FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DROGY VŠEHO DRUHU - co berete? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
omg
út červenec 01, 2014 2:23 pm
tak to ses velkej kluk!!
omg
út červenec 01, 2014 2:17 pm
tak to ses velkej kluk!!
Anonymní
po červen 09, 2014 10:51 am
Máme na fesťáky nakoupené extáze a trávu!!
Anonymní
ne červen 08, 2014 5:25 pm
zastavit se musim
CO JE TO BUCH ? aco sme mi děti dnešniho světa:) juu
A PROČ SI CELEJ ŽIVOT MYSLIM ŽE TAKLE TO SNAD BEJT NEMA CO JE TEN POCIT ŽE MAM TADY NAJIT SMYSL ŽIVOTA ŘIKAM SI CO JE ?
SEM JENOM MRTKA ZMÍHO TUPÍHO FOTRA ? JAKO TO CO SOUDIM TY EGOJISTYCKÝ SRAČE PROTOŽE PENIZE BY DOKAZALY ŽE I VEMĚ JE ZLO OD TOHO PIRAMIDOVÝHO KRIPLA
ČIM JICH MAM VIC TIM VIC SNAŽIM FELIT TŘEBA I KAMOŠE UŽ JAKO MALEJ SEM TO VIDĚL, SNAD ZA 500MEGA NECHAL BYCH CHCIPNOUT ČLOVĚKA ANO TO VYM JISTĚ
TIM SEM SI BYL V ŽIVOTĚ JISTEL PAČ PECKY MI ROZDAVÁ DO KSICHTU SYSTEM A NE ŽADNÍ ILUMINATI TOHO UŽ BYLO DOST
TO AT SI ŘEŠÍ USA AT SI HAŽOU MRAKODRAPI NA SVÍ LIDI JA TAM BEJT TEN DUDEJ KRIPL US ARMY TAK OKAMŽITĚ SPALIM KAŽDOU TU SKURVENOU
KRVAVOU VLAJKU NASERU NA NÍ HOVNA A DOST O TĚCH ZMRDECH TI ZNAME VŠICHNI UŽ DAVNO NESPÍME NĚKDO BYL ROVNOU ČISTA DUŠE CO CHAPE
NĚKOMU DOSPĚT TRVALO KOLIK LET KAŽDEJ MA JINEJ PŘIBĚCH MĚ KTOMU POMOHLY DROGY ALE NE ZMAŠTĚNÍ SE DO SRAČEK A HOZENÍ
DO HUSTÍHO STAVKU MUŽEŠ SE TAM HODIT ČIM CHCEŠ TŘEBA LSDČKEM?what:)NĚKDO SI OTEVŘE MYSL ZAS JINOU SRAČKOU ALE DIKY ZA TO ŽE JE MAME
OBRATIL SEM JEJICH ZBRANE NA SVOJÍ STRANU A NAŠEL SEM BOHA !A VEŘ MI KAMO ŽE NEVALÍ SE BLONDATEJ KRIPL NA MRAČKU Z BANDOU
OKŘIDLENECH ČURAČKU TOMU V TOMLE ROCE MUŽE VĚŘIT JEN TUPEJ KRIPL POVRCHNÍ MRTKA TEN ČO UMÍ LEN SOUDIT KAMO KLIDNĚ MUŽEM BEJT ZHOVNA
A TODLE NENI PRO CELEJ SVĚT TODLE PRO NOVOU RASU CO NĚDĚLÍME NA BARVU PLETI A INSPIROVALA MĚ NĚMECKÁ SÍLA TROCHU I HITLER SAM
A TO ODMALIČKA NESNAŠIM NACKY HAFO SME JICH S MEJMA LIDMA POSLALI DO WALHALY VĚČINOU SOU TO PRAZDNÝ KRIPLY
ALE VIŽ JAK SE TO ŘÍKA SKAŽDÝHO SI VEM TO DOBRÝ ADO! DÍKY DOBREJ NAPAD! A TO NEJSEM SKURVENEJ NAZI ALE OBDIVUJU TU SÍLU CO VZEŠLA Z
Z HOVNA POUŽIJU I JEJICH SIMBOL A BUDEM HO NOSIT HRDĚ PAČ TEN MA KURVA VÍZNAM ALE DE JIMIN SMĚREM SERU NA SVĚT
AT SE VYMRDAJ TŘEBA DO PRDELE TY SRAČI SORY ZA TY SLOVA ALE UDĚLAME NOVEJ STAT UKOVAME ZNOVU NAŠI VLAST BUDE TO
TĚŽKA ZMĚNA ČECHOSLOVAKIA A VTOM CEJTIM TU SÍLU SJEDNOTÍME SE ZNOVA NEBUDEM PLATIT ZA CHYBI TĚCH TUPEJ LIDÍ CO ZNIČILY TO BRATRSTVÝ
NA DVE STRANY CO POSLALI NAS NA ŠPATNOU CESTU TADY NEJSME KURVA V USA MI SME BRATŘI A SESTRY MI NEJSME ŽADNÝ FANATICI S KALACHAMA
MI NEMODLÍME SE K FALEŠNEM VYMYŠLENEJM BOHUM NEMLATÍME HLAVOU JAK TUPÍ KRYPLI DO ZDI NAŘKU MI NEJSME OTROCI STADA JA VŽDICKY VYDĚL TU SÍLU
ŘIKAL SEM SI PROČ JA SEM NA IDEALNIM MÍSTĚ KDE NEVIDÍŠ BĚHAT NEDOMRDLÍ OPICE A KRIPLY A ZAVISTÍVY SRAČE JAKO SEM MOŽNA I
JA A JEDNOU PŘIDE ZMĚNA BUM PRASK ! NAŠEL SEM SVIHO BOHO TRVALO MI TO 25 LET A TO SEM UDĚLAL PRVNÍ KROK JEŠTĚ SEM HODNĚ
ŠPATNEJ MOŽNA PROTO SI TED BREČIM JAK MALÍ DĚCKO DO KLAVESNICE A STAVA SE MI TO ČESTĚJ JENOM TAK ČUMIM NEJEDNOU ZAČINAM BREČET A ŘIKAM SI
TO NENI ŽE NEMAM MATRO Smile TO JE ŽE CEJTIM VŠECHNY TI LIDI TA ENERGIJE LÍTA VZDUCHEM MI TADY NEJSME ŠTASNÝ PAČ TY VLNY SOU KURVA SILNÝ URČITĚ MI
ZEZAČATKU POMOHLA NĚJAKÁ DROGA TIM NEŘIKAM ŽE SOU DOBRÝ VZALY MI I PAR DOBREJ LIDÍ A ČISTECH DUŠI A ROTRHALY NA SRAČKY zbyli schranky
PRAHNALITO NAMRDALI SI DOLEPKY TAK STOU SILOU DAVAJ KURVA BACHA TO VÝ ALE DNESKA UŽ I TVUJ MALEJ BRACHA!ME STAČIL JEN MALEJ PŘIBECH
KTEREJ UŽ TU ASI BYL VICKRAT ALE TEDLE BYL VNĚČEM JINEJ BYLA TAM JEDNA PIČKA ŽADNÁ NAČANČANÁ PRINCEZNA
DO KTERÝ BYS TO NEŘEK DIKÝ NÍ MI NEVADÍ ŽE SME SE KRASNE VYNDALI Smile ŽE SME TAK ČTYŘI DNY LÍTALI TO SOU TI IMPULZI A TO KAMO
NEMUSELA POUŽIT SVOJE KOZI ALE SVOU ČISTOU DUŠI KAŽDEJ DEN SNÍ JI MAM RAD VIC A VIC ZNÍ SRŠÍ TA KARMA KAMO TOS NEVIDĚL
STAČILA MI JEN JEDNA PUSA UKAZA ŽE JEŽTĚ JETU LASKA? A TO SEM NEBYL ŽADNEJ NEPOLIBENEJ DILINAČEK PRCAL SEM SPOUSTY DĚVEK
ASI TAK STA TISÍCE VYDĚL SEM I PAR HOLEK A JEN SAMÍ POVRCHNÍ PÍČI ŘEK SEM SI TAK NAVŽDY KAMO JA CHCI BEJT SAM NEŽ ABY
MĚ HROTILA NEJAKÁ PIČA ALE TADLETA OBYČEJNA HOLKA MI DALA SPATKY TU VYRU V LASKU A TO JE TEN BUCH CO HLEDATE NE ŽADNÝ HOVADO NA KŘÍŽI
LIDY NEBUT TE PÍČ..... TADLETA JEDNA ČISTA DUŠE CO V NÍ BYLA TA OBROVSKÁ SILA V KTEROU SEM UŽ DAVNO NEVĚŘIL UŽ SEM BYL SKORO
SKAŽENEJ KRIPL CO CHTĚL JEN LIZAT TI DĚVKY ALE PAK PŘIŠLO NĚCO CO SE MI NIKDY NESTALO BYLA TO TAKÁ SILA ŽA ANI
BYCH JI NEMOCH SPRZNIT TIM SVIM KURVAMA SKAŽENYM PEREM TO MUŽE DOSTAT JEN TUPA ZMALOVANÁ ČUBA! NE TADLE ZLATA HOLKA CO SEM DO ČECH PŘIŠLA A ŽIVOT SE SNÍ NESRAL ČESKA REPUBLIKA JÍ AKORAT
VYMRDAVÁ JAK JA TY ČECHY NESNAŠIM AGENTURY S LIDMA VYMRDAVAJ ZASKLADNUJOU JE DO NĚJAKEJ KRALIKAREN KDE JE ŠPÍNA A SMRAT A JEŠTĚ
NASEBE MUSÍ NECHAT ZAKOMPLEXOVANÝHO SRAČE ŘVAT PROTOŽE MA MALEJ NEVIVIMUTEJ SPICÍ OVČÍ MOZEK ŽE NECEJTÍ TU SILU PAČ JE TLUSTEJ SRAČKAMA A EČKAMA ŽIVÍCÍ SE KRIPL PODEJTE MI JEHO HLAVU
TODLE NENI PRDEL JA MYSLIM TO VAŽNĚ TODLE MUSÍ SKONČIT TADLE SVINSKÁ ČESKA REPUBLIKA POD VLADCEM TOTÁLNĚ ZLITÍHO KRIPLA CO BYCH DOMA NENECHAL ANI UMEJT MI HAZL PAČ TO BY PRONĚJ BYLA POCTA
SESADÍME TOHO KRIPLA NAHRADÍHO TŘEBA TA SKVĚLÁ SLEČNA TA VI CO JE TO ŽIVOT NAS MLADEJ LIDÍ KTERÝ UŽ NEMAJ SNY!!!NECHTĚJ DĚTI PAČ TO NENI V DNEŠNIM SVĚTĚ VYHRA STVOŘIL BYS AKORAT OTROKA!
A NATO SME UŽ DOST ITELIGENTNÍ NEBUDEM JE ZASOBYT TIM NEVĚČIM DAREM A TO SME MI DNEŠNÍ HOLKY A KLUCI, TAK TODLE BYLA TA ZMĚNA BILA TO MALA NEVINA PUSA JEN TROCHA LASKY A TO JE TEN VESMIR A BUCH PROTO TEDLE ROK 2014
SE STANE TA VELKA ZMĚNA MUSÍME ZISKAT PRAHU A TAKY BRATISLAVU A Z HRADU UDĚLAME PRASEČÍ OHRADU KDE BUDOU ROLOVAT BRKA MALÍ FELAZ A DÍVAT NA KAŽDYHO VYŽRANÝHO ZMRDA CO VEMESI VIC NEŽ JE TŘEBA A TO JE JEN PAR VĚCÍ CO SE BUDE DÍT
TODLE NEJSOU JEN KECI ČR A SK PRCAJ NAŠE KRASNÝ HOLKY POSÍLAJ JA NA ŠIKMÍ STESKY PUDE I O TOVOJE DĚTI! JO STEBOU MLUVIM TY NEVĚŘÍCÍ HAJZLE I TY SE BUDEŠ KLANĚT
TOMUDLE ČISTÝMU ŘADU KDE BUDE VŠECHO STEJNÝ NASEREM TIM SVĚT KAMO TOSI PIŠ PUDOU PONAS A TO BUDE USPĚCH ! O NAVRACENÍ HRDOSTI VŠEM TAKOVEJ JAKO SME MY
VKTEREJ JE BUCH A LASKA PROSTĚ NADALKU SVÍTÍ TA KARMA A VŠEM MLADEJ LIDIM CO VYDÍ TO SAMÍ ŽE NAS NAŠ STAT KURWA ŠMELÍ A TO NE MALO
NEŘIKEJ ŘE TĚ TO TU UŽ TAKY NENASRALO A TO SAMÍ SLOVAKIA ANI NEVIM CO TAM VLADNE ZA ČURAKA ALE BUDE TO STEJNEJ KRIPL TO VIDIM I ZDALKY
TODLE JE ZAČATEK VALKY NEJSPÍŠ POTĚČE I KREV BOHUŽEL ASI I KREV ČR A SK I KDYŽ TAK PRUZRAČNA A ČISTA TAK NENI TO STOPROCENTNÍ I TEN IT Z TOHO PADLÍHO UFA MOCH BEJT KUNDA
SKONTROLUJEM PO ALIJENECH PRACI ROZDĚLÍME ZRNO OD PLÍVY NAPOVRCHU SE ZNOVU OBĚVÍ ŘEMESLNÍCI JAKO BYL MUJ DĚDA SAMOZŘEMĚ I TEN VAŠ ROK 2014HAJZLE JE NAS TO CO ANI OMILEM NEVZNIKNE SPŘEDEM VYGUMOVANÝHO DNEŠNÍHO ZMRDA
UVĚDOM SI ŽE MRDA TĚ TVOJE ZEMĚ TAK KRASNÝ SME BYTOSTI A ŽIVOT JE TAK KRATkEK ODEPŘELI NAM VŠECHNY RADOSTI A TY SE PTAŠ PROČ SEM TAK SPROSTEJ
A LE TO NENI VŠECHNO MUSEJ PADAT TY TUPÍ NENAŽRANÝ NELÍDSKÝ KRETENÍ TYPU RYTMUS NEBO OKO SE VOLA TEN TO ČISTÝ VYJEBANÝ KRIPL TEN BUDE ZAPALEN JAK TO NADHERNÝ BAVO TA PÍČE SPLANE TOMI VĚř BRACHO
TO JE TA PLÍVA A BUDE SE ČISTIT I ŠPÍNA UŽ ŽADNÝ SOCIALNÍ DAVKY PRO TY NEDOVIVINUTÝ ČERNÝ ČMOUDY ŽE JE TO RASIZMUS NASERTESI KLIDMĚ BUDE KRAL TEN NEJČERNEJŠÍ CIKAN KDYŽ TO BUDE ČLOVEK TA NOVA RASA CO UDĚLA NAŠE HROMADNÁ
SÍLA VŠUDE BUDE VLAT NAŠE NOVA VLAJKA TA MOCNA SVASTYKA CO VYDĚLA UŽ TOLIK KRVE ŽE SE BUDE TVAŘIT JAKO NAVÍLETĚ AŽ BUDE PLOU PROUDEM KRVe TOHO NEPOTŘEBNÝHO HUMANOJDNÍHO OBALU BEZ DUŠE!!!!
JEDNOU TO BUDEM MIT TED SME MLADÝ NACO ČEKAT NEDĚLEJ TED DĚTI PŘEMEJŠLEJ NEROZMNOZUJ JAK LUZA CHCI VYDĚT MALÍ SPARTANy V BOJI . ČECHOSLOVAKIA ZNOVUZROZENÍ a nebo se střelit do hlavy?a nebo se houpej na laně?
ale před smrtí se zeptaš jakej tvuj smysl měl život a ted to cejtim tak že vzpoura je cesta a musíme začit tady v česku ale jak ? potřebujeme se shromaždovat v davech
vztyčit svý vlajky opsadit hrad a vstičit vlajku:) lidi z oken budou litat a mě bude fakt dobře už nechci denně makat od rana do
rana před někym se klanět před takovíma buznama konvečnima čuračkama bejt otrokem času to musel bejt fak kripl co ho sem přived !vstavej krple je novej den vola tě system co že smrdí ti z držky a nestihaž se vklidu umejt a co čas už běží přeješi aby den už zmizel a byl zase večer unavenej
si spad na držku ups a co ta huba loool jedeme znova kámo vstavej už je novej den pro někoho krasnej svět proněkoho skurvenej sen arychle litej stihnout co nestich si včera !tak 100x slišíš od někoho rychle no co ted kdybi šlo se vipnou a za vipnutí
by se odčítal kus mího času na světě tak bych asi stějně přetačel život na jeden den a to patek večer a tak je tady krasmě to je planeta země to je česka republika řikam si kde to sme že furd jenom čekam na konec dne i když ho nechci
a tosamí znova znova každej tejden stejný roky a roky tlačímě sví životy ke konci nasadily sme si sami takoví tempo ale ted přichazí ta doba kdy už i ten bohač da cokoliv za to bejt někde v přirodě utiká z města svojí naleštěnou karou a de do lesa chodí tam pjěžky
a uživa si ticha tak proč vlastně pracujeme? peněz si stejně vidělame tolik a bys sme se mohli tak do prace vratit kopit si kus žradla
nelepe sežrat nějakou tu živou bitost Smile a to dokola a dokola pak se diví že tadle generace hulí už odrana a občas se pošle do jinýho světa řešej to večer co večer piva to je fakt super to je to co chtěly INTELIGENCE napoklesu jen si uber ty bunky a mazej do prace
na to si zvikneš otupiš mozek najednou zjistiš že už si starej fotr co nejlepší roky stravil ve skladu nebo doma si jak pražska podlampa deně pod umělim světlem musim se smat sam sobě
co sem to za člověka proč zrovna tadle doba tedle vyhrocenej přelom ja se nechi mezi otroky už se ředit nechci ti sloužit ty krasný auta a ty televize co je v každim pokoji jedna ty naše našlapaný pc ps3 ps4 oblíbený
pořady serialy pisničky to je totalní vigumovaní člověka a zničení života někteří znas rači svuj volnej čas stravej ve hře typu Day Z kde se i ja du projit s kamaradama do lesa pak udělame ohen a najimese to už je fakt mazac lidi ! hra kde si hrajež na to že si volnej a chodiž si po světě kde neni už čas a sistem
a ležime tam klidně 5hodin v travě Smile ve virtualnim světě a je nam tam dobře kam nas ten sistem doved ? se vsadim že spousta lidí by se nechala napojit na něco takovího jako Metrix a nechat se klidmě v bedmě zahrabat do země a žit napojen
ve falešnim světě nakondzervovanej v nejaký sračce a mit puštěnej program třeba někakýho teplýho fodbalisty třeba život Ronalda
hned při startu dostavaš pecku jako co to ma v hlavě tak toje rana uklidiš ty hovna bac! klidek pohoda od rana cejtiš jak se ti probouzí mozek maš čas pidívat se na slunce chvily se naněj divat kouknout na nebe jako to je síla jek to je dlouho co sem se dival takle uvolněnej naoblohu v pondělí díval najednou to vidim jinak kam zmizela ta zloba to
todle je život kam zmizel ten stres to bez žadný drogy ani jednoho piva bez žadnýho špeka 20vteřin po spuštění si docílil uvolnení a to natolik že nechapeš to neni vrealu ani navíletěSmile mužeš si vše koupit takže nic nechceš!!! lool byli to kýče (co sem to v tom ralim světě dělal nostop vikendy sem dělal abych přetřel ten kamen na jinou barvu ju ted červeně mi svítí barak Smile to neni omě
to je jen přiklad)
kdo by si takovou Game nedal grafika jak realita mužeš hrat roky myslim si že neco takovýho i bude a z tvyho těla muže bejt treba tovarna na krev na planetě mars v nejvěčim slkadišti pro medic cosmix Smile kdo tam chce ja kupuju listek na 110 let.....a si přestavam hulit:)
Zmetekk
čt květen 16, 2013 2:25 pm
Samozrejme taky pravidelně HUDBA ....to je ta spravna droga Arrow
Zmetekk
čt květen 16, 2013 2:23 pm
SMOKE WEED EVERYDAY smile47 ....SEM TAM NEJAKA GUARANA .....NO A PIIIVO Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dea
st duben 24, 2013 5:33 pm
Ahojky, tak jsem tu. Mám nápad jak vše vykoumat? Mám nějakou připomínku. Máte vzkaz? Sem s tím! Koukněte na hustou inzerci s diskuzí na www.bazar-top.cz  vím, že vás vytáčí číst pořád dokola ty stejné problémy, ale nedá se nic dělat.
Mitschubishi
pá březen 22, 2013 1:14 pm
nebudte najvky
jde to v ruku v ruce, dřív byla lepší hudba i koule, dneska se hrajou i prodoávaj sr.čky Confused
xxxxxxx
so únor 02, 2013 7:43 am
nebudte najvky
jo taaaaak, takze za atmosfeeru muze fet a ne ty sracky, ktere se dnes hrajou jo?

Fakt je, ze je to dnes proti minulosti mrtvy, ale jak rikam, je to protoze ta zkurvena hudba te nerozjede jako v minulosti.

kdo nezazil, muze jen brecet-->

Link
Foh
ne leden 27, 2013 8:48 pm
Všeho konec ....... Very Happy
doloresxxx
po duben 16, 2012 7:04 pm
for Pavel
je to presny! Akci nedela nic tak jako atmosfera!!! A s timdle me ty lidi uz fakt serou! Nedivim se, ze pak kazdej se do ,,nas" pousti, ze jsme smazky, kdyz poslouchame tudle hudbu. Pac kazdej to ma s tim spojene a to me sere
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
po duben 16, 2012 6:36 pm
Doloresxxx
A z toho vašeho nazoru s kterym take souhlasim vyplývá to,že pak ty akce u nas stoji za hovno,protoze kdyz prijede uznavany dj svetove kvality,tak to presne ty zrychlenci vubec nepoberou a hledaj rychlost,ktera vubec nema nic spolecnyho z hudbou a proto neni zadna atmosfera...Ale i oni z toho jednou vyrostou,pokud ne,tak je mi jich lito...
Doloresxxx
po duben 16, 2012 8:03 am
for Green_El(ectron)
jako hodne tezkej souhlas s Tvym nazorem! Uplne mi to beres z huby! Wink taky me nebavi se koukat na ty odpory s vykulenejma ocima vecne kroutici hubou! Question dneska uz lidi jezdej na akce a ani nevedi, na co vubec jdou! Nechapu trosku! No jinak vsechno bylo receno v Tvem komentu, takze nema smysl se opakovat. A jestli Te s tim nekdo posila do pi.i , tak mavni rukou a jdu dal. bye Surprised
Anonymní
ne duben 15, 2012 5:33 pm
rozhodně již kašleme na peří,které se dnes vyrábí z toulenu ,vede kokain!!!To je jasná kvalita.Peří u nás již nevyrobíš...nikdo ti neproda ingredience.Prostě dnes se na párty shání koks!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
ne duben 15, 2012 12:19 pm
tato diskuze by mela byt smazaaana...
Anonymní
so duben 07, 2012 1:00 pm
nejlepší je koks,pravý ,Brazilský........
L0k7227
so duben 07, 2012 8:42 am
komunita,pomoc,tomu kdo ji potrebuje
kiko
út únor 28, 2012 10:45 pm
Pravda o drogách
http://www.drogy.estranky.sk/ Drogy nám v živote nepomôžu. Samozrejme dočasne problémy vyriešia ale po vytriezvení sa problémy vrátia a prežívate ich ešte intenzívnejšie.
xxxx
so září 03, 2011 1:08 pm
Very Happy

tak pockej az po vecirku budes zrat jen jogurty a pod...dej si bacha! MDMA umi delat se psychikou pekny veci!!!
Jinak nej kombi je lajna perniku s jednou tabletkou Very Happy
rafan
út srpen 30, 2011 8:03 pm
Poprvý jsem zkoušel éčko teď na PI, kámoš na mě dával pozor a bylo to dobrý, líbilo se mi to. Občas přišel nával horka, ale jinak to asi příště zkusím zase Smile přišlo mi, že jsem po tom byl daleko míň vymaštěnej než po trávě.
Marlboro
po srpen 29, 2011 7:46 pm
daj se ještě v praze, nějakym klubu, sehnat dobrý koule? Nevíte někdo ?
Anonymní
pá srpen 19, 2011 11:50 am
pán bude asi vyléčený a ted dělá chytrýho,jinak to ani nejde pochpit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Green_El(ectron)
čt srpen 18, 2011 3:00 pm
Cool děkuji za tento kompliment Wink
Anonymní
čt srpen 18, 2011 1:57 pm
ty ses ale chytracek!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Green_El(ectron)
st srpen 17, 2011 2:23 pm
Vem si sluneční brýle,když je pod mrakem SMAŽKO!
Question nechápu,chodíte na party za muzikou nebo se jen vygumovat?je pravda že člověk se pak víc na tom mastí,ale když je pak čistej,tak nevím jestli by si poslechl stejný set o stejné BPM,taky nechápu lidi co říkají,že jedou na pařbu za muzikou a pak celou noc běhají po areálu a shánějí a vyměňují gule.WTF?kdo má na ty vykloubený smažky koukat jak se pak válej odpadlý jak hovna v hajzlu,tak akorát spláchnout.Chceš se nastřelit?Raději se nech zastřelit uděláš líp Wink znáte vůbec časovej line up akce když někam vyrážíte?spíš znáte místo a kontakt na týpka s šourkem a koulema. Tyhle lidé pak nemůžou komentovat hudební scénu,když ji nechápou s čistou hlavou a hází PET-lahve po Hawtinoj,že hraje na ně pomalu.Hlavně si vem sluneční brejle,když je pod mrakem smažko Laughing
Balpa
čt červenec 28, 2011 7:24 am
pribeh
Si precitajte super pribeh GanjaStory Smile))
Anonymní
út únor 15, 2011 1:12 pm
mě něco podobnýho dali v praci chodil sem po městě šest hodin a nemohl sem se vu bec soustředit
kopec
čt únor 25, 2010 9:50 am
POCHOPTE ZE TANECNI HUDBA PARBA NA NU SE DA UZIT KUREVSKY I BEZ DROG FUCK Confused HUDBA JE DROGA KTEROU BERU DROGY NE Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt únor 25, 2010 1:51 am
měl sem to na jednom festu loni,ale jako slabota,podle účinek vůbec neodpovídal,popisu prodejce a to sem eště neměl vypito Rolling Eyes
Trancemaniaczek
st únor 24, 2010 3:34 pm
NXT Phase
Máte někdo zkušenosti s NXT Phase? Dá se to nějak srovnat s klasickou koulí? Jelikož je v poslední době docela problém narazit na koule obsahující MDMA, tak než abych riskoval nějaký sračky, tak mě napadlo nažrat se pořádně NXT.
Zkoušel to už někdo?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další Strana 1 z 5


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz