FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PRAGUE PRIDE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Lidoskop----
st duben 25, 2012 11:59 am
Lidoskop----
JO A TODLETO NEJORIGINÁLNĚJŠÍ PŘEDSTAVENÍ SOUČASNOSTI MŮŽETE SPATŘIT NA PRAGUE PRIDE 2012!!!
"Lidoskop" - nejoriginálnější multižánrové představení současnosti » Musical.cz

www.musical.cz

Český muzikálový server - největší web o muzikálech v ČR. Recenze, reportáže, aktuální zpravodajství, exkluzivní videa a fotografie, soutěže,
WEB
ne duben 22, 2012 4:19 pm
WEB
Zážitek v ČR!!
st duben 18, 2012 4:57 pm
Zážitek podruhé v ČR!!
Již nemusíte do Berlína na Loveparade!!!Příjd'te zažít atmosféru jako by jste na ní byli!!!Kamiony s hudbou,ohn'ostroj,koncerty,performance,D.J.s....atd.!!To vše bude Prague pride 2012....to slibujeme!!
Rainbow Factory
út duben 17, 2012 9:59 pm
Rainbow Factory
Tuto sobotu 21. dubna se v pražském klubu Friends uskuteční velká charitativní akce, při které se budou zajímavou formou dražby známých osobností vybírat finanční prostředky na podporu PRAGUE PRIDE 2012.

Když si nějakou osobnost vydražíte, tak s ní můžete zajít na drink, večeři, do kina to je úplně na vás Smile. Ale vše samozřejmě proběhne ve slušnosti. A pokud proběhne i něco víc, tak to už je jen a jen na vás. My vám u toho svítit nebudeme Smile. Všechny finanční prostředky z dražby poputují na podporu průvodu hrdosti, který se uskuteční v rámci PRAGUE PRIDE 2012.

Během tohoto večera také proběhne první informační konference o novinkách a plánech kolem akce PRAGUE PRIDE 2012!

Rainbow Factory začíná přesně ve 21 hodin, kdy hlavní postava organizačního týmu Prague Pride Czeslaw Walek sdělí přítomným aktuální informace o Prague Pride 2012. Hned poté bude následovat dražba gay osobností. Po skončení akce následuje Rainbow Factory Párty.


VSTUPNÉ JE ZDARMA!
Warm-up 2
út duben 17, 2012 9:26 pm
Warm-up 2
ELNADRUHOU PRAGUE PRIDE NIGHT

Veřejná událost on club

18. květen 2012.

od 21:00 do 5:00
Večer se tentokrát ponese v duchu živých koncertů:

v podání skupiny CLAYMORE uslyšíme pořádnou dávku gaelic-rocku okořeněného o specifický zvuk skotských dud. Zážitek z vystoupení inspirovaného skotskou a irskou hudbou umocní vystoupení doprovodných irských tanečni
Anonymní
so duben 07, 2012 3:56 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Namornik
so duben 07, 2012 3:51 pm
[img]http://browse.deviantart.com/?q=gay&order=9&offset=1344#/dbuvx5[/img]
Větší,dražší,barevnější.
so duben 07, 2012 1:22 pm
PP 2012
Být gay není západní vynález, je to prostě realita." Americká administrativa to má v hlavě srovnané. Navíc děkujeme Americké ambasádě v Praze, že Prague Pride letos podpoří i finančně!
Záštita primátora!!!
so březen 24, 2012 5:49 pm
Právě jsme získali záštitu primátora pro Prague Pride 2012! Děkujeme
Febio fest
čt březen 22, 2012 6:56 pm
Febio fest Prague pride night
‎30. březen v 22:00 v ON Club Prague
Série warm-up start!!!
ne březen 18, 2012 4:45 pm
Série warm-up párty se rozjíždí!!!
Prague Pride 2011

Chcete opět prožít atmosféru Prague Pride? Chcete si připomenout jaké to bylo a zároveň se dovzvědět jaké to bude? Těšte se, náš tým připravuje sérii warm up parties a první je už za rohem. Příští týden najdete vše na webu a FB. Budeme se na Vás těšit.
Anonymní
čt březen 15, 2012 7:08 pm
Prague Pride 2012
Prague Pride 2012

Stále více a více lidé se ptá na PP 2012. Lidičky bude, podívejte na web!!! od 13 do 19. srpna. Průvod je 18. srpna. TĚŠÍME SE NA VÁS!!!!
Berlin pride day.
st únor 22, 2012 10:38 pm
Berlínem prošel tradiční průvod gayů a lesbiček

Téměř půl milionů gayů a lesbiček pochodovalo centrem Berlína. Pochod za práva sexuálních menšin je už tradiční připomínkou na Christopher Street Day. Letos se pestrobarevný průvod sešel pod heslem „Normální je jiné".

Pestrý průvod tisíců lidí v kostýmech od divadelních rób po kožené šortky prošel z Kurfürstendammu až k Braniborské bráně. V rytmu techna se na alegorických vozech vlnily lidé s pomalovanými těly a zářivými boa kolem krku.

Karnevalový pochod má svůj politický podtext. Podle berlínského starosty Klause Wowereita, který se sám hlásí k homosexuální menšině, je třeba stále bojovat za rovnoprávnost.

„Ve velkých městech, v Berlíně, Hamburku, Praze se dá snadno žít, ale v malých vesnicích lidé musejí za svou orientaci bojovat,“ řekl Českému rozhlasu jeden z účastníků.

V průvodu často vlály i polské vlajky. „Jak vidím situaci v Polsku, tak bude zapotřebí ještě nějakých 20 let, než se tam bude moct konat podobná akce,“ myslí si další účastník berlínského pochodu.
Duhová Víden.
st únor 22, 2012 10:35 pm
Duhové barvy, hlasitá hudba a zábava. Tak vypadala sobotní Vídeň


Do duhových barev se dnes zahalila rakouská metropole, kde tisíce homosexuálu pochodovaly jejím centrem v tradičním Regenbogenparade neboli duhovém pochodu. Důvodem nebyla zábava. Tímto způsobem chtěli upozornit na práva homosexuálně zaměřené menšiny a také nebezpeční nemoci AIDS.

Podle organizátorů se letošního 15. ročníku zúčastnilo na 110 tisíc lidí. Všichni účastníci byli tradičně málo oblečení, tomuto zvyku nahrávalo i horké počasí.
london gay pride 2011
ne únor 19, 2012 6:55 pm
RIO 2012,kostýmní pohádka
ne únor 19, 2012 5:47 pm
Kvůli tomuto se karneval dělá..
Anonymní
ne únor 19, 2012 5:41 pm
Video,jak to vypadá,když se mezi 1mil. začne skupina mlátit!
Anonymní
ne únor 19, 2012 5:27 pm
Milión lidí se mačká v ulicích Ria de Janeiro
Karnevalové oslavy v Riu nabírají na síle
Již třiadevadesátý ročník karnevalového šílenství je v plném proudu. Organizátoři očekávají, že do Ria de Janeiro si letos přijede zatančit na 850 000 lidí. Veselí odstartoval 160 kilo vážící král Momo, který kvůli své roli měsíce držel dietu.

Téměř milión lidí se mačká v ulicích Ria de Janeiro

Král zábavy Momo v pátek symbolicky převzal od starosty Ria de Janeira obrovský klíč od města posetý bílými a zlacenými flitry, aby zpečetil svoji vládu.

Přestože král Momo váží sto šedesát kilogramů, zvládl svůj tanec podle tamních médií na výbornou. Na své vystoupení se prý připravoval dlouhé měsíce předem. Měl upravený jídelníček a shodil deset kilogramů. Zapracovat král ale musel nejen na své fyzičce, i jeho vizáž zlepšily masáže, čištění pleti a pedikúra.

Karnevalové průvody se budou konat nejen po celém Riu, ale také v dalších městech po celé Brazílii. Největší pozornost však opět přitáhne dvoudenní soutěžní přehlídka špičkových škol samby, která se uskuteční v neděli a v pondělí večer v centru Ria. Na sambodromu předvede své umění celkem třináct špičkových škol samby. Každá z nich za kostýmy, alegorické vozy a další příslušenství utratila dva až pět miliónů dolarů (až 95 miliónů korun).


„Je to neskutečné. Opravdu to překonalo všechna naše očekávání, je to opravdu něco,“ zhodnotila karneval turistka Marie Sykesová.

I přesto, že přípravy karnevalu provázely stávky policistů, v současné době se situace uklidnila a policisté své protesty za vyšší příjmy ukončili, aby během konání každoroční slavnosti zajistili bezpečnost. Na 850 000 návštěvníků tu tak dohlíží až 50 000 policistů.

Místní úřady také mají v plánu distribuci asi tří miliónů prezervativů, protože pětidenní karnevalové veselí provází i sexuální nevázanost, a tím i nebezpečí nákazy některou z pohlavních chorob včetně AIDS.

Pětidenní akce zaměstnává na 250 000 lidí a do pokladny tamní vlády přináší 640 milionů dolarů (přes 12 miliard korun).
Prague Pride 2011
pá únor 17, 2012 5:03 pm
Prague Pride 2011 - Friends Prague (sestřih)
REKLAMA TWO 2011
pá únor 17, 2012 5:00 pm
PRAGUE PRIDE 2011 - NEBOJTE SE! + TEPLÝ SKINHEAD
REKLAMA ONE 2011
pá únor 17, 2012 4:58 pm
PRAGUE PRIDE PRO HETEROSEXUÁLNÍ ŽENY
Anonymní
po únor 13, 2012 11:30 pm
KAZAKY
Robyn LIVE
pá únor 10, 2012 8:38 pm
Robyn Live
Bruno
pá únor 10, 2012 12:40 am
Klaudia in Bruno.
http://www.youtube.com/watch?v=hAwEBoVCjMw&feature=related Bude hrát Apokalypse v Brně.Berlinská djka jako dalsi jmeno... Idea
Gay Pride v indickém Mumb
po únor 06, 2012 2:20 am
Gay Pride v indickém Mumbai
Idea Gay Pride v indickém Mumbai - 2500 účastníků


5.2.2012

Pouhé 2 roky po dekriminalizaci homosexuality v Indii se zdejší LGBT komunita stává stále silnější. Čtvrtý ročník "Mumbai Queer Pride Walk" zaznamenal rekordní účast.

Mumbai, šesté největší město světa dle počtu obyvatel (s přilehlými aglomeracemi přes 16 milionů obyvatel), bylo dějištěm čtvrtého ročníku indické Gay Pride. Samotný pochod hrdosti byl vyvrcholením týdenního festivalu Queer Azaadi Mumbai.

Po loňský drobných organizačních problémech a ne úplně ideální spolupráci s úřady a policií si v letošním roce pořadatelé přístup policie pochvalují. V loňském roce byl hlavním problémem tlak policie na rychlý průběh a zakončení akce, zřejmě z obavy před možnými konflikty s odpůrci. Letos policie na pořadatele nijak netlačila a ponechala pochodu volný průběh, během kterého pouze dohlížela na pořádek a bezpečnost. Lidé se tak mohli v klidu bavit, tančit a oslavovat.

Indie teprve před dvěma lety zrušila letitý zákon, který homosexuální chování stavěl mimo zákon. Místní LGBT komunita tak teprve velmi pomalu objevuje svobodu. Pořadatelé konstatovali, že v průvodu Pride se objevilo několik lidí v maskách, zřejmě z obav před odhalením jejich identity. Celkově však akci považují za zdařilou.
PROGRAM 12
ne leden 29, 2012 10:54 pm
program 12
Na programu pro rok 2012 aktivně pracujeme. Dozvíte se brzy.

V případě Vašeho zájmu o participaci na programu v roce 2012 nás kontaktujte na kamila@praguepride.com
IT
so leden 28, 2012 9:24 pm
IT
Do týmu Prague Pride hledáme šikovného IT – dobrovolníka. Zájemci o pomoc prosím pište na kamila@praguepride.com. Těšíme se na Vás! Idea
ROZHOVOR: Czeslaw Walek
po leden 09, 2012 4:00 pm
ROZHOVOR: Czeslaw Walek (36)
Mnozí k němu vzhlíží s respektem. Člověk, který stál za zrodem úspěšné Prague Pride 2011. Člověk, jehož největším životním nepřítelem je nerovnost. V jakékoliv její podobě. A je to právě nerovnost, která jej nutí neustále se angažovat v boji za lidská práva. Mezi jeho další ctnosti patří respekt ke každé lidské bytosti bez rozdílu. Vystudoval práva v Krakově, s dlouholetým přítelem plánuje svatbu a počítá i s otcovstvím. Czeslaw Walek - prezident Prague Pride, idealista a neutuchající obhájce lidských práv. Seznamte se...


Czeslawe, zkus se nám nejprve nějak představit...

Jsem normální kluk, který vystudoval práva v Krakově, hodně se zajímám o lidská práva - jde o oblast, která je mi hodně blízká, zejména práva menšin, ať už národnostních nebo etnických. Po příjezdu do Prahy jsem se také tímto směrem vydal a poměrně dlouhou dobu pracoval v otázce integrace romské menšiny do společnosti. Portfolio jsem poté rozšířil na LGBT...


...Czeslawe, nejsme u pracovního pohovoru... (smích)

Aha. (smích) Nikdy jsem takový rozhovor nedělal, tak se ptej.


Okej. Pojďme k tématu, se kterým tě má hodně lidí spjatého. Co bylo prvním motivem k myšlence Prague Pride?

To já nevim. Já jsem se k celé věci dostal až později, někdy v listopadu. Navíc mým původním záměrem bylo pouze vypomáhat s právními věcmi, napsat stanovy sdružení a spíše jsem se držel zpátky. V té ustavující skupině, která si řekla „pojďme dělat Prague Pride“ jsem nebyl.


Nakonec jsi to ale celé zorganizoval...

To ano. Tak se to celé vyvinulo. S tou prvotní myšlenkou přišel ale Daniel Kupšovský, Bastian, Marek Mojžíšek a další. Ani jsem nebyl na těch prvních schůzkách. Do organizace jsem vplul až někdy v listopadu.


A co z tvého pohledu bylo tím prvním impulsem?

Myslím, že už si kluci řekli, že pokud už byla Pride v Táboře a v Brně, byl čas na Prahu, ve které chtěli zorganizovat plnohodnotný festival v západním stylu.


Za tebe – které 3 věci se povedly a které se naopak nepovedly?

Paradoxně se nám povedlo přitáhnout lidi a tím pádem festival dostal úplně jiný rozměr, než jsme si mysleli. Druhou věcí, která se nám povedla, je myslím doprovodný program a velmi dobře se nám podařil průvod. Ten se skutečně povedl. Především teda díky lidem a týmu. To, co se nám nepovedlo, byla domluva s Malostranskou besedou, která měla pronajatý Střelecký ostrov, díky čemuž z našeho pohledu nebyl počet stánků takový, který jsme původně chtěli. Pokud bychom byli zajetý festival, asi by nám to lidi dali sežrat, ale takhle přimhouřili oko. Na druhou stranu jsme poučení a víme co a jak příště uděláme jinak. Dál se nám asi moc nedařilo v otázce PR a ani jsme neoslnili co se týče merchandisingu.





Dokázal bys do věcí, které se nepovedly, zařadit i mediální výstupy z akce? Konkrétně snahu médií zaměřovat se pouze na nejextrémněji vypadající jedince.

O tom jsme věděli a předpokládali to. To je tak všude. Osobně jsem se hrozně bál lidí, kteří by přišli nazí. Kteří tam budou běhat po čtyřech s obojkem na krku a podobné projevy. Z tohoto hlediska byl pro mě průvod skromný. Jinak jsme ale věděli, že fotografové budou fotit zejména ty přebarvené, vystajlované a přezdobené účastníky.


Jaké myslíš, že má tohle chování médií dopady na společnost?

Jsem si skoro jistý, že podobné fotografie (typu Blesk) se na názoru většiny na nás podílejí významnou měrou. Protože zejména ti, kteří se festivalu nezúčastnili, jsou třeba z nějaké malé vesnice a v životě se nesetkali s otevřeným homosexuálem, si zejména tento obrázek zapamatují a bohužel nemají možnost tuhle problematiku poznat jinak.


Jaký byl pro tebe nejsilnější moment celé Prague Pride?

Určitě moment, kdy jsem viděl masy lidí, jak postupují na Střelečák, se všemi těmi detaily jako duhové vlajky, balónky a další dekorace. Šel jsem v čele průvodu, proto jsem bližší představu o celkovém počtu neměl. Pouze jsem někde na Národní dostal zprávu o posledních jedincích vycházejících z náměstí Republiky. Ani v nejmenším jsem si ovšem nedokázal představit velikost toho davu. A moment, kdy jsem ho poprvé spatřil, je pro mě určitě tím nejsilnějším. Ještě teď, když si na to vzpomenu, mám husí kůži.


Prozradíš nám něco k chystané Pride?

Zatím toho není moc jasného, ale už teď můžu říct, že chceme, aby bylo více aut a z toho důvodu bude muset být změněna trasa průvodu. Jak bude trasa vypadat ti taky teď neřeknu, protože nevíme, zda nám bude umožněno znovu zakončit průvod na Střelečáku – Praha 1 jej chce rekonstruovat. V případě, že Střelečák bude, pak je alternativní trasou nábřeží.


Jaký měla z tvého pohledu Pride mít efekt a dosáhla jej?

Pro mě ano. Myslím, že čeští gayové a lesby měli možnost Prahu zažít jako město, ve kterém se můžou beze strachu chytit za ruce, políbit se na veřejnosti a chovat se prostě normálně, přirozeně. A myslím, že ti, kteří to udělali a do průvodu šli, byli nadšení. Pokud jde o ovlivňování společnosti, netuším, do jaké míry se nám povedlo společnost ovlivnit pozitivně a naopak negativně. Nějakou analýzu k výstupům jsme měli a víme, že byly veskrze pozitivní nebo neutrální, a to i co se týče diskuzí pod články. Pořád se ale bavíme o Praze a jejím okolí. O tom, jaký měla Pride vliv na menší a malá města, nemáme dostatek informací. Teda vlastně něco málo ano, protože můj táta je z Třince a vím přesně, co mi k tomu řekl on.






A co říkal?

Nic moc dobrého. To, že dělám Prague Pride, táta bere hodně špatně. Tátovi obecně vadí, že jsem gay. Do té doby, kdy o tom ještě moc lidí nevědělo, to celkem šlo. Nicméně když jsem se objevil v médiích, neskousl to. Mluvil jsem taky s jeho přítelkyní, která mi řekla, že u lidí z menších měst nebyly reakce na články o PP příliš pozitivní.


Jak významnou měrou myslíš, že se PP na toleranci vůči gayům a lesbám podílí?

Určitě významnou. Na druhou stranu je potřeba na toleranci neustále pracovat. Nedávno mi přítel říkal, že v Holandsku, které je otevřeností vůči LGBT lidem vyhlášené, se teď gayové bojí vodit se se svými partnery na ulici za ruku, protože tam roste komunita muslimů, kteří homosexuály napadají. A něco podobného se může klidně stát u nás. Krize se prohloubí, nespokojenost mezi lidmi bude sílit a jak to tak chodí, většinová společnost to proti někomu bude muset obrátit. A obrací to vždycky proti menšinám. Aktuálně to obrací proti romům, protože si říkají, že to jsou vyžírky. A je dost možné, a my to kontrolovat nedokážeme, že to v jednu chvíli obrátí proti jiné menšině. Na toleranci je prostě nutné neustále pracovat. Podle mě není člověku úplně přirozené tolerovat vše jiné. I gayové mají plno stereotypů o jiných menšinách, o lidech a tak dále. Každý z nás má uvnitř stereotypy, se kterými musíme pracovat. A proto jsou PP nebo Mezipatra tak důležité. Pokud bychom v rámci těchto aktivit přestali s toleranci pracovat, brzy bychom se zase vrátili do doby, kdy byla homosexualita tabu.


Myslíš, že by se i samotní homosexuálové měli snažit toleranci pěstovat?

Určitě. Hlavní je se nebát a otevřeně o své sexualitě hovořit. A nemám teď na mysli nějaké vykřikování. Spíš situace, kdy se tě tvé okolí na sexualitu přímo nebo nepřímo zeptá. V takových situacích by se nikdo neměl zdráhat odpovědět upřímně. Tehdy jedině vzniká tolerance. Tehdy jedině máš možnost ukázat ostatním, že jsi normální člověk a jejich předsudky že byly mylné.


Poměrně dost mých známých mi k podobnému tématu říká, že nemají potřebu o sobě rozhlašovat, že jsou takoví nebo makoví...

To ale přece vůbec není o rozhlašování. Jde o to, že pokud se tě někdo v práci u kafe zeptá: „Tak co, co tvoje přítelkyně?“, odpovíš: „Nic, v pohodě. Přítel se má fajn.“ O tom to přece celé je. Být upřímný a nebát se.


A teď k tobě. Jak probíhal coming out u tebe?

Já jsem se schovával do sedmadvaceti. Řešil jsem si to poměrně dlouho. Dokonce jsem měl i dva roky přítelkyni.






Co bylo pro tebe tím prvním motivem k vyoutování se?

Dva roky jsem žil v partnerském svazku, ale zároveň jsem tušil, že je něco špatně. Byl jsem neklidný, někde hluboko v sobě jsem věděl, že jsem gay, ale prostě jsem si to nechtěl pro sebe pojmenovat. Po roce a půl jsem zašel na gay chat a pak už to šlo celkem rychle. Řekl jsem jí to a vzala to celkem v pohodě. Je to fajn holka. Sice jí to nějakou dobu trvalo, ale dnes jsme kamarádi.


A co rodiče?

S rodiči to nebylo jednoduché. Respektive s tátou to nebylo jednoduché. Táta mě tehdy[Czeslaw W1] vyhodil z domu, nechtěl se mnou vůbec mluvit a dodnes s tím má problém.


Díky čemu myslíš, že se takhle zachoval? Díky tomu, že se na něj lidé koukají skrz prsty, díky tomu, že nebude mít vnoučata nebo díky pocitu vlastního selhání?

Já osobně si myslím, že je to kombinace toho prvního a posledního. Tedy toho, že se na něj jeho známí dívají s odsudky jenom díky tomu, že má syna gaye a asi i pocit vlastního selhání. Ale jak říkám – je to jen můj pocit. Nikdy jsem se s ním o tom nebavil.


Co podle tebe přispělo k rovnějším právům LGBT u nás?

Určitě lidé jako Jirka Hromada, kteří se nebáli tehdy veřejně vystupovat a tlačit zákon o registrovaném partnerství. To určitě. Díky těmto lidem (Jiří Hromada, Janis Sidovský, Honza Musil, Martina Navrátilová a další) jsme teď tam, kde jsme. Druhou věcí je také obecný charakter Čechů. To, že Češi nejsou věřící národ, a jakýsi nezájem ostatních o sexuální praktiky jiných.






Jsou takoví lidé potřební i dneska?

Ano. Zcela určitě. O tom jsme se už bavili. Pokud bychom se se všemi LGBT aktivitami zastavili a lidé by se přestali identifikovat jako homosexuálové, tak by společnost za takových 5 – 10 let otupěla a dostala by se zpět do té původní fáze. Jednoduše by byl její postoj jiný. Horší.


Jak hodnotíš poslední vývoj ohledně LGBT v Polsku? Konkrétně zvolení Anny Grodské (transgender) do parlamentu.

Hodně mě to překvapilo. Nicméně pak jsem nad tím přemýšlel a říkám si, že Polská společnost není 100 let za opicema. Zejména mladší lidi přemýšlí podobně jako u nás. Bohužel jim církev zatím neumožnila se k těmto otázkám vyjádřit dříve. Až teď, kdy vznikla strana, která jim tu možnost dala. Tak ji zvolili. Nicméně pokud by byl v Polsku proces podobný jako u nás, teda pokud by se veřejně angažoval polský Hr[Czeslaw W2] omada a další, možná bychom se dneska nedivili. Tím, že tomu tak v Polsku nebylo, se divíme. Určitě je to ale znak toho, že polská společnost nadále odmítá být pod tak výrazným vlivem církve.


Jaký máš názor na monogamii ve vztahu?

Myslím, že to záleží na lidech. Individuálně. A není to otázka sexuální orientace. Nemyslím si, že by jenom heterosexuálové byli monogamní a homosexuálové naopak ne. Znám spoustu lidí, homo i hetero, kteří monogamní nejsou. Obecně v monogamii nevěřím. Myslím, že je to nějaká uměle vytvořená hodnota, která je na nás nahozená. [Czeslaw W3] Věřím ale, že když jsi s někým, koho máš rád, tak se na něj soustředíš a jiní tě moc nezajímají.


Pokud by partner byl nevěrný, byl by to pro tebe důvod k ukončení vztahu?

Ne.


ROZHOVOR: Czeslaw Walek (36), prezident Prague Pride
Post: 8. 1. 2012



Máme bojovat?.

Předsudky vůči homosexuálům na českých školách.

13 Leden - 2012

Divadlo Buzní Kříž Zpověď vykrouceného homosex... více informací »
.
.
BOY GEORGE!!
st leden 04, 2012 7:53 pm
Malý Jarda!!
Jak malý Jarda!! Very Happy Všichni víme,že všechno platíte!! Idea Doufám,že přivezete ,alespon nějaké bomba jméno!!BOY GEORGE!!!AT TO MÁ UROVEN!!! Idea
OSTUDA.
út leden 03, 2012 3:35 pm
OSTUDA.
Omlouváme se, ale tato doména byla pozastavena. Mohlo to být buď z neuhrazení poplatků za další provoz domény nebo z jiného důvodu.TOTO NAJDETE MÍSTO STRÁNEK PRAGUE PRIDE.. Česko dělá před bankrotem hroznou ostudu!!!!VYŽENTE POLÁKY!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další Strana 4 z 5


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz