FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ANITIA - nová brněnská halovka « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ANITIA

Pet Duo, Bold, Frank Kvitta, Boris S., Mario Ranieri, Orbith

ANITIA: PLANET OF THE TECHNO NYMPHS

Anonymní
pá únor 24, 2012 12:52 pm
Very Happy
DF
út únor 08, 2011 2:20 pm
2Komen
Tak to ti vsichni muzem zavidet usi - prej vsechny frekvence... Rolling Eyes
Komen
st únor 02, 2011 6:09 pm
to johny
Pokud vím, tak zvuk vypadl 2x na 10 sekund a to zaviněním DJ a stagemanagera protože lidi co neměli co dělat na podiu vykopli kabel.
Mě se tam líbilo a mooooc jsem se pobavil, Jinak zvuk nadstandart oproti podobným akcím. Prvně jsem na BOBY slyšel všechny frekvence na všech místech. Na to, že to byla první akce to bylo super a příště určitě dojedu znova.
Izrael
út únor 01, 2011 6:52 pm
Druha cast fotek na PP
TECHNO
ne leden 30, 2011 9:17 pm
to johny
Není akce, na které by všechno zázemí fungovalo na 100% , vždy se něco najde, a pak se kreteni jako ty chytaj!!!
Byl sem na A HellsBells a rozhodně sem se bavil dvakrát víc ted v pátek na boby!!! Akci snad dělá atmosféra a ne mouchy, a za to že to muselo skončit dřív nemůžou organizatoři, ale arogantní vedení Boby, budme rádi a poděkujme všem těm ketří si dali tu práci a zorganizovali pro nás nabitou party !! Lidi dik, a už at je druhy dil !!!
johny
ne leden 30, 2011 8:09 pm
To se spis pozna nejakej "party zacatecnik",kterej hned uvidi akci a uz leti i za cenu,ze to je predem jasnej provar,ja vubec nelituju,ze jsem tam nebyl.Ja bych taky byl nasranej,ze za ty prachy sem si uzil takovou frasku a nejaka super atmoska je uplne jedno. Very Happy
erym
ne leden 30, 2011 7:36 pm
to johny coty si za píča, kdyžs tam nebyl Mad zajdi si radši na vesnickou besídku a tady neotravuj,, akce byla super
johny
ne leden 30, 2011 5:43 pm
tak za 600,kdyby me meli vyhnat o 2 hod driv domu a k tomu dj hral 30 min,celkova organizace,vypadavajici zvuj,tak uz nevim ,co by musel byt na akci vetsi provar Very Happy
kamil
ne leden 30, 2011 4:09 pm
jóóóó a ti co se doma koukali na novu jako každý večer tu budou hledat další mouchy, proč udělali dobře tím že tam nešli Very Happy
svetluska
ne leden 30, 2011 4:01 pm
johny
Ano Boris S. hrál, nechci to nějak zveličovat ale akce to byla podle mně super....holt u nás je každý anonym na diskuzi schopen udělat lepší párty a cokoliv jiného je pro něj vždycky provar Sad
johny
ne leden 30, 2011 3:36 pm
Tak jestli ranieri jen pul hodky a konec ve 4 ,ke vsemu spatnej zvuk,tak to za 600 na miste byl provar.A co boris s ? o nem neikdo nepise,byl tam vubec? Very Happy
svetluska
ne leden 30, 2011 3:23 pm
alan fitzpatrick
ahoj, jo alan fitzpatrick myslim hrál, ale nejsem si jistá Very Happy Very Happy
lukke k
ne leden 30, 2011 3:05 pm
lidi byl tam alan fitzpatrick nebo ne diky ja byl na nocni tak tise zavidim
Rawe
ne leden 30, 2011 2:24 pm
THE BEST
Nemám slov, nohy necítím, hlava prázdná, ta párty stála za to !!!
662
ne leden 30, 2011 1:11 pm
budou sety?? parádní akce!!!!!!!!!!!!!!!!!
Izrael
ne leden 30, 2011 12:45 pm
Fotoreport - ANITIA - Planet of The Techno Nymphs
IGRA
ne leden 30, 2011 10:50 am
KRUTYYYY!!! DIKY VŠEM ŽE PŘIJELI!!!
Haylin
ne leden 30, 2011 10:04 am
A hlavně v Boby centru jsou prostě ty nej akce!!!!
Haylin
ne leden 30, 2011 9:41 am
Párty byla skvěla, ceny na baru, ten nápad s vílami byl skvělej a djs super ale co mě vyvádělo hodně z míry byli vyhazovači. Byli agresivní a nechápu co to bylo za skrat u toho dje Sad navíc jsem si koupila listek VIP a vyhazovači mě na místa VIP nepustili ani mí kamarády... nerozumím tomu ale příště peníze do VIP už určitě vrážet nebudu! A co si myslím, že by tam mohlo býti aspon něco málo dobrýho k jídlu Smile ale jinak jsem se krásně bavila..... těším se na další Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
ne leden 30, 2011 12:29 am
Fotky
daaniel
so leden 29, 2011 11:59 pm
ano ano ano, tahle párty se pekelně vyvedla!!! Wink Wink

asi začnu zase jezdit na akce do Brna častějc, po dlouhej době mám dobrý pocit a ne že se mě pořadatel snažil "okrást do poslední koruny na baru i mazerama lineupu" Smile
Anonymní
so leden 29, 2011 11:26 pm
Byla to hrubá akce Pet duo nejlepší,hudba parádní,lidí dost a ceny nebyly nějak strašný mazec Smile)
Joky z parku
so leden 29, 2011 11:21 pm
na to ze jsem jezdila na tyto akce ohledne techna tak pred 8-7 lety ..hmm Exclamation dloho jsem tak nevypadala smile45 oj jen se bojim tech fotek Very Happy ksicht pres celej objekt ..potez kanal
effffff
so leden 29, 2011 11:19 pm
stálo to fakt zato, kdo nebyl udělal velkou chybu!!! Razz Pet Duo tradičně nejvetši nářez Idea
hanc
so leden 29, 2011 6:03 pm
tak akce byla parádní, taková jako bývala dřiv apokalypsa... hudba - uplný jatka Laughing už vopul noci začal zběsilej šranc od pet dua, perla večera boris s. a jeho silent hill, akorát raniery hrál nějak málo ne?? doufám že bude někdy pokračování pže lidí bylo nakonec docela dost Very Happy
Alan
pá leden 28, 2011 2:24 pm
jedu
Taky bych to neviděl tak zle, obsazení je super a zatím nikdo neodřekl i na svých profilech to maji djs potvrzené....počasí stabilní, sopky v klidu......tak čeho se bát? Smile

Holt jsme v Čechách, tady budou klidně lidi chodit poslušně jak ovce na předražené diskotéky typu sensation, jejichž pořadatel je už půl roku v insolvenčním řízení (bankrot) a nikomu to nevadí, ale jakmile přijde někdo s něčím novým, tak mu všichni hned predikují krach, bankrot, průser Embarassed
hanz
pá leden 28, 2011 1:31 pm
jj snad to bude dobrý, a nebudte furt tak pesimistickýSmile aspon nebude narvano

reakce na článek: Poslední informace + line up party Anitia
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá leden 28, 2011 10:31 am
Line Up maj poskládanej nějak prapodivně, teda první polovinu bych porovnal trochu jinak, ráno to docela jde! Jen škoda, že tam nedorazim, chtěl jsem, jenže z maturitního plesu se nevymluvil Sad

Jinak si myslim, že akce zase tak špatně nedopadne jak tu každej píše, jen tim, že se to tolik píše tak si organizátoři snad daj bacha, a co jsem slyšel tak má v plánu jed celkem dost lidí, narváno nebude to ani náhodou, ale myslim si, že tak 2-2500 lidí tam bude!
Pepa
pá leden 28, 2011 6:38 am
tohle nedopadne dobre, budou problemy a mala ucast

reakce na článek: Poslední informace + line up party Anitia
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz