FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 Sensation White 2010 Německo.Bude Zájezd ??? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zůčastníte se Sensation White 2010 v Německu?
Ano
40%
 40%  [ 2 ]
Ne
60%
 60%  [ 3 ]
Možná
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5
matta
ne květen 29, 2011 11:19 pm
sw
mohl by sem nekdo prosim hodit info jakej je rozdil medzi STANDART,DELUXE,EXCLUSIVE a
CRYSTAL Ticket??? diky za odpoved
luby
po listopad 01, 2010 4:12 pm
dotaz
Pokud se bude vypravovat zájezd na SW tak super a rádi pojedeme.Jinak asi vyrážíme autem a chceme tam někde přespat.Pokud s tím má někdo již zkušenosti sem s nima.Ještě jsem na téhle akci v Německu nebyl.Pokud někdo víte písněte na mail...Lu.by@seznam.cz.
Díky Embarassed Embarassed
d_p
po září 20, 2010 7:44 pm
Anonymní
bylo to napsané na sensation.com, teď už je tam cena za standart 77,25 .. levnějš je neseženeš
Anonymní
po září 20, 2010 4:11 pm
Našla jsem standart za 79,5 euro...
Pošlete někdo info kde je sežnu za těch 69 Very Happy.. děkuji!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Si.sa
po srpen 30, 2010 10:22 pm
S partou na Sensation White 2010(NE)
Už za 4 měsíce tu máme další Sensation White v Německu.Tento rok tu máme velkou jízdu na téma "Celebrate Life".
Po tom co Sensation předvedla na toto téma v Amsterdamu,tak můžeme čekat obrovskou noční jízdu ve velkém stylu jak se sluší a patří.

Tento rok si to nemůžeme nechat ujít a tak vyrážíme s přáteli na tuto obrovskou jízdu do Německa. Po dlouhém přemýšlení jsme se nakonec rozhodli,že nový rok a vůbec poprvé v historii co navštívíme Sensation White to oslavíme ve velkém stylu.

A tak nás napadlo,že by jsme to chtěli oslavit s vámi ostatními kteří buď na Sensation do Německa jezdí,nebo tento rok jedou .
Jestli se najde někdo kdo by se k nám chtěl přidat dejte určitě vědět sem nebo na E-mail : jann.zizka@centrum.cz A můžeme se domluvit. S partou se to mnohem lépe táhne Těšíme se Smile
d_p
st červenec 07, 2010 6:41 pm
Lístky - prodej
začíná se prodávat 26. září na : www.eventim.de , www.ticketonline.nl a www.partytickets.de
Smile
d_p
st červenec 07, 2010 6:19 pm
Lístky Sensation Düsseldorf 2010/2011
STANDART - 69 EURO
DELUXE TICKET - 150 EURO
EXCLUSIVE - na optání
CRYSTAL - na optání

Ty Crystal a Exclusive mě dost lákaj ... achjo mít tak prachy .. Very Happy
d_p
út červenec 06, 2010 9:48 pm
a ze napinave to bylo Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út červenec 06, 2010 4:10 pm
Silvestrovská Sensation v německu je potvrzená.
31.12.2010
Esprit Arena
Düsseldorf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
po červenec 05, 2010 12:08 am
Lenka1
takže do Amstru příště s náma ?
d_p
pá červenec 02, 2010 2:10 pm
Lenka1
myslim že k českýmu prodejci se to nedostane, musíš to kupovat přes zahraničí, Sensation v Düsseldorfu měla vždycky jako oficiálního prodejce eventim.de, zaplatíš přes kartu a přijde ti e-ticket. Je to úplně normální postup. Ale hlavně je ještě dost brzo na to řešit lístky když ještě nebylo oficiálně potvrzený jestli sensation v německu letos bude nebo ne.
Lenka1
pá červenec 02, 2010 1:43 pm
A dají se vůbec koupit v u nás? Chtěla jsem do Amsterodamu a nikde jsem je až na jednu pochybnou organizaci nemohla sehnat.
d_p
pá červenec 02, 2010 8:17 am
Lenka1
ještě nikde.
Lenka1
čt červenec 01, 2010 8:59 pm
Ahoj Lidi,
jsem tu náhodou, ale za to zase moc raaaada. Asi znalci této akci? Chci to zkusit. Můžete mi poradit kde se daji koupit v ČR lístky? Díky. Lenka. 776191099.
d_p
čt květen 27, 2010 9:49 pm
Johnek
ve Veltins Aréně Wink je to fotbalák, zhruba stejně velkej Smile a se zájezdem nejezdim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johnek
čt květen 27, 2010 9:08 pm
V Gelsenkirchenu to bylo kde? Jezdis zajezdem od poslouchej.net jo? Smile
d_p
čt květen 27, 2010 9:01 pm
Johnek
vsak ja vim ze jo, jezdim tam kazdej rok od roku 2007,je to skvelej stadak Smile ale mozna to presunou zpatky do Gelsenkirchenu, kde to bylo 2005 a 2006.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johnek
čt květen 27, 2010 8:50 pm
Já vím že je to brzo mno Smile Sensation White bylo vždy v ESPRIT Arene.Uz maji s tim zkusenosti je malá pravděpodobnost,že by to měnili Smile Ale stát se může cokoliv mno Smile Snad nám dají co nejdříve informace,aby se mohl pořádat další zájezd Smile
d_p
čt květen 27, 2010 8:28 pm
Johnek
Very Happy hele to je faaakt strasne brzo Smile jeste se dokonce ani nevi jestli to bude v Düsseldorfu. Datum i Německo stanovený je, ale místo nikoliv. Vydrž do září, měly by se na sensation.com objevovat první informace. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johnek
čt květen 27, 2010 7:08 pm
Sensation White 2010 Německo.Bude Zájezd ???
Ahoj. Smile

Plánuje se opět skvělí zájed do Německa na Sensation White 2010? Smile Aby se oslavil zase tím nejlepším způsobem další rok za námi? Smile Času je zatím dostatek,ale ono to uteče jako voda. Smile

Myslím že když řeknu,že se opět těším na nejlepší zájezd v roce,tak budu mluvit za všechny fanoušky Sensation White Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz