FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TVOŘÍŠ_TVOŘÍM_TVOŘÍME SOUND « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
jaro krutilek
st leden 04, 2012 11:12 pm
poradte prosim
koupil jsem si traktor audio 6 z ..originalprogram,vsechno funglovka...problem je v tom ze se mi nechce zkalibrovat jeden gramec...jenom se nacita a nic...druhy funguje na stopro...zkousel jsem vymenit cable.vsechno...i CDJ jsem na to napojil...ale je to stejne....muze mi nekdo poradit predtim nez to pujdu reklamovat...dik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Green_El(ectron)
st listopad 09, 2011 5:25 pm
moje nová minimalová záležitost
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Green_El(ectron)
st srpen 17, 2011 4:51 pm
FIGHT
http://soundcloud.com/kukudavid/green-el-fight

neškatulkuji,ale spiš techno je to 129 BPM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Green_El(ectron)
st srpen 17, 2011 4:49 pm
nintendo
http://soundcloud.com/kukudavid/green-el-ectron_li-nintendo

takovej pokus o něco electro_nického
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Green_El(ectron)
st srpen 17, 2011 4:44 pm
AHoj přátelé
Tuhle diskuzi jsem založil se záměrem,podělit se s Vámi a Vy semnou o to oč tu jde.Sám se snažím tvořit muziku,ikdyž krátce(cca 1rok aktivně) a AMATÉRSKY,ale šel sem do toho po hlavě.K hudbě sem měl vždy blízko a věděl sem,že se mi hlavou honí určité myšlenky různých zvuků,zní to šíleně.Ale jak to převést z hlavy do soundsystému?Zprvu sem začal zkoušet vobič pro tools s klávesama m-audio a mikro zvukofkou též značky,jenže po krátkém čase sem si uvědomil,že tenhle soft nemá budoucnost v žánru o který se pokouším.tak sem zkusil fruita9xxl,jenže po debatě s lidmi,kteří se tou dobou už aktivně věnovali tvorbě elektronické muziky sem usoudil,že je z toho moc technický zvuk a nejde z tím až tak pracovat,ikdyž sem zastánce názoru že na tvorbu beatu to je luxus záležitost,jenže pak sme se poznali s panem abletonem 8.v tu chvíli sem pochopil,že tenhle soft je to pravé tzv. ořechovéSurprised)tedy alespoň pro mne.po krátkém seznámením sem usoudil že bude potřeba i nějaká mašina abych mohl mastit samply růčo,přeci jenom pouze myš nestačí.tak sem před časem pořídil akai APC40(masakr mašina,vřele doporučuji).ikdyž je pravda,že pro produkci není ani tak potřeba,protože to je spíš pro Live act. toď otázka zda pouštění samplů,ikdyž budete jejich zvuk libovolně kroutit může člověk považovat za livko(spíš ne),ale usnadní to život.bedny mám taky obič geniuse 5.1 ale starší verze,tak šlapou dobře,ale až bude cash musím pořídit nějaký KRKY.taky vím,že do budoucna musím pořídit compa apple,protože ramky na HPéčku nestíhají a občas to začne chrčet,sekat a vás to donutí nervozně mlátit do stolu. nicméně jestli řeší někdo podobné problémy,tak ať napíše můžem se o to podělit a poradit si navzájem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Green_El(ectron)
st srpen 17, 2011 3:57 pm
TVOŘÍŠ_TVOŘÍM_TVOŘÍME SOUND
Snažíte se přeměnit Vaše hudební myšlenky do reality? Confused pošli odkaz na tvůj track,poděl se o tvůj záměr a napiš něco o tvé výbavičce. PS.Pouze vlastní tvorba,žádné nahrané sety a remixy Mad !!!________________POUZE TVÉ ZBOŽÍ!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz