FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 OPEN AIR FESTIVAL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

open air festival

pansky tynec, faithless letiste

 

OPEN AIR FESTIVAL
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po srpen 16, 2010 4:36 pm
Hlava

Též jsem měl nedopatřenim VIP! Kupoval jsem normální lístek také za 385 a pak jsem zjistil, že mám VIP! A příští rok jdu do VIP znova pokud bude stejně cenově výhodné Smile
Hlava
po srpen 16, 2010 4:09 pm
luxus akce
tak za nas tri co sme razili, tak uplne mega akce. nejakym nedopatrenim sme v predprodeji koupili vip listky za 385ka - nemuseli sme platit parking a stan - zbylo nam vic na alkohol. tresnickou na dortu byl vip stan mezi cool a main stage, kam sme se po koncertech nebo v pripade deste uklidili na drink a wc. faithless naprosta bomba koncert jeden z nej co sem zazil a dest ke koncu jeste doladil skvelou atmosferu. royksopp predtim taky dobry, ale na faithless sme parili jak o zivot. pak multi culty konec ltj bukema taky dobry ale uz sem byl dost a tak si moc nepamatuju. druhy den sme uzili mullera se skvelou kapelou, po pomalejsim rozjezdu vybornej koncert a zazitek. danove byli takovi utahany, za zminku stoji snad jen predelavka pixies. celej fest sem byl natesenej na kasabian, ale koncert me tak trochu zklamal. prislo mi ze nehrali uplne na 100 procent a zvuk taky nebyl dokonalej. jinak celkove festival vybornej, skvely jidlo na stankach, dobry publikum, dobry koncerty, malo elektroniky na hlavnich stagei. trosku silena organizace pri vstupu ale diky kamosovi co prijeli uz ve ctvrtek sme vedeli kam zajit a vcasnym prijezdem sme se vyhnuli kolonam. vip vstupenky luxus za ty prachy Wink jinak asi nic moc. fakt dobra akce, priste jedem zase!
HEERER1
po srpen 16, 2010 2:04 pm
TAM
jj jenze si zapomel napsat ze jsme taky Narod, ktery si porad na neco stezuje:D Typicky ceska vlastnost:)
tam
po srpen 16, 2010 1:49 pm
souhlas to petr.u
Souhlasím s petrem.u .Každý má právo na svůj názor. Pokud se někomu něco nelíbí a DOVOLÍ si svůj nesouhlas říci nahlas je pokládán za debila, který neví vo co go. Když se někomu festival líbíl tak fajn, pokud ne tak je to také v pořádku. Češi jsou opravdu tolerantní národ. To je také jedním z důvodů, proč nikdy neuděláme takový festival jako je například POHODA, přestože máme tolik odborníků (vis. diskuze).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne srpen 15, 2010 7:40 pm
To je dobrý takže jsem nebyl sám Smile Mohl by jsi s ní ještě jed na Kosheen do Sasazu! Tam se ségrou jedu taky Smile
Lukáš
ne srpen 15, 2010 7:34 pm
komunista
taky sem byl ze segrou mazec Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne srpen 15, 2010 7:10 pm
Faithless největší mazec!

OAF byla pro mě vyjmečná akce! A to hned ze 2 důvodů! Od pondělka mám řidičák tudíš jsem část cesty řídil! Asi po 2 minutách mě policejní kontrola upozornila na to, že nesvítím Smile Ale dobrý nezastavili mě nic takže se jelo dál! Cestou jsem potkal snad další 3 kontroli! Trošku byl zmatek s objížďkou! Na podruhý jsme, ale odbočil spárvně Smile Pak mi chvíli celkem slušně pršelo! Na křižovatce mi auto nedalo přednost takže jsem do něj málem napálil! Ale jinak se jelo krásně! Jen teda ještě k tý cestě! V pátek jsme vyjeli chvíli po jedné v tý době pro nás ještě neznámim Alešem (což se v průběhu cesty a na akci změnilo), ovšem celá cesta se nám protáhla takže do areálu jsme se dostali až před devátou Smile Ovšem s tim, že jsme, už měli postavenej i stan! A Druhej důvod byl ten, že poprvé jsem jel na akci se ségrou! Což bylo nakonec jen dobře oba jsme si to užili!

No nic tak zpět k akci! Značení bylo dobré, takže jsme bloudili jen do chvíle než jsme objevili první značku a pak jsme se na místo dostali v pohodě! Co nás trochu rozhodilo tak byla ohromná fronta! Nevim jak dlouho jsme čekali, ale bylo to mrtě! Na místě nás zarazila organizace! Na jednom místě se kupuje parkovací lístek o hoooodně velkej kus dál se kupovalo místo ve stanovém městečku a o další velkej kus dál se dávali pásky na ruku! Což by ve výsledku tolik nevadilo, jen kdyby nám někdo řekl, že máme VIP vstupenky! Což jsme nevěděli! Vysvětlovat to nebudu je to opravdu na dlouho, prostě zmatek . . . Ale nikdo nám to neřek a tudíš jsme si koupili parkovací místo i místo ve stanovém městečku a chudák ségra musela lítat po celym areálu aby nám vrátli prachy za parkování a za městečko jelikož jako VIP jsme to měli zadáčo! Naštěstí organizátoři zabodovali a vše se vyřídilo, jen nechápu proč to vše bylo tak roztahaný! Kdyby hned na začátku se zařídilo vše bylo to pohromadě tak nejedn my, ale i ostatní by ušetřili spoustu času a nemuseli by se tolik nachodit! Vůbec celý areál byl dost roztahanej, ale to se dá pochopit, líp to asi udělat nešlo! Ale co mě zarazilo tak ve VIP stanovém městečku bylo jen pár toitoiek a jen 2 toitoi sprchy! Ale jinak vše ok, takže spokojenost! Jak jsem psal předtim tak do areálu jsme přišli kolem 9! A musim říct, že jsem byl mile překvapen, takovejch stánků, takovejch jídel a všeho ostatního! No trvalo nám to celkem dlouho než jsme to celé prošli a vlastně jsme to ani kloudně nestihli! V sobotu jsme si to za bílého dne prošli ještě jednou! Ale vzhledem k času našeho příchodu jsem po chvíli spěchali na Main Stage na Royksopp! Jejich vystoupení bylo fakt bomba! Možná jsem čekal něco víc, ale celkově se mi to moc líbilo a i jejich show k tomu byla dobrá, jen ta spěvačka která spívala na playbek tam bejt snad ani nemusela! Ale celkově bomba! Ale to jsem ještě netušil co přijde potom! Koncert Faithless byla naprostá libůstka, masakr no prostě něco neuvěřitelnýho! Jejich koncert jsem si fakt užil! A když myslím jako 3tí track zahráli Sun To Me no to bylo něco pro mě, nejlepší track na jejich novém albu! A pak poslední track We Come One to jsem byl v eufórii vůbec mě nevadilo, že prší bylo to neuvěřitelný! Na to asi jen tak nezapomenu! Chvíli jsme se zdrželi na Multi-cuty stage, ale nic mo! No pak nás nic, už nezajímalo takže jsme šli pomalu spát! A spalo by se dobře kdyby nelilo a neodepla se nám kotva od nepromokavé plachty na stanu! Chudák sestra trochu na ní kapala voda Smile Několik hodin Smile

Druhej den jsme tak nějak nic v plánu neměli takže jsme si celej areál prošli dali si jídlo a poté vyrazili do Panenského Týnce na kostel . . . Ale pak jsme, už dorazili zpět na místo! Tak nějak jsme se poflakovali popíjeli... Zastavili jsme se na Bártu, jeho vystoupení se nám vcelku líbilo, hlavně to jeho kecání mezi písničkama! Richard Muller mě velice příjemně překvapil jeho koncert byl dobrej! Překvapil mě asi jako v pátek Tata Bojs, jejich remix Underworld byla fakt pecka! Pak nás nic nelákalo až Kasabian, teda spíš sestru, ale tak co bych pro ní neudělal, zašli jsme na ně! Já popíjel pivko a ségra si užívala! No muží říct špatní nebyly, ale tahle hudba hold není nic pro mě! Jejich koncert se trochu protáhl takže jsme nestihli začátek Kosheen Djs, set nebyl špatnej, ale přímo nadšen jsem z nich nebyl! Zahráli pár dobrejch tracků, ale celkově žádnej zázra! Na Moguaie jsem se hodně těšil, jenže co předváděl co to mělo bejt? Vůbec se mi nelíbil! Mix měl dobrej, ale ty tracky? Vydržel jsem na něm jen zhruba půl hodiny! A šel jsem spát! Tim jsem boužel přišel o Weki djs, ale co se dá dělat! Kámoš mi pak ráno říkal, že zahráli hodně dobře! Škoda no!

Takže celkově jsem s OAF velice spokojenej! Organizace celkem na dobré úrovni, program si myslim dobrej! Zábavi bylo dost a dost! Užil jsem si to o dost víc jak Pleasure Island, ikdyž na PI se hrála hudba blužšší mému srdci, ale nakonec OAF byla prostě bomba!
A Faithless byly pro mě největší hudební zážitek tohoto roku!
mannek
ne srpen 15, 2010 5:20 pm
Festival byl výborný a na jedničku.Byl jsem se vším spokojen.Nemám co vytknout.Jen ten nepříjemný vítr po celou dobu,převážně pak v noci,ten trošku vadil.Jinak super..příští rok chci zase a přikláním se také k vícero elektroniky..Smile)
hadal
ne srpen 15, 2010 4:58 pm
parking
asi to nikdo nebrzdil, ale pouze 1 prijezd a 2 lidi- jeden vybiral a druhej psal kartu.. .Tzn priste vic vjezdu, lidi na cash a nejlepe udelat parking z obou stran abych nemusel jit 20min od auta k podiu(ale taky to preziju)
hadal
ne srpen 15, 2010 4:58 pm
parking
asi to nikdo nebrzdil, ale pouze 1 prijezd a 2 lidi- jeden vybiral a druhej psal kartu.. .Tzn priste vic vjezdu, lidi na cash a nejlepe udelat parking z obou stran abych nemusel jit 20min od auta k podiu(ale taky to preziju)
Hadak
ne srpen 15, 2010 2:38 pm
Pecka
+ Röyksoop - to byla prostě nádhera - ještě dlouho budu vzpomínat
Jak to bylo s parkingem? To tam někdo záměrně brzdil? Já jsem tu frontu nevydržel a auto zaparkoval někde v lese.
ondrab
ne srpen 15, 2010 1:03 pm
petr.u
aha, tak to zvuku opravdu rozumis, kdyz uz mas par festivalu za sebou :)

reakce na článek: Faithless vzkazují: Na tuhle show nezapomenete!
oldclubber
ne srpen 15, 2010 12:21 pm
petr u:novidíš co člověk to názor,takže sis udělal názor a příští rok asi už nepojedeš vid.a víš co,to je dobře.protože tomu asi rozumíš ze všech nejlíp a takový by měli doma sedět na prdeli.
finch- souhlas
oldclubber
ne srpen 15, 2010 12:18 pm
čolek xxx souhlas s vámi.byl to mazec,zvuk libovej z nejlibovějších i 70m od podia.A to mam taky naposloucháno 15let v el. muzice.royksopp jízda jak svin,faithless bych příště víc nahlas,produkce z nového alba(na to si každy udělá názor sám)+klasika hity.Bylo to prostě dobrý i když jsem pořád tahal zmíněnou pláštěnku,ale pořád jsme z toho počasí vyšli dobře.osobně bych měl jen vítku k velkým vzdálenostem mezi vším a nepřehledností kudy na wc.ale větší problém jsme neměli.jako host o2 který dorazil ve 3 odpoledne jsem neměl s ničím problém.
takže držím palec do dalšího ročníku,mouchy vychytat a více elektroniky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne srpen 15, 2010 11:22 am
petr u
pokud jsi dobre cetl, jakoze asi ne, tak bys zjistil, ze jsem byl pri pohledu na stage cca 5metru napravo od zvukaru. ja uz mam taky leccos za sebou, moje usi dostaly v zivote zabrat a vim, ze misto nekterych zvuku slysim to tvoje chrceni, ale tenhle zvuk byl vybornej.

ohledne jidla jsem tam videl treba jeste pecene maso, kamarad mel krkovicku v chlebu, pritelkyne mela zapekanou bagetu a ja klobasku. vsichni jsme byli spokojeni. tohle jsme meli u stanku v 3-denni zone, ve 2-denni jsem stanky s jidlem videl taky a rozhodne jich malo nebylo, nabidku ale nevim jakou meli.
heerer1
ne srpen 15, 2010 11:18 am
Sobota
V sobotu rozhodně nr. 1 Čechomor!!!
heerer1
ne srpen 15, 2010 11:17 am
Question Question Question Question Question Já některým z Vás opravdu nerozumim...Zvuk na piču, jídlo na piču, hudba na piču, lidi na piču, pivo bylo moc studený, byla velká zima, bylo bahno, ve předu to řvalo, v zádu ticho, STÁLO TO ZA HOVNO!! Question Question Question Question
petr u
ne srpen 15, 2010 10:56 am
to finch
myslím že zvuku docela rozumím, mám už několik festivalů za sebou a taky jsem něco málo pořádal. zvuk byl na úrovni malé diskotéky zesílené do nekonečna, aby to bylo slyšet i dál než na dvacet metrů. když jsi stál pod bednama, tak věřím, že to s tebou cloumalo (nedokážu si představit tvůj sluchový zážitek) ale na festivalu by malo být slyšet i na konci stage nějaké tóny a ne chrčení.
toto bylo na royksopp, faitless si asi přivezli vlastní aparaturu, protože rozdíl byl přímo propastný, co se týká kvality.
z jídla nebylo moc co vybírat, kromě nudlí, klobásů a nějakých donutů tam byly už jen trička.
jediné, na čem se dalo pobavit byly šermířské souboje se světelnými meči (Smile)
tento festival se mi vůbec nelíbil, a opět mě to potvrdilo to, že češi neumí udělat domyšlený festival.
lucas
ne srpen 15, 2010 9:44 am
faihless masakr royksopp pohoda super jungle stage gut a house stage parada jen nam vytekl stan ale super diky ze segrou nejlepsi pocasi holt neovlivnime diky Smile
xxx
ne srpen 15, 2010 9:01 am
zvuk atd
Royksoop zatím nejlepší koncert na českých fesťácích letos.

A slovo od opravdu vybíravého člověka co se zvuku týče: NA HLAVNÍ STAGE BĚHEM ROYKSOOP BYL NEJLEPŠÍ ZVUK ZA POSLEDNÍ ROKY V ČECHÁCH.

Kvalitní festival, ale příště více elektroniky prosím...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so srpen 14, 2010 5:42 pm
OAF
Tak s někým z vás musím souhlasit a s někým nikoliv.
Naštěstí jsem se dostal do areálu v 17.30 a bylo hotovo. Co přišlo při příjezdu potom, byl hnus. Čekat přes hodinu na příjezd do velice zvláštně organizovaného parkingu, jsme nepochopili. Bylo tam tolik sekcí, že člověk hravě zapoměl, kde vůbec auto má, příště prosím celistvé P. Komu nechutnal debilní bramborák, mohl si vybrat z nespočetného množství stánků s jiným jídlem. Bylo jich tam mraky.
Po stránce zvuku jsem byl spokojen, protože chodit na hlavní hvězdy dopředu nemělo cenu, dopadlo by to jako na LP, hlava na hlavě. Takže byl zvuk adekvátní vzdálenosti, z které jsem obě show headlinerů sledoval. Já byl spokojen velice.
Dnes již nejedu, mě tam dotáhli včerejší head..... a musím souhlasit, že Royksopp nám doopravdy nakopali prdel. Byl to mazec od začátku do konce. Být čilejší a být lepší počasí, utancoval bych se k smrti. Mě prostě Faithless voněj, ale celkově jsou ty skladby takové utahané. To nemluvím o klasikách v podobě Salva mea, Insomnia apod., na ty se prostě křepčit musí.
To takový Tata bojs překvapili velice moc. Jejich orig.skladby dost dobrý, ale předělaný Depeche Mode a Underworld - Born slippy jsem rozdýchával v kladném ještě dlouho potom.

Abych maličko shrnul páteční den ( večer ), na to, že to byl 1. ročník, klobouk dolu, lidí přehršel, kapely perfekt, hlavní hvězdy super výkon, na zvuku mi zase tolik nesejde, nejsem zhejčkanej jinýma festama nebo mám čistší uši, služeb a všech pičovinek bylo pro lidi dosti. Co mě ale překvapilo nejvíc, bylo celovečerní kontolování, čištění, doplňování TOITOIek. S tímto jsem se ještě nesetkal, abych se v jednu ráno cítil uvnitř jako na wc a ne jako v žumpě.
Ale abych jen nechválil, bohužel počasí mohlo za to, že musel člověk nosit pršiplášť u sebe a docela často ho použít. S tímto spojený příjezdový terén a dnes dopoledne i odjezdový - neprojet debilní páskou, která nic neznamenala, určitě bychom se zahrabali. Jardo, dík, žes to přes tu pásku vzal a ostatní za tebou, jsi hrdina. A já vlastně moc záporů neviděl, neslyšel. Asi doopravdy jedině příště poupravit parking a s tím spojené stanové městečko apod. Areál samotný byl v pohodě a kapely ještě více.

Do příštího roku držím oba palce a doufám, že se letošní ročník zapsal do prvních příček tabulek hodnocenosti festů.
Buďme rádi, co tu máme a neřešme debilní placku naškrábanou z brambor a zvuk z beden.

P.S. Royksopp rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
so srpen 14, 2010 5:18 pm
tady je asi nedko hluchy. ja stal na hlavni stagi asi 5metru napravo od zvukaru a na zvuk si nemuzu stezovat, byl vybornej. a royksopp skveli a faithless nuda? ja teda nevim, ale pro me to bylo presne naopak. royksopp tri ctyri hitovky a zbytek prvoplanova nuda (nektery jejich skladby by dokazalo slozit i 5ti lety dite). naproti tomu faithless zivotni zazitek!

a to ani nezminuju ze royksopp misto planovanych hodiny a ctvrt odehrali 45minut, pak se vyparili aby se vratili a zahrali teda milostive jeste pridavek, tazke dohromady slaba hodka.

jinak co se tyka ostatnich veci, na to ze to byl prvni rocnik tak si myslim ze se povedl. samozrejme ze tu byly porodni bolesti, jako napr. ne uplne idealni usporadani arealu, kteryt ak byl nakonec hodner roztazenej a vratit se k ranu k autu nam zabralo dobrych 20minut. taky sem trosku nepochopil smysl dvou videosten na mainstagi, na kterych se odehravaly pouze reklamy v prestavkach mezi vystoupenima kapel. ale bohata nabidka jidla, supr ceny na barech, tekouci voda u wc, znaceni cesty z hlavniho tahu od prahy az k arealu, vyborna organizace pri parkovani, a velky plus davam tomu, ze kdyz sem o trictvrte na osm volal nekomu z produkce, ze trcime v zacpe a nestihneme si do oficilaniho casu 20:00 vymenit vouchery za pasky, tak typek za 5minut vola zpatky ze to poresil, takze jsme si nejen my mohli ty vouchery vymenit.

drzim palce do dalsiho rocniku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strady
so srpen 14, 2010 4:58 pm
musím souhlasit s Petr.u
Normální tragedie po zvukové stránce, vlastně i po organizační.
Tak špatný zvuk jsem dost dlouho neslyšel a jak jsem se těšil na Faithless. A přitom to byla další tragedie.
Už nikdy víc
Velké zklamání
muhaha
so srpen 14, 2010 3:04 pm
tož děcka, a už jste zažili letos nějakej povedenej taneční festival v ČR??? Ten v našich zeměpisných šířkách neexistuje. Člověk akorát odjíždí nasranej a zklamanej. Na těch "tanečních" chtěj promotéři jen vydělat a zábavný program stojí za ..... Buránci jedni, v životě už na něco takovýho ne!!!
Já můžu z vlastní zkušenosti doporučit nějakej indie/jazzovej. Letos jsem byl v Boskovicích, teplota 35 stupňů, mojito teklo proudem a lidi neskutečně pohodový. Zkuste a uvidíte jaká bude pohoda. Tak děcka peace a trávě mír Smile
lukas
so srpen 14, 2010 2:59 pm
petr u diskante di se vysrat tragede

reakce na článek: Faithless vzkazují: Na tuhle show nezapomenete!
ondrejczech
so srpen 14, 2010 2:40 pm
vstupenka na jeden vecer za litr?? nezblaznili se??
petr.u
so srpen 14, 2010 1:57 pm
open air field
tak hrozný festival jsem snad ještě nezažil....absolutně zacpaný příjjezd, prapodivně poskládaná plocha, kdy sátnky byly na jedné straně a stage hned vedle sebe na druhé straně plochy (to nemluvím o tom, že se hrozně bil zvuk).
na hlavní stagi jsme se těšili na vystoupení Royksopp - nakonec jsem se ale shodli, že cd vyjde levněji a kvalitněji.
když to shrnu, tak na festivalu nebyl ANI OBRAZ, ANI ZVUK (velké obrazovky na pódiu byly asi jen pro ozdobu, zvuk tak předimenzovaný, že si uši budu léčit ještě měsíc).
a to nemluvím o tom, že z jídla jsme se s přítelkyní málem otrávili (bramboráky opravdu nedoporučuji)
doufám, že se vy ostatní pobavíte lépe, dnes už tam nejedeme.
piskot
so srpen 14, 2010 1:25 pm
Vstup pro dnesek
jelikoz uz tam nejsem muzu predat vstup pro dnesek

reakce na článek: Faithless vzkazují: Na tuhle show nezapomenete!
heerer1
so srpen 14, 2010 11:34 am
dan
naprosty souhlas, Royskopp naprosta pecka vecera. Pecka byla taky 1.5h cekani na parking :
Dan
so srpen 14, 2010 11:01 am
Na tu show nezapomenu, protoze byla nulova Smile)) naprosto standardni vykon, nic extra. Kdyby nedali 3 hitovky, byla by to nuda. Royksopp jednoznacne hedaliner patecniho vycera!!!

reakce na článek: Faithless vzkazují: Na tuhle show nezapomenete!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 4 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz