FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PLEASURE ISLAND « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pleasure island

festival park hradec kralove

.
Honzin
st říjen 12, 2011 4:51 pm
marman: názor beru, ale vyznelo to uplne jinak. Ano jde napsat report z multižánrového festivalu, ale musí být reportér objektivní a všestraný. Bohužel já pendloval jen mezi 3 stage z toho 2 byly jen tak na okraj. Ano měl být report pojat uplně jinak...ale
Honzin
st říjen 12, 2011 3:43 pm
Re:
lolek,jerry,Kuba, marman a Skica..schovat se za pseudonym umí každý, zvlášť na internetu! Zkuste připojit příště své kontakty aby se mohl s vámi navázat kontakt o případné spolupráci.
marman
st říjen 12, 2011 2:15 pm
to Honzin
Omlouvám se, že jsem vyjádřil svůj názor na článek. Nic víc, nic míň jsem tam nepsal. Kontakt navazovat rozhodně nehodlám Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
út říjen 11, 2011 10:24 pm
@ Honzin
Tak pardon. Ale já na té akci bohužél nebyl. Proto jsem si chtěl přečíst některý report abych zjistil jak to vypadalo (fotky a videa mě vše neřeknou). To jsem se z tohoto reportu nedozvěděl. Proto jsem to napsal. Vím že jsi ,,jen,, člověk a nedá se popsat celý festival, ale vystihnout více jmen by určitě šlo. Kontak ti klidně napíšu do PM, není problém. Měj se Smile
Honzin
út říjen 11, 2011 3:22 pm
Re:
lolek,jerry,Kuba, marman a Skica..schovat se za pseudonym umí každý, zvlášť na internetu! Zkuste připojit příště své kontakty aby se mohl s vámi navázat kontakt o případné spolupráci.
lolek
so září 03, 2011 2:49 pm
jerry | 01. 09. 2011 | 09:57:17
2 Honzin: Dělat anketu sám se sebou už mi připadá opravdu hodně trapné!!!
----------
co by jeden neudelal pro volnej vstup Very Happy rozhodit anketu mezi spolupracovniky Very Happy btw Maria, 25 let, London (Zubařka)a Iveta, 24 let, Chomutov (Stavební projektantka)jsou dvojcata? Very Happy hlavne ze \"akreditovany novinar\" Very Happy
Karlos
pá září 02, 2011 8:11 pm
To Be.rr.y.
Dj Antoine - Underneath (radio edit)
Be.rr.y
pá září 02, 2011 12:20 pm
Ten první track se jmenuje jak prosím?
jerry
čt září 01, 2011 8:57 pm
2 Honzin: Dělat anketu sám se sebou už mi připadá opravdu hodně trapné!!!
bam
čt září 01, 2011 3:37 pm
:)
Kdyz nevis jakou hudbu, tak tam dej tanecni... lidi tam tancujou, tak se to bude hodit...
bárč
čt září 01, 2011 2:26 pm
:D
Tak tu hudbu jste opravdu nedali. Antoine???
Kuba
čt září 01, 2011 11:47 am
To jo, je jasny, ze se neda postihnout vsechno a chapu ze je autor zatizen na hard hudbu, ale chce to nejaky proporce - bud se zabyvat jednou veci dopodrobna nebo udelat celkovy a obecny obrazek party.

Za hrubou chybu povazuji taky tohle: \'Přestože jeho jméno není pro mě až tak zvučné, i tak se poměrně dost návštěvníků dostavilo na jeho vystoupení.\'
Copak jsi nejaky soudce abys urcoval co je dobry a co ne? Timhle tvrzenim jen delas z lidi idioty.. A to od novinare neni zrovna chytre..

A jeste trochu mene klise (viz nadpis).

:)
marman
čt září 01, 2011 11:42 am
Jazyková úroveň rovněž nevalná-opakují se slova, objevují se další stylistické a gramatické nedostatky atd. Obsah celkově pro mě nezáživný a dle mého názoru neobjektivní, jelikož jsem byl táké účastníkem párty. Přesto přeji autorovi výdrž a chuť do psaní.
Skica
čt září 01, 2011 10:58 am
Článek
Skvěle napsane Very Happy Víme o jednom jménu z Trance stage a o jednom jmenu z Mainu. Co Techno stan? A dálší? Report za všechny prachy...
jimmy-gellar
st srpen 31, 2011 9:19 pm
videa
Karlos
st srpen 31, 2011 7:05 pm
Děkuji za kritiku, ale opravdu to není jednoduché nalézt na multižánrový festival to pravé ořechové. Nicméně co člověk to názor Smile
dark
st srpen 31, 2011 4:06 pm
hudba o nicom
ta hudba sa k tomu videu vobec nehodi...absolutne...ale festival bol super Smile
Patrik
st srpen 31, 2011 3:29 pm
hudba
Vim, ze to neni zadnej med delat takovy video, ale mel si zvolit asi jinou hudbu, smim-li ti radit
Anonymní
út srpen 30, 2011 6:57 pm
Pro mne nej akce roku...ale myslim si ze v budoucnu PI nebude nebudou na to penize...
mar-vy
po srpen 29, 2011 8:09 pm
Evík
po srpen 29, 2011 11:11 am
Parádní mejdánek.Akorát mi chyběly letáčky s line upem,nestihla jsem všechny své oblíbence. Jinak stage mohly být dál od sebe,chvílema se to pěkně přeřvávalo. No,a bláto a déšť nekomentuju,kdo je připraven,vyhraje. Smile
tomas
po srpen 29, 2011 9:20 am
Hudebne parada, cela techno stage luxus, Showtek, Moguai ... skoda, ze byly stage tak u sebe a docela casto bylo slyset zvuk z te vedlejsi.
Kyvadlovou dopravu jsem nezaznamenal, zato dost stiznosti na PRG taxi, my nastesti pouzili jiz drive zminovanou bilou fiat dodavku (tomu panovi jeste jednou velky diky).
finte
po srpen 29, 2011 7:45 am
kdo nejel udelal velkou chybu Smile prselo tak prvni 2 hodky a pak uz krása bylo i teplo do 0:00-1:00 ! Ale potom kosa jak svine Very Happy Ale i tak pecka ! Cool Cool Surprised
kukuk
ne srpen 28, 2011 8:30 pm
me jen mrzi, ze na nejvetsi tanecni festival jsou uplne hrozne reklamy. Proc nema PI kazdy rok svoji hymnu jako kazdy poradny festival a reklamu, ktera upouta ? Ty co byly na evrope 2 a v tv docela ubohost.
ryek
ne srpen 28, 2011 7:48 pm
co kyvadlová doprava z vlakového nádraží,jezdila vůbec.?Příště bych navrhoval festival pořádat červen-červenec.Zima byla všudypřítomná a nedalo se zahřát ani ve stanech.Chápu,těm,co užívají chemické "zahříváky"těm nebyla,ale nám ostatním...jinak areál malý,stagee moc blízko u sebe.V techno stanu jsem slyšel i se špuntama v uších chvílema i sousední main stage..to by nemělo být.Co se týká zvuku,jistě,byl nejspíš dokonalý,ale příliš nahlas..!!!Koho dnes nebolí uši....Dobrý festival dělá hlavně hudba,OK,ale velký díl má na tom i počasí..a to se ani tentokrát moc nepovedlo..jak jsem si okolo druhé hodiny ranní přál být doma v teplé posteli...Smile)...pro mě zklamání..!!
Anonymní
ne srpen 28, 2011 6:31 pm
sme v CR co by jsi chtel...Jinak akcicka vyborna akorat stage byli blizko sebe
Anonymní
ne srpen 28, 2011 6:19 pm
cikani taxikari byli kurvy jezdili za 300kc,ale my vychytali cecha s velkou dodavkou fiat a ten jezdil za 130,tohle poradatele menemi osefovane,urcite bych je tam nenechal stat byt poratelskou sluzbou,jinak festak super,skoda jen velekeho bahna a kosy,zvuk vsude fantastickej opravdu pecka stredy vyborne,stabny oprčavdu povedene,velke,main stage nejhezci co jsem videl v posledni dobe,dj vynikajici jen skoda tak malo lidi opravdu poloprazdno cekal jsem obrovskou tlacenku vzhledem k lajnapu co nema v cesku konkurenci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rainbow
ne srpen 28, 2011 4:30 pm
Akcička povedená Very Happy , hudebně si měl člověk po celou dobu festivalu co vybrat.Zvuk se na stagich nepřebíjel. Hudební výkony dobrý. Organizačně za mě také zvládnuto. Žadné fronty na drinky nic. Žetony nejosu vždy jen to špatné Cool

A že bylo bláto, chladno a zezačátku pršelo to se nedá nic dělat to je prostě počasí..


Až na tý kokotský zlodějský pražsky taxikáře po ránu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
ne srpen 28, 2011 9:53 am
Naprostý luxus
Hello - jako za mě naprostý luxus - nemám co bych vytkl - supr zábava, supr hudba - thx
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další Strana 1 z 27


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz