srpen 20, 2009 11:11 am
Carl Cox, těším se jako malej Very Happy
vlasy
čt srpen 20, 2009 10:49 am
gratuluju unitedmusic zase semnou vybehly:-))
Vitalic
čt srpen 20, 2009 12:54 am
jp, fakt
lidi, opravdu má Cox od 2 00 na festivalu Rakouského radia FM4 frequenci a má to být součástí pořadu FM4 Laboom deluxe. ptám se.Protože jestli ano. tak naladím. nahráván a pařim. Prosí odpovězte mi, závisý na tom můj život. Díky.
koks
st srpen 19, 2009 10:05 pm
PRAGUE “SUMMER” SESSIONS

Axe Beach Point Stage (venkovní)
14:00 – 15:30 | Chris Cags
15:30 – 17:00 | Brian
17:00 – 18:30 | Bon Trip
18:30 – 20:30 | Matthew Dekay
20:30 – 22:00 | Michal Poliak
22:00 – ??Confused? | ????

Main stage (vnitřní):
18:30 – 20:00 | Lucca
20:00 – 23:00 | Carl Cox
23:00 – 01:30 | Marco V
01:30 – 03:30 | Jerome Isma-Ae
03:30 – 05:30 | Nesquik
One..
st srpen 19, 2009 4:37 pm
Kdy bude line up?
petjan & co
st srpen 19, 2009 9:05 am
hraní Coxe
Podle webu pokračuje Cox od 2:00 na festivalu FM4 Frequency v Rakousku (http://www.frequency.at/?id=1218)
Mishelin
út srpen 18, 2009 1:02 am
Od kolika hraje Cox?
Kamosi tvrdi, ze Cox bude hrat jen od 20:00 do 22:00, ze pak pry nekam leti. To je nejaka blbost ne?
Anonymní
po srpen 17, 2009 3:22 pm
Carl Cox pozdrav z Ibizy by DJ Lucca
D..
pá srpen 14, 2009 5:08 pm
Nemas devet posranejch stovek?Smile pravda,socky tam asi nepujdou...a budou na veky veku kritizovat:) tva vyrecnost me pobavila...takova ta radoby cestina:) Carl je king a kdo nejde tak at sedi doma na prdeli,je to strasne jednoduchy:) Surprised
JP
so srpen 08, 2009 10:08 pm
Re: Dan

Tady prece vubec nejde o remcani kvuli pocasi. Kdyz jdu na outdoor akci, tak musim pocitat s rizikem spatnyho pocasi. A nebu v pripade deste akci hanet, to je kravina.
Tady jde ale, jak pise Tomas-el, o uplnou zmenu koncepce akce, o ktere navic promoter informuje se zpozdenim a zjevne az po negativni reakci verejnosti. Jen pro uplnost doplnim, ze mi z UM ani dokonce neodpovedeli na emailovy dotaz ohledne presunu akce, zaslany na kontaktni email na webu akce. Osobne presun a neochotu informovat verejnost a lidi, co uz listky zakoupili, za dost velky podraz ze strany UM - a je uplne jedno, jaky k presunu meli duvod, byt nedostatecny zajem o akci je evidentnim duvodem - a mrzi mne o to vic, ze az dosud bylo dle meho nazoru jejich pusobeni v CR naprosto profesionalni.

Cili mame zde super DJs, ale bohuzel jinou koncepci (halovku) a naprosto silene misto. Par lidi, kteri zde pisi o "prudicich", zjevne MSH nikdy neokusilo. Vazne je to bes a naprosto degradujici misto pro jakoukoli halovku. A poslednich 2500 listku je strasnej kec - byt chapu duvod, proc je to tak prezentovano - nicmene kdyz je v hale 1000 lidi uz je tam nedychatelno.
Byt Cox je u me buh, nehodlam dat za tuhle hruzu devet stovek...

Coz ale neznamena, ze hodlam zprotivit akci ostatnim. Ucel meho prispevku byl spis informacni, at ti, co maji listky, aspon tusi, do ceho pujdou. Kdyz jim to narovinu UM nerekne ... Ale chci verit, ze udelaji maximum, aby si nepokazili renome a z te konirny nejakym zahadnym zpusobem "vetsi klub", jak prezentuji, vazne dokazali udelat.
xxx
pá srpen 07, 2009 6:56 pm
hmmm hodne nalsapanej minimal Very Happy
doprdele s minimalem
Jeternucht
pá srpen 07, 2009 4:24 pm
Asi nerozumis muzice minimal tak zahral ale hodne naslapanej!UM delaj dobry akce ale tadle budu stat za prd!Carl Cox je muj velky oblibenec ale ted ho vynecham radsi pojedu sol protoze vetsi vyber a hlavne je to venku Very Happy
Dan
pá srpen 07, 2009 4:18 pm
Carl
I ja jsem myslel, ze na nej nepujdu. Ale po tom, co jsem ho slysel pred tydnem na Nature One jdu rozhodne. Zahral skvelej a naslapnutej set, zadnej minimal.

http://www.youtube.com/watch?v=AMWijCDtzJY
Dan
čt srpen 06, 2009 12:18 pm
nevim,asi se na Carla vyseru....jdu na Machac,pze pak bude after a to bude nejvetsi,nejsilenejsi a nejdelsi party tohoto roku...sejdeme se v Twisted Evil
Toma5
st srpen 05, 2009 3:49 am
qqq jo jo
Zdravim všechny prudiče Very Happy Ja na to kaslu at si rika kdo chce co chce, ale ja Letos na Machac seru uz me nebavi schanet chatky, ktere jsou stejne vsechny zabrane a spekulanti koumaj kdo da vic,, + nejaka doparava tam spatky_._._._._. Question
Kaslu na to,,radsi zustanu v praze sockou v klidu domu a vykalim se jak chci Idea , line up ujde, Marko V v poho,,,, furt lepsi nez jit do klubu nebo se dostavat dal za prahu Sad
Nechci byt nasranej jak minulej rok samej festak s destem Mad
Ja mam jasno!
United to dela dobre! Ti me nezklamou...
qqq
st srpen 05, 2009 1:33 am
Remember?
Já myslím, že je to luxusní...Být přes den venku a večer jít do haly. A hlavně se rochnit v bazénu, to v doksech nebude. Není tam vůbec žádný přístup do vody, celý areál je oplocen. A nikdo vás nenutí být v hale, když můžete být venku. Asi hodně lidí zapomělo jak dopadl Mácháč minulý rok. Sorry v tom dešti a bahně to byl fakt hnus!
johny
pá červenec 31, 2009 11:31 pm
cena vstupenek?
čus, jen rychlý dotaz - platí, že v srpnu je cena 888, nebo stále platí červencových 777? Díky moc za upřesnění, věřim že těch 777 zůstane až do dne akce.
Jeturnecht
pá červenec 31, 2009 9:34 pm
Srpen Carl Cox a on bude nekde zaprdlej v maly hale...!Toste to chytraci s UM moc nevimysleli...
Tripmax
pá červenec 31, 2009 1:19 am
Pocty
No jsou to jednoduche pocty, do male sportovky se muze vejit tak 3500-4000 lidi? Z toho muze byt tak 800 VIP a hostu a mediapartneru a zde a pisou ze v prodeji je poslednich (mozna prvnich a posednich) 2500 ks, tak mi to vychazi, ze muze byt prodano tak 600-700 vstupenek. Monza by to chtelo Coxe presunout spis do Meccy, aby tomu Mala sportovka nebyla moc velka. Jinak mi to prijde fakt zbytecna akce v tehle koncepci a datu. Skoda.
kopec
čt červenec 30, 2009 5:48 pm
united music
nevite kolik se prodalo vstupenek zatim taky asi nejdu hnit v hale bude parnik teplo tam chcipnu
Ondra
čt červenec 30, 2009 11:47 am
Na Carla jsem chtel jed ale jak to presunuly tak nato prdim co kdyz bude vedro a v lete nekde zalezlej...prdim nato!
altxx
čt červenec 30, 2009 10:51 am
ja myslim, ze si meli vymeslet jine datum, a ne kdy je Machac a vetsina pojede tam.. skoda, jelikoz line up je luxus a chtela bych byt tam i tam Sad
1234567
čt červenec 30, 2009 9:43 am
Jak tu uz kdosi psal, tak podle nas je presun zpusoben tou navstevnosti! Nejde o pocasi, ale o to, ze venku by byl prostor zaplnen velmi ridce=OSTUDA. Tak to presunou do maleho prostoru, ktery bude pusobit tak, ze je narvano Wink. Navic vyhlasi akci - Kvuli velkemu zajmu OMEZENA KAPACITA Smile)). Kdyz si to selskym rozumem prelozite, tak vam dojde ze tam stejne vic lidi nedojde..., takze to jsou jen kecy na koledy .
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další Strana 4 z 10


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz