FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PAROV STELAR, AKROPOLE, PRAHA « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komár
ne duben 04, 2010 4:26 pm
juhuuu
no, až dnes jsem se vrátil z Prahy a ještě pěkně rozsekanej ze Stelarka. Ikdyž chlapec vypadal s jeho novou ulízlou vyzáží hrozně, celá banda zahrála báječně. Zděs video, ne teda moje Very Happy


Link


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komár
čt duben 01, 2010 4:09 pm
již zítra to rozjedem, jsem tak nadrbanej uaaah



Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt duben 01, 2010 6:38 am
mrzi me velmi, ze se na koncert nedostanu.. tohle bych si tak rad zandal.. no snad ranu malicko vyleci Faithless 27.4. inda Zurich ac se to hudebne neda srovnavat Smile
Tokatko
st březen 31, 2010 8:08 pm
Lupen
Kdyby nekdo mel jeste lupen navic,tak 731381131
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út březen 30, 2010 4:38 pm
Posezení před Stelarem
Tak kdo se jde v pátek roztéct blahem do Akropole? Řekl bych že by nebylo od věci zorganizovat nějaké posezeníčko v nějaké restoránt poblíž.
birgens
út březen 30, 2010 11:22 am
lístek
Sháním 1 lístek na Stelara, kdybyste někdo o něčem věděl..prosím, ozvěte se na tel. 731721760 nebo email: birgens@seznam.cz
Díky
univerz
čt březen 18, 2010 11:23 am
kupim 2 listky
ak by do koncertu nahodou niekomu nieco vlietlo, s velkou radostou kupim 2 listky Wink. kedykolvek&kdekolvek v prahe, cz.tel: 608684547 alebo univerz@nirvana.sk
Booczech
čt březen 11, 2010 12:29 pm
Koupím jeden lístek
Ahoj všem, kdyby měl někdo lístek navíc, rád i připlatím.

booczech@gmail.com , tel.: 776783527, Praha

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
MalenaM
čt březen 11, 2010 9:54 am
lístek
Sháním jeden lístek.. tak kdyby si to někdo rozmyslel, napište 732 962 042 nebo malkova.l@email.cz Díky
marosh
so březen 06, 2010 4:09 pm
vyprodano
mno, vcera jsem volal do Akropole a bylo mi receno, ze je fakt vyprodano, v predprodejich taky nic, ehm, tohle mi bohuzel asi utece... sakra prace...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt březen 04, 2010 5:31 pm
taky by mě zajímalo co se bude dít kolem - zatím jediná informace je že tam hraje a že to začíná v tolik a tolik
asi nás chtějí napínat
mimo jiné - viděl si někde nějakou reklamu? je sice pravda že akropole moc reklam nemá jestli vůbec nějaký má Smile ale i tak lístky ubývají. řek bych že největší reklamu dělaj fanoušci (už sem to pár lidem řekl Smile )

a s tím odfláknutím vystoupení si nedělám hlavu - pokud bude dobré obecenstvo a myslím si že bude, když na něj půjdou jen lidi co ho znají tak se parov postará aby si to užili všeci ....no prostě atmosféra tam musí být hned jak příjde na jeviště bo podium bo stupínek bo já nevim co ještě Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komár
čt březen 04, 2010 11:44 am
no právě, musíš postrašit tím že je vyprodáno aby byl plnej sál Very Happy
ne konec srandy, u téhle akce je naplnění sálu do posledního místečka zaručeno, bude to fakt šťavnatý kousek umění v podání pana Stelara a jeho bandu.
Jen nevím jestli existuje nějaký další info jako jestli tam bude hrát dj, co bude před a po,....??? Když je start napsán na půl osmou. A taky doufám že to neodfláknou když hrajou hnedka druhej den zase v Rakousku na Wurm Festivalu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt březen 04, 2010 11:08 am
tak to se tich 190 lístků muselo vyprodat za 3 dny - mi ho kupoval kámoš v pondělí a že jich tam bylo ještě 190
ale těšim se na plnej "sál" Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komár
čt březen 04, 2010 9:21 am
pepe
a ještě jsi zapomněl připsat že už je vyprodáno Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
st březen 03, 2010 9:22 pm
PAROV STELAR, AKROPOLE, PRAHA
Parov Stelar Band je rakouská kapela sjednocená kolem osobnosti Parova Stelara, který patří mezi nejzásadnější hudebníky rakouské nezávislé scény. Jeho tvorba se vyznačuje výjimečnou kombinací elektronické hudby s výraznými prvky jazzu a swingu. Spolu s výrazným koncertním projevem to Praov Stelar Band řadí k tomu nejlepšímu, co může rakouská scéna nabídnout. Během svého jarního koncertu představí svoje poslední album Coco, které slaví úspěch po celé Evropě. 2. Dubna se v Praze představí vůbec poprvé!

Akropole


PS. až tuto diskuzi budete mazat tak mi prosím napište do vnitřní proč.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz