FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 HIGH ON IT! (29.5. 2009 - Pardubice) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

high on it!

pvv ideon

.
skais
ne červen 07, 2009 2:37 pm
No na akci jsem jel jen kvůli John B. a ten rozhodně nezklamal.Myslim si že udělal největší show večera.Pak jsem se boužel přepil energy a udělalo to obrácený účinek. Na další hvězdy už jsem bohužel spal Very Happy
Raketa
ne červen 07, 2009 8:50 am
ta akce neměla chybu, report je napsanej vcelku dobře, ale nesouhlasím s pár věcmi, mě nepřišlo že by tam bylo hodně lidí jen tak na nějakou akci že je to in....ožralých bylo dost, to proto že se na dnb chalstá pivo a hulí špázly, jinak energeták byl ok, nevím co ti nechutnalo, mě přičel dobrej, aspoň něco novýho...raketa
martin
so červen 06, 2009 9:48 pm
uz sou tady!!!
uz sem chodej i oranzovo cerveny.. Sad to je pekne v p...li Sad
magore
so červen 06, 2009 3:57 pm
abys vedel
"jako paroubkovi kluci CZ-tek… " si naivni pražák! dneska se nikomu nezavděčíš... povééédali neco v televizi....... kdokoliv by byl tehdy u moci at uz ods nebo cssd vlitli by tam stejne na to pole a rozmetali to tam! bohuzel nevychovanost mladych lidi nezna meze a lezou n acizi pozemky a to je pro ne zabava, bohuzel ale porusuji zakon! to by sis mel mladej uvedomit!! Paroubek s tim nema nic spolecneho, on neni policejni prezident, byl to tehdy Bublan abys vedel ty chytraku! jak rikam na to pole by tenkrat vlitnul kazdej au uz by byla u moci jakakoliv vlada! si to trochu srovnej a necti si jen Reflex a idnes...
martin
so červen 06, 2009 1:47 pm
podepisuju
sam bych to lip nepopsal.. presne si to vystihl... a k tem energy drinkum.. to nebyla nejaka mala tecka, ale poradna kanka!!! vypil jsem asi dva ale jeste ted mi vyskoci pupinky kdyz si vzpomenu na to jak to chutnalo!
Runky
po červen 01, 2009 7:45 pm
Very Happy ...super akce Wink ...fakt se to vydařilo ...John B je showmen, Aphrodite mastil mazec a Katcha ta byla neuvěřitelná ...předvedla dobrej diktát Very Happy ...jestě mě ráno bavili Ufo a Formitox ale škoda že lidi odpadli ale to mě nesralo pařil sem jak o život až do konce Idea ....prostě takhle mají ty akce vypadat (dobrá cena za vstup,celkem levný pití, super prostory) .... akorát jediný co mě sralo byli ty energy drinky (LSD) Sad ...fakt humus, příště please RedBull!!!!
Nero
po červen 01, 2009 12:31 pm
Super mejdan, nemělo to chybu
cubana
po červen 01, 2009 9:32 am
bylo to sqelý myslím že každej si přišel na svý hlavně je úlet úlet do jaký masitosti dnb scéna tady kvete
tereza
ne květen 31, 2009 11:04 pm
...
nevim jak vy, ale me to tak strasne moc libilo...mozna to je tim, ze to byla ma pravni akce a to mi je 21 a do te doby jsem byla zalezla jen u nas v brne, ale john b me dost zaujal tak se na Cool stvala a jela...stal to za to...libilo se vam to bo znate i lepsi? moc krute
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
pá květen 29, 2009 6:56 pm
Dopiju a jdu:-)
O půl desátý mi to frčí a pak Break, John B, Aphrodite, extáze, piva, bary, bloudění po parketu, pisoáry, mattoni, rozjezd, dojezd prostě párty v kostce Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
čt květen 28, 2009 12:37 pm
A JE TO TU!!! Firestarter v pasti.... Laughing
firestarter
čt květen 28, 2009 8:48 am
finch
lol, tEdA Ty JsI sE nAm RoZpOwIdAl . xD , TaK jO, JdU sE dIvAt nA tOmA a JerRyho, xD , tAk CaU xD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
st květen 27, 2009 10:10 pm
Firesartetr se opět pochlapil...
Finch ti trošku upravil hřebínek co??
Co si tak všímám firestartových příspěvku, ten chlapec nemá všechny kolečka v bedně po hromadě...
Jaaan
st květen 27, 2009 7:55 pm
sakra
proč tahle akce nemůže být o týden dýl, tak rád bych si jí střihnul
DJ Kovi
pá květen 01, 2009 7:47 pm
no bude to jízda co jinýho
Tůč
pá květen 01, 2009 10:45 am
All DJs
Těšim se na všechny DJs ale hlavně na Katchu jen škoda že se tam nepřimíchal ještě jeden a to Pixie...
cbn
st duben 29, 2009 2:07 pm
myslím že break je hodně uvolněný v tvorbě dnb pecek a ti tví zmiňovaní tvrdáci v bagu vozí minimálně jednu breakovku ale přesně tak at nás přesvědší ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st duben 29, 2009 10:47 am
firestarter
jen jsem trosku podrazdene vyjadril svoje podiveni nad tim, ze Break je razen mezi tvrdsi dnb, nic vic. a taky je mi s podivem, ze ty, vyznavac schranzu a clovek, ktery vi o dnb asi tolik jako ja o dechovce, bude hodnotit dnb, navic na zaklade poslechu jednoho setu (ja vim ze jsi me chtel zase setrit, urazit a zesmesnit .-))

Break, at chces nebo nechces, hraje a produkuje moderni, inteligentni, neohrany pokrokovy drumandbass. a pokud se v jeho setech nebo produkci objevi par lehce tvrdsich kousku, neznamena to, ze automaticky hraje tvrdsi dnb. tvrdsi nebo tvrdy dnb hrajou napr. panove z Offkeye (jeho bozstvo Temper D, Raiden,...), panove z vychodni evropy (Cooh-shodou okolnosti taky offekyar, rusaci), z UK napr. jiz zmineny Audio, z USA napr. Dieselboy, Gridlok, z JAR Counterstrike, z hollandu BSE, Limewax, Noisia atd. atd. Pokud si srovnas jmena, ktera jsem vyjmenoval, s Breakem, nebo si poslechnes jejich tvorbu/sety, pak pochopis me puvodni podiveni nad Breakovym zarazenim .-)

nicmene, pokud se chces presvedcit, zajed si 29.5. do pardubek .-) Ja o tom porad vazne uvazuju, hlavne kvuli Breakovi Smile
firestarter
út duben 28, 2009 1:06 pm
finch
zase delas chytryho? Na Summeru zahral podle tebe jak ty chytraku? A nebo vis co, ani to nerikej, ono to stejne nikoho nezajima tvoje nazory
Verča
pá březen 27, 2009 8:38 pm
john b
tak toho si nechám líbit. nevíte o nějakých nových setech od Honzíka?
Melanie
st březen 18, 2009 10:53 am
vstupenky
neví někdo kde se dají koupit vstupneky?
DJ Kovi
po březen 16, 2009 4:09 pm
finch
tak Break není zrovna Audio, ale z těch tří hraje určitě nejtvrději
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po březen 16, 2009 9:07 am
wtf
Posledním z trojice zahraničních DJů bude rovněž Brit vystupující pod pseudonymem Break, jehož produkce je nazývána budoucností d’n’b a jde především o jeho tvrdší podání.

Break a tvrdsi podani? odkdy proboha?
Nazdar
ne březen 15, 2009 6:24 pm
tak to si nenechám ujít
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
ne březen 15, 2009 3:10 pm
Tak tak
John B si určitě electro pasáž neodpustí. A vůbec to nevadí, naopak Very Happy Alespoň je to pestřejší. To jsem z toho Mr. Freud Wink
Koláč
ne březen 15, 2009 2:39 pm
John B
no já siomyslím, že on hraje vždy mix electra, dnb, punku a já nevím čeho všeho a tohle nebude vyjímka...si myslím
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne březen 15, 2009 2:07 pm
ale upřímě mnohem radši bych ho opět u nás někde slyšel v electro setu...jeho sety z roxy nebo ze summer of love jsou pro mě opravdu legendární
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne březen 15, 2009 2:06 pm
johnbý
tak tenhleten týpek džon bý, tak ten mě možná donutí k tomu, abych poprvé vyrazil na větší akci dnb typu Very Happy jelikož je to asi můj největší vzor Very Happy
julius
ne březen 15, 2009 1:44 pm
slibna normalni akce v pernikove..john b je dobrej
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz