FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TRANCEFUSION « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Trancefusion

ATB (D), Dash Berlin (NL), Cosmic Gate (D), Roger Shah (D), Sean Tyas (USA)

 

TRANCEFUSION
Půjdete?
Ano
41%
 41%  [ 5 ]
Ne
58%
 58%  [ 7 ]
Nevím
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 12
jimmy-gellar
út květen 03, 2011 6:48 pm
videa
tak tady jsou komplet moje videa za akce

[youtube]http://www.youtube.com/user/jimmySMG?feature=mhum#g/u[/youtube]
Anonymní
út květen 03, 2011 2:40 pm
Ono neco stoji privest tydle dj tak musej naparit tak velky ceny...Holandsku jeto normal nevim proc si kazdej stezuje...
Phobos68
út květen 03, 2011 11:46 am
ahojky nestahovali ste někdo ty sety??? chtěl bych je:))))

reakce na článek: Stahuj sety z Trancefusion Magic
Devil
út květen 03, 2011 10:18 am
levné pití??
Nevím, co bylo levného na 0,33 l piva za 60kč!! a Bonaque za 40,- Kč. Ale to už je každého věc!

reakce na článek: Dash Berlin králem magické Trancefusion
next
út květen 03, 2011 12:09 am
hledam slecnu ktera me odchytla na trancefusion u damskych zachodku a mluvila o tom ze si me pamatuje z venceni, ozvi se mi na mail: tonight.party.time@gmail.com
Goold
po květen 02, 2011 8:17 pm
Fotoreport TRANCEFUSION
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tripmain
po květen 02, 2011 11:54 am
Ahoj muzete nase set stahovat. Diky vsichni kdo prisli brzo, byl velky prekvapen kolik lidi byli uz tak brzo!

Tripmain

http://soundcloud.com/tripmain/bon-trip-bon-finix-tripmain

01. Sebastien Drums and Avicii - Snus (Original Mix)
02. Nadia Ali & Starkillers & Alex Kenji - Pressure (Original Mix)
03. Nicky Romero - Solar (Original Mix)
04. Sebjak - Shock (Original Mix)
05. Setrise & Matthew Nagle - Nailed It (Original Mix)
06. Faithless feat Dido Feelin Good (Kyau & Albert Remix)
07. EDX - Szeplo (Original Mix)
08. Sultan & Ned Shephard feat. Nadia Ali - Call My Name (Spencer & Hill Remix)
09. Dada Life - White Noise / Red Meat (Original Mix)
10. Stoneface & Terminal - Here To Stay (Original Mix)
11. Adele - Rolling In The Deep (Lores Extended Remix)
12. Sander Van Doorn Ft. Carol Lee - Love Is Darkness (Basto's Bigroom Baby Mix)
Marťas
po květen 02, 2011 9:33 am
Akce se povedla, to bez debat, ještě dneska mě bolej nohy Very Happy Jednoznačně bezkonkurenční byl Roger Shah, kterej neměl jedinou slabinu a nasadil DJ po něm hodně vysoko laťku, skoro bych řekl, že mu ATB mohl dělat předskokana B-)

reakce na článek: Stahuj sety z Trancefusion Magic
Michal M
ne květen 01, 2011 10:58 pm
http://www.youtube.com/watch?v=IqTSn-Ugxp0Z toho sestřihu jak začíná v 1:59 jak se jmenuje please ten song ?? dík Smile http://www.youtube.com/watch?v=IqTSn-Ugxp0
Sweeta
ne květen 01, 2011 10:51 pm
Super akce! celkem dobře zorganizovaná, nikde žádné extra dlouhé fronty, kterých sem se už předem obávala. Dostatek barů a místa k odpočinku také oceňuji. Hudba skvělá! trochu mě zklamal ATB na kterýho sem se nejvíc těšila, očekávala sem víc hitovek, ale efekty měl pěkné! Také to hezky rozjeli Cosmic gate, Dash Berlin, Emma Hewitt. Jinak souhlasím, že tam bylo neskutečné vedro a dost drahý pití!!!! Přesto jsme si to užili maximálně Smile
Markééétka
ne květen 01, 2011 5:14 pm
myslím že Cosmic Gate a Dash Berlin bez debat jednicky.. ATB me dost prekvapil mile:-)))
Akce super.. az na to vedro, to se jako nedalo.. a drahy piti:D to taky byl celkem nářez.. jinak myslim ze na poprvy super
Tommy
ne květen 01, 2011 5:02 pm
Paráda Very Happy ATB je král !!! Apollo Road málem výstaviště zničil Very Happy na to se bude ještě dlouho vzpomínat...takhle jsem už dlouho nezapařil Very Happy, nohy bolej, jo jo prostě v Trancu je síla Very Happy !!! Jsem zvědav jestli po takový náloži bude ještě Transmission ala United Music Cool...
Don
ne květen 01, 2011 3:54 pm
Akce to byla vydařená,škoda,to horko jsem si připadal jak v pralese,to bylo fakt moc,na určitých místech šel trochu vzduch když nepočítám vchod:D Ceny trochu větší dvě coly za 120 to už v centru taky těžko seženu:) Dj´s dobrý ikdyž mě už iritovala Emma už toho vocal bylo až moc a nějak to se opakovalo,,jinak výherce nevim Cosmíci asi nejlepší,škoda Sean to tam od začátku rval neskutečně a co jsem nepochopil,že zrovna na konci pustí celou svojí světelnou show,aspoň mě to tak připadalo,to vidim poprvé že na konci to tam pustí..ATB dobrý,pak se trochu hledal,pár nezážávných tracků..já si to užil,nohy odrovnaný
fannys7
ne květen 01, 2011 1:47 pm
Jsou už někde fotky?Parádní akce...jako atb to rozbil a co předvedl tyas...paráda!!!
Hokyn
ne květen 01, 2011 10:54 am
Parádní akce, jen moc nerozumím proč byli Cosmic Gate před Berlinem
Evička
ne květen 01, 2011 10:39 am
WOW
UŽASNÉÉÉÉÉ !!!! až na zákaz kouření, na který všichni stejně pak kašlali Very Happy dost dobrýýý! teď už ale konečně je čas jít spát...
kubíno
ne květen 01, 2011 9:55 am
uz jsou sety na ulozto.cz
kubino
ne květen 01, 2011 9:34 am
akce se myslim az na par nedostatku velmi vydarila.na poprve to bylo dobry priste se urcite vse obejde bez problemu.akorat to pivko me vyrazilo dech ale co se da delat neni to kazdy den.v rijnu urcite jdu
Anonymní
ne květen 01, 2011 5:17 am
ATB je killer
Anonymní
so duben 30, 2011 11:14 pm
KOUPIM LISTEK IHNED KDEKOLIV V PRAZE DOJEDU PRO NEJ. 602 114 240
Kuubama
so duben 30, 2011 6:37 pm
KOUPIM LISTEK
koupim listek 731050055
Kuubama
so duben 30, 2011 5:39 pm
KOUPIM LISTEK
KOUPIM LISTEK na Trancefusion.................levně/rychle Smile
Praha
s54
so duben 30, 2011 3:57 pm
Lístky na dnešní TranceFusion za 590,-Kč!!!
Na baru kavárny Studia 54 (Hybernská 38, Praha1) si můžete zakoupit lístky na dnešní Trancefusion za bezkonkurenčních 590,- CZK/ks. Pro rezervaci volejte 222222753. K vyzvednutí non-stop.
Jaaan
so duben 30, 2011 12:58 pm
+++
ac trance neni muj salek kavy, akce vypada velmi dobre pripravene Smile enjoy !
Lenka
so duben 30, 2011 12:04 pm
lístky Trancefusion
nabízím 2 lístky VIP Golden na dnešní (30.4.2011) Trancefusion magic za 1 500 Kč. Praha, 732426024
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
so duben 30, 2011 9:18 am
fotky z příprav Trancefusion
Yorkcz
čt duben 28, 2011 2:18 pm
Lístky na prodej
Prodám 2 lístky na Trancefusion. Cena jednoho lístku 800kč. Zájemci ať mi napíšou na mail: mrslvhavel@gmail.com

reakce na článek: Poslední informace a novinky k Trancefusion
Honzin
pá duben 22, 2011 8:46 am
KONEČNĚ
Konečně někdo za to vzal, konečně párty co má hlavu a patu, koncept úplně totožný z NL standartem, papírově vše vypadá hodně dobře. Jsem zvědavý na realitu.

reakce na článek: Line up a poslední informace k Trancefusion
Dan
st duben 06, 2011 2:28 pm
co to resite
>Z.I.I. Hele chlape, ty presne vystihujes ceskou povahu lidi. Akce jsem poradal a vim o cem mluvim. Proc za vsim hledate duvody, proc to ma byt spatne, horsi, proc tohle, proc tamto? Budte za to radi. Lineup je drahej jako prase, cela akce je draha jako prase, mozna kluci provari (snad ne), ale zrovna ty mas byt rad, ze nekdo tohle dela a koupit lupen v predprodeji (ty usetris a kluci budou klidnejsi). Bavte se a nereste lidi Wink peace


reakce na článek: Cosmic Gate: Trancefusion je fenomenální!
Z.i.i.
so duben 02, 2011 7:07 am
hmm
Porad te akci nemuzu nejak uverit...Line up je teda luxusni,o tom nemuze byt debat,ale...ale...Takovy line up taky neco (kurevsky) stoji..a nejak mi nepripada,ze se to dokaze ze vstupneho zaplatit..male prostory=mene lidi...mozna se pletu a rad bych se teda pletl,jestli to bude vse ok,mame tady dalsi super party..ted jich tady je celkem nedostatek.Uz jsem bohuzel zazil celkem dost party,kde headliner neprijel-at uz to bylo z jakehokoliv duvodu..na druhou stranu jsou to borci z Decadance,tak tem snad muzeme verit..no.uvidime Smile


reakce na článek: Co uslyšíte na Trancefusion?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další Strana 4 z 5


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz