FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CREAMFIELDS CENTRAL EUROPE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

festival creamfields

breclav airport moby booka shade sasha mersey pavel tesar diskuzni forum central europe

creamfields central europe
Dan
po červenec 06, 2009 10:27 am
prosim?
Jestli muze nekdo napsat, ze se letosni "Cream" povedl nad ocekavani...tak je naprostej blazen! Pres den mam nejakou praci, ale rad se k veceru podelim i s prateli o par veci. Jedno je ale jiste. Toto, byl venkovni polofest, ktery nemel vubec nest jmeno Creamfields. Ostuda!
timbusz
po červenec 06, 2009 10:26 am
pěkná práce, jediná chyba je že to rychle uteklo. Moc se nám líbilo, zdraví Písek Very Happy
Kubanec
po červenec 06, 2009 12:22 am
POPOF, Rundell a TOKY
Mino
ne červenec 05, 2009 8:29 pm
hodnotenie
tak aj my sme uz doma, mozem povedat ze to bol prijemny zaciatok festivaloveho leta...
pomerne maly areal bol akurat, aspon nebolo vela treba chodit medzi stages, aj ked zvukovo sa miestami rusili. kazdopadne kazdy si mohol vybrat...

plusy - hudobne fajn, ale chybali tam vyraznejsie mena, snad buduci rok to bude este lepsie, u mna najlepsi Sarah Main (hudobne i vizualne:), Paolo Mojo, aj ked sa mohol viac posnazit, Jon Rundell, ATB - paradna show, v piatok MIDI stage, chalani drtili housik "b4b" a ludia sa fakt bavili, dalej Schimek a na rozprudenie krvi dnb stage...
dalej velky vyber jedla, fajn ludia a POCASIE Smile

minusy - v kempe mohlo byt viac toaliet, vacsia navstevnost by spravila este lepsiu atmosferu...najvacsie minus pre mna bol free bar 1 kde sa uplatnovali tie akciove kupony...v piatok vse OK, v sobotu si vymysleli ze red bull uz bude len za prachy a o cca 3.00 to tam uz bolo uplne vypredane, takze z dvoch vstupeniek mi 11kuponov ostalo, holt az taka "akce" to nebola, kedze museli vediet kolko tych kuponov so vstupmi predali...

suma sumarum, celkovo fajn akcia, uvidime co o rok
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Re-Set Records
ne červenec 05, 2009 7:05 pm
www.re-setrec.com
Letošní návštěvnost byla 5,500.
Martina
ne červenec 05, 2009 6:20 pm
Letošní Cream se mi moc líbil Very Happy s přáteli jsem se max bavila
Anonymní
ne červenec 05, 2009 5:59 pm
videa z creamfields central europe
skiwear
ne červenec 05, 2009 3:08 pm
návštěvnost
préé tak 5000 plus-májnus
SB
ne červenec 05, 2009 2:30 pm
jo ti englani v tom ministry stanu byli hodne energicti , byl to mazec
paveell
ne červenec 05, 2009 12:01 pm
dave.banik
No nemyslim,že by jsi byl bůh, to jen asi nejvíc fetuješ Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne červenec 05, 2009 11:30 am
navstevnost?
jake jsou vase odhady?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
ne červenec 05, 2009 11:27 am
Zase první já s hodnocením ? No já opravdu asi nejsem člověk, ale bůh.

Před chvíli jsem se vrátil z Břeclavi. Konečně doma v Praze,

Zhodnocení akce z mého pohledu.

Hudební stránka

Myslím, že každý si na tomhle fesťáku našel něco, co se mu opravdu líbí a výborně se bavil. Osobně se mi až na pár chvilek vůbec nelíbilo na Global stagi. Nemělo to šťávu a pořádně jsem si na ní zařádil až v 5 ráno. Chvilkama jsem byl v techno stanu, ale naprosto mě uchvátili všichni DJs v Ministri stanu. To byla nálož od začátku až do konce. Thanks guys

Hudební zážitek 6/10 (kdybych hodnotil jen Ministri, tak 10/10

Pořadatelství atd.

Počasí nám vyšlo, ceny byly docela nízké (hlavně míchanice), příjemné barmanky, příjemní lidé okolo. Jeden laser na Global Stagi - to je opravdu málo. Jednotlivé stany byly od sebe moc blízko, takže se na určitých místech rušili. Hlavně teda Ministry a Austria byl slyšet na Globalu. Bída . Záchodů dost, pořádek se udržoval, naprostá spokojenost.

Pořadatelé 7/10

Celkové mé hodnocení 6/10

A co vy ? Jak se líbil letošní ročník ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne červenec 05, 2009 11:25 am
:o)
tak to vypada, ze se Creamfields nad ocekavani povedl.. to me moc tesi!!
SB
so červenec 04, 2009 11:18 am
Kde je nejaka projekce , led panely nebo neco?
paveell
so červenec 04, 2009 11:09 am
Budete mit kraaaasny pocasi:-)..Se to vynahradi za minuly rok...
spead
so červenec 04, 2009 11:09 am
stage
Mně přijde, že ta stage je postavena úplně stejně jako loni...to bylo řečí, že se to udělá jinak, aby ani tornádo to nevzalo. Na druhou stranu: ono to asi už jinak postavit nejde (možná tak hangár AB) Smile
Dan
so červenec 04, 2009 10:55 am
hm
Tak uz jen z fotek je jasny, ze se setrilo opravdu vsude a maximalne. No vyrazime ve tri, jsem moooc zvedavej Smile
SB
so červenec 04, 2009 9:56 am
To ma byt jako hlavni stage tam to? Very Happy pekne ubohy teda
viktor
so červenec 04, 2009 9:21 am
lidi je tam dost,vcera tam byla paradni atmoska a pocasi pralo.tesim se na dnesek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
so červenec 04, 2009 7:02 am
Kua tak by mě zajímalo kolik už je tam lidí. Koukám, že včera večer tam bylo hezky.
kopec
pá červenec 03, 2009 4:32 pm
chinaski
jo pockej a mas na listku ze je to na creamfields
mira
pá červenec 03, 2009 4:28 pm
na chinaski je vstupenka jen za 400kc a na celou akci kolem600 nejlevnější
kopec
pá červenec 03, 2009 4:25 pm
plati urco na oba dny
mira
pá červenec 03, 2009 4:23 pm
lidi vyhral jsem v radiu listky na chinaski platí to i pro cele Creamfields ?
kopec
pá červenec 03, 2009 4:19 pm
CREAMFIELDS
lidi uzite sito a nezmoknete ahoj a parte papinaci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
pá červenec 03, 2009 2:52 pm
dave_banik
jen jsem ti chtel pomoct resit tvuj problem, kam vzit onu stastnou slecnu Smile ...

ale kdeze, vyspat se da i na freecku vedle systemu pod celtou na mechu, kdyz jsi utahanej, to mi ver Razz . pro me osobne by tahle verze byla mnohem schudnejsi, nez se polomrtvej vlacet po akci vlakem domu, rad bych si privezl vse, s cim jedu tam, jestli mi rozumis Smile. spat ve vlaku, nevim nevim ... jeste o tom popremyslej.

btw na nadrazi nas zitra bude cekat spidey Idea Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
pá červenec 03, 2009 2:23 pm
Na stan serem - vyspíme se ve vlaku. Kdyby tam byla nějaká voda nebo co dělat, tak jo, ale takhle - vyspat se za zvuků techna na tvrdé zemi a zlámaní jet do PHA. Nejde ani tak o tu cenu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
pá červenec 03, 2009 2:13 pm
dave_banik
lol Wink, tak to ja v tom pripade mam nejradsi likery, 20-30 Laughing ... jeste ze tyhle problemy nemusim resit smile59

klidne ho vzit muzem, zkus tam cinknout o kolik nas skasnou v pripade, ze prijedem v sobotu v podvecer a vypadnem v nedeli odpoledne ... muzem kalit do rana bileho a pak dat chrupana, domu muzem jet az na vecer treba. coz by bylo idealni, v pondeli uz budem v praglu na koupaku a uzijem party az do uplneho konce Very Happy ! dej mi pak vedet, at doma vezmu vse potrebne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
pá červenec 03, 2009 2:07 pm
Dohitsch: možná teda vynechám klasickou dvanáctku a půjdu rovnou na patnáctku (ta už není pod zákonem) !!!

Napadla me jedna nevýhoda toho, že neberem stan... Až tam najdu nějakou ženu tak jedinej stan, pod kterým ji můžu znesvětit je techno stan Very Happy Ale aspon s ni nebudu mit tolik práce, protože vibrace od repráků už jí vzruší dost Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
pá červenec 03, 2009 1:52 pm
dave_banik
jsem si myslel, ze tam jdeme jist a ne se vozrat hned zkraje Surprised Twisted Evil ! ja vyzkousim a pak muzu jit parit, loool Laughing Very Happy Idea ... no bude to srandy kopec, jsem na tebe zvedav, jak ustojis v 7h rano ten techno stan Twisted Evil Very Happy !
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Další Strana 2 z 41


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz