FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CARL COX V PRAZE (21.8.2009) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

prague summer session

carl cox praha

.
xxxx
čt leden 12, 2012 7:20 pm
me je cela "tanecni" scena u pr...To co bylo jsem prozil a jsem stasten, ze jsem byl u "zrodu"(ikdyz i toto je na moc brzy) Smile
nalada v 90tych byla proti nynejsi situaci, uplne, ale UPLNE jina a posledni dobou je to jen kdo ma lepsi bundu, druhy boty, kdo prijede v lepsi kare a pod.

Ze se v CZ nic nechytne? CR je mala zemicka a tanecniku ubyva, resp. 70taci rodi deti a ty proste chybi...a hlavne bych rekl ze muzika, ktera se nyni produkuje je proste takova cela nemastna a proto je to taky tam kde to je...a reci ze v EU je to jine.....jsou keci na hovno Smile
Anonymní
čt leden 12, 2012 12:37 am
UVĚDOM SI ,ŽE TO JSOU VIDEA 20 LET STARÁ!!!!TO BYLO TECHNO NĚCO UPLNĚ NOVÉHO,TA ENERGIE ZVUKU.....JENŽE TED SE DOBA POSUNULA ,ŽE K TOMU CHTĚJÍ LIDI I VYŠŠÍ UROVEN TÉ AKCE....A HLAVNĚ TECHNIKA SE POSUNULA UPLNĚ ZA HRANICE VNÍMÁNÍ....CO SE TÝČ ZVUKU A OBRAZU....JSME NA ŠPICI TECHNICKÉ REVOLUCE....NEVÍM ZDA BY CARL COX OBHÁJIL ZETKO!!??MYSLÍM ,ŽE NE....A TA DOBA PŮJDE S KONCEPTEM.....KDE BYL KONCEPT REKLAMA NA CIGARETY....TAK DNES JIŽ FYLOSOFIE NA SENSATIONE NESTAČÍ!!!!TECHNO PROSTĚ V CECHÁCH STALE NEMÁ SVOJE MÍSTO....JAKO SOUCAST VYSPĚLÉ KŮLTŮRY....TECHNICKÉHO A FYLOSOFICKÉHO SMĚRU....NENÍ TADY ŽÁDNÍ PODPORA ZAHRANICI JAKO MĚLI LOVEPARADE KTERÁ PRODÁVALA LICENCI,MAYDAY,A TED HLAVNĚ SENSATIONE.....TO CESI NEMAJÍ ABY NĚKDO KOUPIL JEJICH KONCEPT....A ONI VĚDĚLI ,ŽE HO NĚKDO STÁLE BUDE UDRŽOVAT NA ŽIVU.....JE TO KRUTÉ...
xxxx
st leden 11, 2012 9:32 pm
tohle asi tijesto taky nezazil Very Happy ...mixak hustej!
Link
ŠÍLENSTVÍ!!
po prosinec 05, 2011 8:48 pm
ŠÍLENSTVÍ!!
TAK TO JSEM V ŽIVOTĚ NEVIDĚL NA TECHNO PÁRTY...TAKOVÉ ŠÍLENSTVÍ...
ŠÍLENSTVÍ!!
po prosinec 05, 2011 8:47 pm
ŠÍLENSTVÍ!!
TAK TO JSEM V ŽIVOTĚ NEVIDĚL NA TECHNO PÁRTY...TAKOVÉ ŠÍLENSTVÍ...
lukas
ne prosinec 04, 2011 4:10 am
facebook je socialni......... Surprised
lukas
so prosinec 03, 2011 7:59 pm
pro xxx
rozumime si ses muj clovek davide gueto bez na diskoteku ty tragede Surprised AT ZIJE CARL COX A FACEBOOK AT SI PISOU CO CHCOU Very Happy Smile
xxxx
pá prosinec 02, 2011 7:12 pm
na cisla se vyser, rekni mi zda guetta dokazal nekdy rozjet takhle halu:

Link
lukas
čt prosinec 01, 2011 9:09 pm
nekam na festak na ceskej ale na jakej Sad
.
čt prosinec 01, 2011 7:58 pm
.
COX MOŽNÁ V ROXY!FUJ.
lukas
čt prosinec 01, 2011 7:19 pm
cisla na facebooku
me nezajmaj cisla na faceboku a cox je cox ne diskofil guetta Smile Very Happy
ČÍSLA NA FACEBOOK!!!
čt prosinec 01, 2011 2:25 pm
ČÍSLA NA FACRBOOK!!
JDI SE PODÍVAT NA FACEBOOK KOLIK TAM MÁ CHUDÁK ČLENU,ASI 250 000!Třeba Gueta ma 26 000 000!Nebo Duft Punk mají skoro 5 000 000 fans....Takže asi žádná sláva...!!!Jsou to opravdu zajímavá čísla ta facabook!!!JENŽE VÝCHOD SI HRAJE OPĚT SVOJÍ PÍSNIČKU SLÁVY!!
Anonymní
čt prosinec 01, 2011 12:35 pm
Carl Cox tady bude v lete jeto sice nepotvrzene ale vypada to slibne...! Very Happy Very Happy
lukas
út listopad 29, 2011 8:39 pm
cox je death
dik za nazor ja ho neslysel od machacu 2007 tak chcu na neho nekam vyrazit s bandou Very Happy Smile
COX JE DEATH!
út listopad 29, 2011 8:04 pm
COX JE DEATH!
JINAK SI UVĚDOM,ŽE COX JIŽ NENÍ NĚCO EXTRA...SVAN VATH..TAKÉ 2001 NALÁKAL 10 000 LIDÍ DO BRNA A 2009 NA NĚM BYLA POLOVINA CCA 5000 LIDÍ ,A TO HRAJE TAKÉ TAM KDE COX.......A MÁ JEŠTĚ FLY BERMUDA..LOVEPARADE,..TIME WARP..JSOU TO LEGENDY CO SE NIKAM NEVYVYJÍ...I JEJICH STYL JE NUDNÝ...V POROVNÁNÍ SE SURGENEM...CRL.. Idea TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ V ZAHRANIČÍ!!DNES LETÍ KONCEPTY NE DJS!!
COCAIN
út listopad 29, 2011 7:53 pm
COCAIN
Idea na netu určitě je kde hraje...na jeho official....
lukas
út listopad 29, 2011 7:38 pm
carl cox
tak rok 2012 na coxa nekam pryc z cr tady asi nebude Sad
KOPEC
po prosinec 28, 2009 4:11 pm
25 LEDNA VYCHAZI GLOBAL UNDERGROUND BLACK ROCK DESERT mix by CARL COX Very Happy Smile Confused
kopec
út září 01, 2009 10:48 pm
pro herera
pod na bukanyr zalime kopec pisni ok bude mejdlo Very Happy Confused Surprised Very Happy Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
út září 01, 2009 7:39 pm
kopec
coece me se nejvic libilo ve veletrzaku... ten prostor tam byl fajne
kopec
út září 01, 2009 5:38 pm
pro herera
na machacu cox masakr v roudnici masakr a vletnanech masakr v letnanech prece carl cox zacinal a trava dohraval pred nim desku magic city prague to sem byl zhulenej jak dobytek a malem sem se tam steho posral Confused Very Happy Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
út září 01, 2009 4:29 pm
kopec
no naposled jsem slysel kokse v letnanech a tam to tedy taky zadna vyhra nebyla
Dáda
út září 01, 2009 1:39 pm
Moc fajn rozhovor
Příjemně pojatý a profesionální rozhovor. Díky. Je vidět, že ses na něj připravoval a ne jako jiní, co se ptaj Djs na píčoviny.
Na svoje Dje No 1 Carla a Marca jsem se nesmírně těšila..a dost mě mrzela velmi malá návštěvnost, která ovlivnila nepříliš ok atmosféru. Sauna v hale byla šílená..a Marca mi bylo líto. Při jeho kvalitách si jistě zasloužil větší kotel. Holt špatně načasovaná akce..
kopec
so srpen 29, 2009 11:32 am
pro gambrimusa
skoda ze cox nevysel na sumru of love ale v poho zatim nejhorsi misto kde pan carl cox hral Question
gambrinus
so srpen 29, 2009 12:02 am
se nedivím
se ti nedivím...hehe Já tam pro jistotu nešel vůbec, škoda peněz.
Paja
pá srpen 28, 2009 9:24 am
byl sem se tam podivat,vsude sama barbienka a modelinka..a kdyz sem to videl v tom venkovnim VIPU,byl to samej metrous s dokonalou postavou..vubec sem se necitil divne:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oxygen
čt srpen 27, 2009 2:44 pm
to mustaffa - vpoho Rolling Eyes !! ikdyž od dnešního techna je to už hodně vzdálený Laughing
to heerer - jo při teknu se dobře kalí!! ale DNB je prostě nejvíc Very Happy
ale to už trochu odbočujeme od tématu......... Very Happy
KOPEC
čt srpen 27, 2009 11:51 am
AHOJ LIDI AKCE NEDELAM ALE TZREBA PRISTE BUDE COX NEKDE VENKU JAKO ROUDNICE NEBO NA NAKYM CZ FESTAKU A OMLOUVAM SE HEEREROVI ZE ODBOCUJU Z TEMATU KOPEC DNB A TEKNO VS TECHNO Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
st srpen 26, 2009 6:28 pm
Mustaffa, oxygen
panove diky za DnB pac jinak bych uz ani neparil.... Tekk je taky dobrej ale na kalbu. Drumik si muzes poslechnout kdykoli.
Very Happy
mustaffa
st srpen 26, 2009 5:45 pm
to oxygen
souhlas s tím zlatým DnB!!! Tekno, hardtek, systémy, já tak nějak všemu říkám techno a šmitec..Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další Strana 1 z 10


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz