FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PLEASURE ISLAND « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pleasure island

festival park hradec kralove

.
t
st červen 29, 2011 9:14 am
letos vyhrava machac..
u mne letos vyhrava machac. termin pleasure je nejhorsi jaky vubec mohl byt a pri vyberu mezi temito dvema festivaly bude machac urcite lepsi

reakce na článek: Pleasure Island spustil nový web a trailer
Anonymní
čt červen 23, 2011 7:53 pm
Anonymní
út červen 14, 2011 7:39 pm
Stage bude hrát do 06.00, protože SVD hraje jako poslední od 4.15 do 06.00
Anonymní
út červen 14, 2011 3:32 pm
UM pisou ze akce potrva do 6 hodiny ranni ze jeto schvaleny ale to bylo schvaleny i v hradci a jak to dopadlo...bude to pruser!
Tom
ne červen 12, 2011 10:00 pm
já to vim že tady budou a že stojí skoro jak celej tenhle festival mrtvýho techna Smile)

reakce na článek: Pleasure Island odhaluje kompletní line-up
Corvin
ne červen 12, 2011 5:22 pm
I kdyz line-up je,, nabitej" porad tomu neco chybi.Neni tam nikdo koho by me opravdu jeho vystoupeni zajimalo.Ale to je o vkusu.Jinak to bude asi dobrej mejdan...

reakce na článek: Pleasure Island odhaluje kompletní line-up
Vlada 2.6
ne červen 12, 2011 3:09 pm
Line - up
Tak já si myslím, že "lajna" je docela dost slušná

reakce na článek: Pleasure Island odhaluje kompletní line-up
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
so červen 11, 2011 2:25 am
BTW Bloody beetroots tady budou v září v Lucerně,asi až tak moc Tom přehled nemá Very Happy
oldclubber
pá červen 10, 2011 9:09 pm
tom
myslím že má pán trošku pravdu...ale každý se snaží jak umí.a ti co dobývají svět viz níže jmenovaní nickem tom se ani náhodou nehodí do konceptu holandského festivalu.jo a ještě mi tak napadá,že ti co "jedou a určují" jsou hodně dlouho dopředu zamluvený a stojí vatu.
tom:prosímtě kdybys trošku znal prostředí tak sem na tohle vlákno nepíšeš tohle.dubstep apod na PI...prosímtě Cool
Jörgen
pá červen 10, 2011 1:21 pm
Tom
Jsi trouba :)

reakce na článek: Pleasure Island odhaluje kompletní line-up
jAMIiEE
pá červen 10, 2011 12:56 pm
Tom
Kdo je napr. z mainstage ve svete mrtvej prosimte? Very Happy Ano jsme porad par let pozadu, ale todle je konecne lajna co ma svetovy meritko.

reakce na článek: Německý house dj Moguai na Pleasure
důša
pá červen 10, 2011 9:37 am
Tom: myslíš hvězdy tvojí empétrojky? Smile) musíš to brát tak, že každej poslouchá něco jinýho (když neberu lidi, co jedou na rádiovejch "hitech"...) tudíž pod pojmem hvězda si vybaví každej něco jinýho.. samozřejmě na každym festu se vyskytují více či méně "aktuální" DJ's

reakce na článek: Pleasure Island odhaluje kompletní line-up
Tom
pá červen 10, 2011 9:02 am
hvězda za zenitem!
žádnej dubstep ani trash electro takže zase shit pro teploušky!
proč už někdo nedoveze hvězdy?
Bloody Beatroots feat. Steve Aoki,Fake Blood,Dada Life,Deadmau5,Boys Noize,A-Trak,Crokers,Skrillex,8bit atd.
to jsou hvezdy co teď dobejvaj hudební svět!
ne sračky diskofilní co vozíte a všude ve světě už jsou mrtvý!

reakce na článek: Pleasure Island odhaluje kompletní line-up
MarTTyS
čt červen 09, 2011 12:57 pm
mě osobně se mnohem víc líbí Axwell - Hearth is King

reakce na článek: Axwell headlinerem festivalu Pleasure Island!
lukke k
st červen 08, 2011 1:19 pm
minule sem vynechal zraneni ruky tenhle rocnik jedeme Very Happy Very Happy Confused Cool
Anonymní
st červen 08, 2011 11:21 am
ja osobne si myslim ze dj letos jsou mnohem lepsi nez minule!!!
Snoofy
út červen 07, 2011 10:00 pm
dotaz
nevite nekdo nazev te pisnicky z uvodniho videa na pleasureisland.cz?....diky kdyztak mi to napiste na mail Zdrahal4@seznam.cz...budu moc vdecny...diky moc
Dan
po červen 06, 2011 11:15 am
Nezlobte se na me, ale na festival tohoto formatu a po minulem rocniku sla latka djs o stupen dolu. Zatim me absolutne nepresvedcili, navic v okoli CR je mraky naslapnutych festu. No snad jeste nekoho pridaji. PS: Carl bude na podzim v Brne pryyy :)

reakce na článek: Techno pionýr Chris Liebing na Pleasure
Kashel
so červen 04, 2011 11:25 am
zatim se to rysuje na velmi velmi paradni mejdlo:))))))))))

reakce na článek: Hudební lahůdky Jochena Millera na Pleasure
ervin
pá červen 03, 2011 2:33 pm
co je pravdy na tom že bude na techno stegei Advent?? nevíte o tom někdo něco?
Erick
pá červen 03, 2011 2:05 pm
Mani stage byto chtělo mistra Carl Coxe
Anonymní
pá červen 03, 2011 12:31 pm
Mě osobně byse líbyl SINO LIVE na Techno Stage myslím si že by tam posavali!!Jinak Techno stan je slusne naslapanej! Very Happy Very Happy
Anonymní
čt červen 02, 2011 9:42 pm
Jen tak pro infotmaci bude jeste dalsich minimalne 20 dj Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
čt červen 02, 2011 6:48 pm
A kde jsi prisel na to že tam budou jen 4 Djs??
Máš ještě cca 3 měsíce do festivalu a ono se pro tebe všechno nezveřejni hned najednou...
Anonymní
čt červen 02, 2011 5:15 pm
No NA HLAVNI STAGE JENOM 4DJ TAK ASPON BUDOU HRAT DLOUHY SETY
lukke k
čt červen 02, 2011 12:24 am
pro anonimi
jen si stezujete zamyslete se vsici co to poradaj delaj v CR aby to bylo co nej a vam to vadi hovna ste anonymni podepistese a je to v pohode a by vam pak poradaatel mohl napsat co je spatne co se nepovedlo snazej se vsici kurva tak se zamyslete lukino di patolda vy TRAGEDI ANONYMNIIIIIIIII dekuju vsem poradatelum za tanecni festaky dekuju Cool Smile Very Happy
lukke k
čt červen 02, 2011 12:20 am
plesurre island cz team
dekuju za tech stage libinga a atd a fedde le granda joj dekuju Cool Idea Smile Very Happy Very Happy
lukke k
čt červen 02, 2011 12:07 am
se podepisujte trapny anonym bude to ulet fedde le grand a techno stage joj HUUUUKOOOT Smile Very Happy Very Happy Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st červen 01, 2011 11:14 pm
Tohle bude neskutečná akce! Chtěl jsem lítat jako loni mezi HardStage a techno stahe, ale letos to asi nepůjde! Při tomto obsazení Techno stage to je jasné! Nikdo mě nikde jinde než na technu neuvidí Smile
Anonymní
st červen 01, 2011 8:02 pm
Techno stage: CHRIS LIEBING, JOSEPH CAPRIATI, JOEY BELTRAM, CARI LEKEBUSCH, BRIAN SANHAJI, NIC FANCIULLI
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Další Strana 4 z 27


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz