FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SVOJŠICE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

festival svojsice

techno agent dzejar

Svojšice 2011
Mino
po březen 05, 2012 5:33 pm
potvdeny JOHN DIGWEED Wink
lukas kopulety
po březen 05, 2012 2:07 pm
SVOJSICE THE SUMMER LOVE smile28
Plavky sebou!!!
ne březen 04, 2012 1:42 pm
Svojšický techno slunovrat..
Oplavkovaní techno fans!!
ne březen 04, 2012 1:36 pm
Festival roku ve všech anketách.
Velkolepé zahájení trampského festivalu "Svojšický slunovrat" - zpívá se Vlajka a v areálu jí vzdává čest na deset tisíc oplavkovaných trampů. Idea Techno trampové.
LUXUS
ne březen 04, 2012 1:17 pm
Jinak pokud tam je člověk autem,může vyjet s bandou do Pardubic v sobotu ráno na nákup,do cihelny do agua parku a navečer se vrátit pařit...LUXUS.Prostě nemusíte být 58 hodin v arealu...ikdyž hudba pojede non stop dva dny...
Anonymní
ne březen 04, 2012 1:12 pm
Folkového publika neubylo. Jen už není festivalů pět jako za minulého režimu, ale doslova stovky. Časy, kdy jsme každoročně vítali na Portě 30 000 lidí a na Svojšickém Slunovratu 12 000, se už nemohou vrátit. Folkový festival je v každé druhé vesnici. Lidé už nedojíždějí za muzikou přes celou republiku, času je míň, jsme pohodlnější a benzín i České dráhy podražily. No a nakonec z většiny plakátů na nás vykukují pořád stejná jména. Pak se nedivme, že některá folková hlediště zejí. Přiznám se, že mít za sucha v amfíku čtyřicet diváků, hanba by mne nutila chodit kanály. Někteří pořadatelé to ovšem považují za úspěch.

Zajímavost z dob komunismu.A představa kolik se vejde do Svojšického arealu techno fanoušků z celé republiky...Slovenska..atd..Již aby začal předprodej protože tuto událost nejde si nechat ujít...po deseti letech vyrážím také a pojede nás auto..a bereme kostými. Idea
ubytování v penzionech..
ne březen 04, 2012 1:04 pm
Tam nejde jen o areal Svojšic....nedaleko asi 1 km jsou pískovcové lomy.Poblíž Choltic leží Svojšice. Naleznete zde neobvykle rozsáhlé pozůstatky středověké rytířské tvrze. Podhůří Železných hor jižně od Přelouče je vyhledávanou turistickou oblastí nabízející řadu přírodních zajímavostí - mezi ně patří např. zatopené středověké lomy na mlýnské kameny v okolí vsi Raškovice. A areal na stanování je i mimo areal Svojšic...plus na těchto stránkách si můžete rezervovat penzion,či chatku...http://ubytovani.pampeliska.cz/svojsice-44/
Bezkonkurenční.Awakenings
ne březen 04, 2012 10:18 am
Ze starýma Svojšicema to nemá možná nic společného pro tebe ,když nemůžeš smažit...nemysli furt na pervitin a hulení.Podle mne to jsou letos vůbec nejlepší Svojšice které kdy ve Svojšicích byly.To jsem byl na druhém a třetím Summer of Love tam, a v roce 2003.Nemají konkurenci a nikdy možná mít nebudou.A to ještě nejsou asi venku všechny jména.Je fakt ,že to je jediný techno festival v ČR.Konstrukce Awakenings.A ta nespokojenost v Čr je jasná...po právní stránce.
TéEmCé
ne březen 04, 2012 10:10 am
2_ALEX
"Ono nejjednodušší je kritizovat a psát do diskuzí" - A přesně to děláš ty slátanino Very Happy
Alex
ne březen 04, 2012 8:59 am
Slátanina no..Nerozumím...Se starýma Svojškama to už nemá dávno nic společného.. V Belgii (a ne jen tam) jsou jinde zřejmě třeba proto, že vidina bleskového zisku peněz není prioritou na rozdíl od nás. Na druhé straně lidi jsou dnes už rozežraní natolik, že lze těžko počítat se spokojeností. Ať tak či onak, všem promotérům apod. patří dík za to, že se snažili alespoň něco uspořádat. Ono nejjednodušší je kritizovat a psát do diskuzíVery HappyD
techno super show
so březen 03, 2012 8:54 pm
To je jak techno super show...
Tinkilinka
čt březen 01, 2012 6:56 pm
Na Svojškách jsem byla 2x a vlastně nikdy na ně nezapomenu, super lidi, kamarádi a pravé techýnko pod širým nebem... výjmečný festival, který má své kouzlo... kdo zažije... pochopí... Těším MOC!
Tinkilinka
st únor 29, 2012 9:21 pm
Na Svojškách jsem byla 2x a je tomu pár let... nikdy nezapomenu na šílený rána, které jsem tam zažila... Tento rok jede celé naše staré osazenstvo(jo, trochu jsme zestárly), ale veřím, že si to užijem tak parádně jako dříve... Svojšky mají své kouzlo... které učaruje.... TĚŠÍM MOC!!!
Venkovní orion hall.
st únor 29, 2012 8:10 pm
Tak tohle je deset Orion hall venku.....zažitek na celý život...to brde dvoudenní orion hall a apokalypsa...
lukas kopulety
út únor 28, 2012 6:30 pm
uz odpocitavam dny to bude jizda Very Happy Very Happy Very Happy Smile Idea
Anonymní
út únor 28, 2012 5:53 pm
Eric Prydz
Sven Vath
Adam Beyer
Pan-Pot
Jeremy Olander
Cristian Varela

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
čéša
út únor 28, 2012 5:10 pm
Svojšice
Přesně jak tu bylo řečeno. Svojšice byly legendární. Byl to festival s úžasnou atmosférou. lidé na ně jezdili hrozně rádi. Svojšice jsem měl nejradši ze všech, ze všech těch které se udrželi v postupu času. jeden ročník nebyl, poslední jsem vynechal sám, ale na tento rok se těším strašně moc!!! Vždy jsem se tam těšil nejen kuli hudbě, ale i kuli přátelům, atmosféře, rannímu sluníčku a kopci naproti stagei. Jo, nebylo to nikdy extra vymodelované jako třeba od UM, ale bylo to fajn Smile Fajn pro ty co si přišli užít mejdan a zatancovat si .... Konečně někdo přiveze jména, která by se sem jinak třeba vůbec nedostala. Ano i za cenu toho že se někomu může zdát že je to Ericem komerčnější, to ale není pravda. Ten cápek hraje neskutečně, plus další jména v line-upu která mnohdy potěší a zahrají lépe než halvní star Smile Uvidíme jak to dopadne a držím palce. Lidi to bude mejdan roku pokud se to povede Smile
VVV
ne únor 26, 2012 8:06 pm
..
Pleasure nebude urcite
Legenda no 1
čt únor 23, 2012 6:48 pm
Na Svojšicích byli úplně všichni klubeři....co jezdíli na orion hally a tak....od 97 do Brna co se jezdilo,Olomoučáci,z Třebíče...a všichni co jezdili do L-klubu...Svojšice jsou legenda no1 a to je poprvé po letech na dva dny....ono ti to uteče...neboj...a stan dneska váží dvě kila...a taky jde chrápat v autě...nebo nespat. Rolling Eyes Škoda je ,že nevím jak by vypadali Svojšice s 10 000 davem...a line up...zarim super a jestli nebude pleasure island....jedinečná volba uprostřed léta.....a je krize djs potřebují peníze...to je výhoda krize.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PooL
čt únor 23, 2012 5:59 pm
Uvidime
No Svojsicich jsem nikdy nebyl, ale datum se mi hodi tak jestli dovezou pana Svena a ostatni (Pan Pot vypadaji celkem zajimave) tak tam pojedu, ale asi jen na jeden den, nechce se mi tahat stan...

No jinak na offic strankach Cocoonu teda Sven zatim na dane datum vystoupeni nema, no treba to jeste nestacily updatovat...
lukas kopulety
čt únor 23, 2012 5:18 pm
Very Happy pan-pot tak na ty se tesim jeste sem je neslysel Idea
Anonymní
čt únor 23, 2012 4:27 pm
Trochu etiky do toho umírání....to co tam bylo vloni ,jak jsem se díval,byl otřes...tak 1000 lidí...Ten hrozný netématický nápis Svojšice...jeden laser...nevim,nevim....podívej se kde jsou v Belgii...
Pitris
čt únor 23, 2012 3:29 pm
Na co dekorace a podobný věci? Jasně na efekt pěkný, ale raději investovat, když už do jiných věcí, který lidi ocení více:-)
Podium,výzdoba,koncept.
čt únor 23, 2012 12:55 pm
Doufejme,že podium..nebude to trapné Svojšické komunistické...ale ,že ho předělají alespon na úroven pleasure island...nějaký letní koncept...třeba velká hlava slunce nebo tak..
TOMORROWLAND
čt únor 23, 2012 11:28 am
Když mohlo být vloni na Chemical Brothers přes 20 000 lidí v jeden den....tak myslím,že 15 000 by do Svojšic na oba dva dny dorazit mohlo.Víc lidí si myslím,že tam nepustí....a jestli bude nádherně,teplo....tak lístky zmizí jedna dvě...
Festival roku.
čt únor 23, 2012 11:24 am
Festival roku pro 15 000 vybraných lidí.Vyprodáno.
Orion hall venku.
út únor 21, 2012 3:02 pm
Anonymní
út únor 21, 2012 2:41 pm
To bude taková apokalypsa venku.
Virg
út únor 21, 2012 12:33 pm
Jen aby to vyšlo...
Zrovna Svojšky mi nepřijdou jako dobré místo pro takové hvězdy. A hlavně i potom, co se tam dělo vloni. Házet předměty po Djs byla nahorázná ostuda...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
út únor 21, 2012 10:49 am
Adam Beyer
Adam Beyer - další jméno
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Další Strana 4 z 26


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz