FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SVOJŠICE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

festival svojsice

techno agent dzejar

Svojšice 2011
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lesy
pá červen 27, 2008 12:28 pm
komunista
pokud prijedes v 18:15, tak to bude urcite v pohode- jen vim, ze tak 3 roky zpatky prijel kamos s holkou do Pardubic nejak v deset vecer a zadnej bus uz nejezdil, pak je to bud stopem nebo tagem za 500:)
my kazdopadne letos vyrazime autem, coz po lonsky zkusenosti s busem velice kvituji... tohle zazit NEVER MORE, tenkrat jsem rikal, ze me do Svojsic uz nikdo nedostane, ale Cristian Varela je Cristian Varela Arrow Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá červen 27, 2008 12:05 pm
komunista
Hele podle me ten bus bude jezdit az tak do pulnoci podle toho jak budou lidi. Vzdycky to tak bylo. Tak ze v 18:15 se urcite nemusis bat ze by uz nejezdil. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá červen 27, 2008 11:29 am
Lidi nevíte někdo jak je to s tim svozem z Pardubic? Kdy jede poslední bus do Svojšic? Na ofico stránkách píšou, že je to od 16:00, ale do kolika tam, už není! A mě bus do Pardubic přijíždí v 18:15 to by měl ještě jezdit ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá červen 27, 2008 10:59 am
ICE
Tak to se ti ani nedivim! Kdo by taky dnes něco udělal!
cirkus
škoda, že nejedež z druhý strany přez Litomyšl! Hned bych naskočil vůbec se mi nechce busem!
cirkus
pá červen 27, 2008 10:53 am
Cus,lidicky jedu tak okolo paty z Prahy na svojsky a poakci rano zase spatky tak jestli se nekdo chcete svest autem tak dejte vedet na 604 842 849.Cau Ondras
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá červen 27, 2008 10:47 am
komunista
Ja bych teda radci sedel doma u kompu a tesil se i kdyz je pravda ze v ty praci to rychlejc utika:) Myslim ze ale dneska toho stejne asi moc neudelam protoze uz se vidim tam Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá červen 27, 2008 10:38 am
Sakra tak to bych se raději těšil v práci! Já se musim těšit doma u komplu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá červen 27, 2008 10:34 am
Ja uz se tam tesim jak malej smile33 a to uz tam jedu po sesty Smile Ted to jen jeste prezit do 16:30 v praci a pak huraaaaaaaaa do svojsic Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá červen 27, 2008 10:13 am
Sakra tak to vypadá, že tam asi pojedu! Ode denška jsem měl bejt na chatě, ale jedu tam až zítra takže pokud vše vyjde tak jedu na Svojšice! Huráááá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st červen 25, 2008 9:43 am
after
Po předchozí kalbě ve Svojšicích můžete celý den relaxovat, koupat se, slunit na pláži a užívat například vodní sporty už za zvuku chill out hudby, nebo se zůčastnit velké soutěže o ceny za 10 tis. Kč a popíjet tropické drinky na jednom ze šesti barů. Postupně se pak rozjede velký mejdan, se setměním světelná show včetně laserů a na stagi jeden lepší dj než druhý. Těšit se můžete například na Rogera Venzenta, Chrise Sadlera, Džejára, Michaela C, Honzu Mayera a další.
Lulu
st červen 25, 2008 8:46 am
After zčíná už od 8 ..tak to alspon píšou na www, tak nevím Sad
soulbass
út červen 24, 2008 10:53 pm
zapomeňty na aftery-Pardubice nejsou Praha,Brno...v Mělicích pravá akce začíná až večír,takže žadnej after Svojšic Mad nejlepší náhrada afteru je večer v kolínském klubu Staré Lázně s DJkou E-lite
David
út červen 24, 2008 10:48 pm
After
After je preci od 12.00 na písácích v Mělicích... Viz "co v Sobotu" na webu Svojsic...
Tom
út červen 24, 2008 11:04 am
A je někde oficiální after hned navazující?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morlok
po červen 23, 2008 9:56 pm
rody
já právě taky, a napsal jsem tam toho Beltrama....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
po červen 23, 2008 8:21 pm
soulbass
Neni, jsem ve finále Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po červen 23, 2008 7:54 pm
byl to Damon Wild,ale stejně už je vám to k hovnu Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
po červen 23, 2008 7:49 pm
morlok
Neblbni, pravdu jsem měl já a bylo to správně Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morlok
po červen 23, 2008 5:33 pm
rody
Tak jsem měl pravdu Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morlok
po červen 23, 2008 3:21 pm
rody
Jseš si jistej??? Páč to by úplně měnilo situaci a nic bych nevyhrál Sad Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
po červen 23, 2008 12:54 pm
Alex
Damonu Wildovi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morlok
po červen 23, 2008 1:14 am
to Alex
mám takový dojem, že to je Joey Beltra, páč jinej amík tam snad nebyl
Alex
ne červen 22, 2008 8:40 pm
Hej lidi nevíte kterému americkému dji se narodilo dítě během vystoupení ve Svojšicích?? Je to na tu soutěž na Rave.cz a za boha nemůžu najít kde je o tom zmínka. jestli někdo ví tak to tady hodí.díííkec......Rumenige rruulllezzz: smile39
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
šmuk
ne červen 22, 2008 7:32 pm
Varela nezklame... Wink
Monty
ne červen 22, 2008 1:13 pm
Lístky
Prodám 2lístky na Svojšice, cena dohodou. Přednost človíček z Tábora a okolí. Info na u.u.lcsapai@seznam.cz a mob. 774530616. Bohužel musíme s miláškem do práce Sad
Slummyna
ne červen 22, 2008 12:24 pm
prosim? sřunc a Svojšice mě nejde moc dohromady? ..nebo me neco uniklo?? Very Happy
Slummyna
ne červen 22, 2008 11:55 am
Heýýááá lidišky tak na Svojškáách už se nám to krátí!!!!Red-zone..Schranz,techno 4ever together!!!!Smile))roztrhám vás tam......jinak ráda navštívím všechny stage...zejména pak dnb stage nebude vůbec vypadat marně!!!!tak alohááájj na Svojškách technařííčci....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út červen 17, 2008 9:46 am
Lubiqq
jj zajímali jsme se a řešili jsme už TADY
Lubiqq
út červen 17, 2008 8:36 am
jo Svojsky budou fajnovy Smile kdyz byste se zajimali i o jine festaky juknete na www.dynamic-line.com a kliknete na tiskovou zpravu o festivalu Shotgun uz jsou zde nektera jmena a myslim si ze opravdu stoji za to....
2
út červen 17, 2008 5:50 am
codo
tak to letos nejezdi ne ty woe!! pak zas budes akorat psat jak te to zklamalo ;o)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další Strana 23 z 26


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz