FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SVOJŠICE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

festival svojsice

techno agent dzejar

Svojšice 2011
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
út únor 21, 2012 12:56 am
a presne kvuli tomu se divim, ze sem jede hnedka za rok znova.... Question vzdyt loni v brne to byla fakt hrozna ostuda... myslim ostuda nase, ne svenovo. ten tam naopak zahral suprove. loni sem mel moznost slyset ho 4x a brno bylo druhy nejlepci... hnedka po LFP Very Happy doma je proste doma, fakt to na tom vykonu a hlavne na tech lidech bylo hrozne znat....
DĚDEČEK
po únor 20, 2012 8:52 pm
URČITĚ MNE NEBAVÍ PRÁZDNÉ HALY..VÁŠ TATKA SVAN.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po únor 20, 2012 7:31 pm
taky dle zkušenosti tvrdím,že doma SV hraje tak o 50% líp jak tady,pokaždý mě přišlo,že tady ho to děsně nudí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ri-chard
po únor 20, 2012 7:21 pm
ja kvuli vathovi az LFP, bojim se ze ho cr zas nebude bavit... kazdopadne preju at se libi Cool
lukas kopulety
ne únor 19, 2012 10:08 pm
ja jedu Smile Very Happy
milo
ne únor 19, 2012 4:22 pm
to jsou stari djs:
na plusminus se bude hrat hlavu trhajici techno? :-D

Anonymni:
kdo je speed dj? to mi nejak uniklo Very Happy
VVV
ne únor 19, 2012 1:20 am
to:jsou to stari djs
loveparade podle me zalozil a poradal Matthias Roeingh as. Dr.Motte kdyz zacinala loveparade byl sven vath jeste clenem kapely OFF...Sven Vath porada party TDK Time Warp a Loveparade ...s Loveparade ma podle me vic spolecnyho westbam a mozna Maruscha,..ale to si myslim ja nemam to nejak overeny...
ri-chard
so únor 18, 2012 9:19 pm
tak to je presne to, co mam na mysli.... carl cox uz taky nehraje techno, zname z orionek... jezis dochazi vam vubec, ze uz uteklo 1O let od ty doby co v ni dost lidi zamrzlo?? vyvoj, rika vam to neco?? by byla si docela nuda kdyby panove hrali porad to samy jako tenkrat... ach jo...
jsou to staří dj
pá únor 17, 2012 7:43 pm
jsou to staří dj
Je to jeden z oteců loveparade...a před deseti lety na něm bylo v Brně skoro deset tisíc lidí....musí se brát také jeho věk....on již hraje s ohledem na svuj věk.....takže na letní festival to je idealní volba,jako Prydz....Carl cox již také nehraje opravdové hlavu trhající techno,známé z Brna z orionek Idea ....to bude slyšet na plus minus,od mladých dj....
Jörgen
pá únor 17, 2012 5:41 pm
Svena tady nikdo neocení... Stačila atmosféra minulý rok v brně..
m.key1
pá únor 17, 2012 4:53 pm
Kdo jsou to Duft Punk? Confused
Anonymní
pá únor 17, 2012 4:48 pm
Essential Mix Live At Creamfields 2011 With Eric Prydz (full
Anonymní
čt únor 16, 2012 9:37 pm
paul van dyk stojí tak půl mega tak se seber....magalomane...
Anonymní
čt únor 16, 2012 9:36 pm
to budou určitě tak 4 mega...
Dan
čt únor 16, 2012 9:32 pm
to Anonymni
Hele ty asi nevis, kolik stoji Duft Punk vid? Smile
Anonymní
čt únor 16, 2012 8:38 pm
Já myslim,že sponzory nějaké mají a na Svojšicích se nestalo nikdy ,aby někdo nedorazil....upřímě třeba v Německu je ted daleko větší hvězda Speed dj něž oni dva dohromady....a ten tam jeden ročník tuty byl....a to byl již velká hvězda...ale mne by zajímalo kolik je v prodeji lupenů.....protože Svojšice nejsou dvoudení festival pro 15 000 lidí....nedokaži si to ani v hororovem snu představit...to stanové městeško..atd....
ája
čt únor 16, 2012 5:44 pm
hlavně aby přijeli
kde na to vlastně pořadatel bere peníze? tyhle jména jsou dost drahé a sponzora nemají.....takže by mne zajímalo kdo z headlinerů nakonec nedorazí Sad
Anonymní
čt únor 16, 2012 5:10 pm
ERYC PRYDZ je hvězda velikosti DUFT PUNK...atd......a že Svan odešel z poloprázdné haly v Brně??Ani se nedivím,včera jsem byl po pěti letech v Brně a musím se stydět.....Brno je otřesné,špína,bezdomovci....v centru obchody s vyprodejem....starých kolekci......typická ukrajina.....hrozně kleslo.....proto bych asi ani do Brna již na párty nejel.
ri-chard
čt únor 16, 2012 4:55 pm
jak muze byt prydz headliner, kdyz tam ma byt vath?? neni to nejakej fake?? po lonsky citadele kdy vath utek driv nez mel mi prislo, ze ceskou republikou neni zrovna nadsenej a pojede sem znova??
Anonymní
čt únor 16, 2012 4:20 pm
Ještě-rozhodně lepší investice než měsíc před tím-vyyzdvyhovaný Paul van Dyk..nuda.
Anonymní
čt únor 16, 2012 4:17 pm
Jenom zajímavá zkušenost v roce 2003 jsem kupoval lístky na Svojšice na místě...já a dvě kamarádky....a kupovali jsme úplně poslední,za náma zavřeli pletivo a lidé tam nadávali ,že se nedostanou dovnitř....nám bylo řečeno ,že je vyprodáno.A jinak .bylo asi 16. 00 hodin. A to tam hrál SPEED DJ.Bylo nádherně teplo celý večer,až do rána.A dva dny to se máte na co těšit..Stanové městečko bylo mimi areal....ale i v arealu....jinak já pamatuji i zmoklé dva ročníky Summer of Love...
m.key1
čt únor 16, 2012 1:52 pm
Apríla ještě není....takže Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

PRYDZ&SVEN=FESTAK ROKU
čt únor 16, 2012 1:45 pm
Sven Väth
luxus!
Anonymní
ne únor 12, 2012 2:36 pm
to je z woodstocku?? Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
ne únor 12, 2012 1:27 am
to johny and hihak

Link


Ze vy jste zamrzli nekde v techto dobach, to nas moc nezajima. Confused WE smile28 ERIC PRYDZ
johny
so únor 11, 2012 10:49 am
to je takova ubohost,ten dzejar ty svojsice dobre zazdil,proste disco open air
Anonymní
pá únor 10, 2012 2:25 pm
Eric Prydz,třeba na vibratione v prům.paláci 2006....teda zrovna discošku nehrál...a hrál minimal... Idea
hihak
pá únor 10, 2012 9:17 am
diskotéka
Eric zPrčic, teda Prydz, hvězdou letošních Svojšíc. Tak že by z tohoto původně techno fesťáku udělali regulérní diskošku? FŮJ!
lukas kopulety
čt únor 09, 2012 2:29 pm
hodne dobry eric prydz super uz se tesim na dalsi jmena Cool
m.key1
čt únor 09, 2012 12:06 pm
TOTAL!!!! Spravna volba Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  Další Strana 5 z 26


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz