FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SUMMER OF LOVE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

summer of love

hipodrom ales bleha

summer of love
Ales Bleha
pá duben 04, 2008 1:36 pm
alesbleha@summeroflove.cz
Jsem si jisty, ze nejlepsi DNB u nas porada a dela SUKI, ktery s Im Cyber pro nas pripravuji TAKE CONTROL DNB stage. a tak me docela prekvapuje kdyz tady nekdo pise ze DNB je na SOL slabota... to tam uz asi tak 5 let nebyl, ne?

Jedno muzu garantovat a to je celekm 7jmen z venku, jedno jako druhy pecka - par uz hodne slavnejch, ale taky dva skvely novacky, de facto kazdy si navic priveze sveho MCka... a k tomu dup step podvecer... a samozrejme, jedna DNB pecka opet na hlavnim od 20.00.... Suki mooooc dobre vi co dela...

zatim jsme zverejnili jen Teebee @ Calyxe, byt jsem puvodne chtel jednoho jineho z brazilie:-)))
Jaaan
pá duben 04, 2008 1:12 pm
SOL vs. DnB
Minulej rok byl nejvíc luxus a pro mě jasnej vítěz ZINC, vůbec bych se za něj nezlobil i letos.

Jinak ještě připomínka, možná jsi to Aleši nezaznamenal, ale na poslední Bushi s High Contrastem bylo hafo vyprodáno a ani nemluvě o těch neštastnících na který se nedostalo. A jak si každej mlaskal blahem.

Podle jde v DnB především o pestrost. Minulej rok bylo obsazení fajné, škoda jen toho Noisii, tak snad letos nám to vynahradíš Smile))))))))))))))).

Grazie
KSH
pá duben 04, 2008 12:54 pm
WOTE FOR DNB!!!
Myslim si,že summeru chybí kvalitní dnb scéna,Aleši,dneska když to mají všichni tak rádi,dej nám to,dej nám Andyho,Markyho,nebo High Contrast,nebo ti na to jebu!!!
iwory
pá duben 04, 2008 12:26 pm
DnB
teebee vs clx dobry no.....ale minulej rok mela bejt NOISIA a nebyla coz me pekne nasralo tak doufam ze to suki letos napravi
Laky
pá duben 04, 2008 10:32 am
tak to bude slušnej mazec !!! Těším se... Smile
mia
pá duben 04, 2008 10:13 am
Střípky SOL 2008
Loňská tranceová stage uchvacující, přestože mě trance nějak extra nebere, takže na tu se těšim už teď. Každopádně s Rushem se "rozrhl pytel" a žíly mě to zrovna nerve, ale na Stereo MC´s a hlavně pak Calyxe s Teebeem se teda budu těšit moc. Protože !Drumenbejz forevr!
flyfleda
pá duben 04, 2008 1:51 am
grega tresha
ou ye!good choice, hehe:)
Tommy
pá duben 04, 2008 1:20 am
Pistolero
„…breakbeat nebo house na SOL moc nehledej…“ timto jsi to obavam se dost vystihnul. A muj problem je, ze prave jedine tyhle dva styly me z EDM berou. To je taky duvod, proc SOL az do minuleho roku uspesne unikal me pozornosti.

Jinak hlavne prosim Freelanda uz ne! Ano, ze zacatku to bylo zabavne, ale vseho moc skodi. (O mistrech typu Lucca se radeji ani vyjadrovat nebudu – nechci si zkazit naladu. Hlavne ji preju at uz ji prestanou zaskakovat ty kosti v krku, zacina to byt trapne…Smile

No nic, uz jsme dost OT, uvidime treba nas letos nekdo mile prekvapi. Zatim jedu nastopro na Pohodu – ta jeste nezklamala.

PS- Ludmilla mi unikla - stydim se:-) Asi uz se do toho Crossu budu muset vazne nekdy zajit podivat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
čt duben 03, 2008 11:49 pm
Tommy
i don't care... ale podle me brejkbos nebude.. a kdyz uz by byl, tak zas nekdo ala freeland/krafty/plump djs.. + cesky djs.. a pritom je spousta novych talentu, ktery spousta lidi ani nezna, protoze se proste nikam nehrnou (treba jako nase cilevedoma lucca a podobni, ze?Smile)))
infusion, dopamine nebo crystal method by byli pecka.. ale asi drahota pac jsou z daleka... njn, co nadelas.. (tady je stejne nikdo krome zainteresovanych nezna)
posledni dobou mi spis vyhovuje vyber djs mene provarenych, ale o to talentovanejsich.. treba madarska ludmilla naposledy v crossu byla fakt neskutecna Surprised .. rezba, pisnicky, electro/clash vrzani ala hyper a tempo ukrutny, atmoska se dala krajet, rozhopsanej parket mluvi za vse.. doufam, zes to neminul Smile stejne tak backdraft nebo ctrl-z ..a docela dost me prekvapil ceskej vj quark jak to umi valit i jako dj...

dnb a trance ma vic fanousku a to znamena i vic penez do pokladnicky Smile a penizky jsou preci potreba.. treba na uhradu predeslych nesplacenych honoraru a jinych dluhu ... breakbeat nebo house na SOL moc nehledej spis asi takhle, ne?! >> Po velkém úspěchu tranceového pódia se naše pozornost bude upínat právě tímto směrem, stejně jako k drum'n'bassovému pódiu, které bude jednou tak větší a na jiném místě. Techno pódium představí mnoho aktuálních techno jmen, zůstaneme věrni tradici a tak zde uslyšíte i mnohými tak oblíbený hardstyle.

uvidim co bude a podle toho (ne)pojedu.. tento rok chci urcite na Roots of Sound a na Melt! ...zbytek doresim az budou lineupy jasnejsi... po lonskem promeskanem Tekwayi bych se letos mozna taky zajel podivat..

btw evil nine jeste hrajou breakbeat..?! no nevim nevim..
krush
čt duben 03, 2008 11:37 pm
loni byla trancova stage luxusni doufam,ze letos tomu bude taky tak.. Very Happy
Filip Đ
čt duben 03, 2008 11:23 pm
..
jeste v navaznosti, zajimalo by me, jestli vzhledem k tomu ze SOL byval vzdy nejprogresivnejsi festival, se sem dostane trend z i love techno..? Kdo cetl lineup a zna ta jmena (nee co uz v cr byli;) tusi, mozna by bylo na case zkusit i tu posunout zvuk trosku dal co se tyce 'techna'..?
Filip Đ
čt duben 03, 2008 11:17 pm
....
rishule: evil by byli fajn, ale ad breaks kfraftyho bych si dal..

hlavne me mrzi, ze jediny festival, kam by se dala vmisit jmena jako osawa, surkin, cartal, dolby anol, produkujou skutecne kvalitni, aktualni ale pritom vostry veci a remixy a ani by neznamenalo risk, jak na mensi akci z duvodu, ze je tu nikdo nezna. Hrajou mnohem riznejc nez budou na hlavni headlineri, netipuji, vim :/ priste prosiiiim Wink
Ales Bleha
čt duben 03, 2008 10:38 pm
:-)
myslim, ze Suki dela dnb stage naproto skvele. a rozumi tomu nejvic z nas i vas vsech, rekl bych... a to ze dnb je tvrda muzika... no to snad netreba rikat ne? na jazz se chodi jinam:-) poradnej mazeeeec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt duben 03, 2008 10:33 pm
jaaan
DnB stage dela Suki, tranceovou stage dela United Music..
Jaaan
čt duben 03, 2008 10:26 pm
SOL vs. DnB
Určitě oceňuju Teebeeho a Calyxe. Ovšem stačit to nebude, na takový festival jako je SOL to bude chtít přitlačit, jsem moc zvědav kdo ještě posílí zlomenej parket. Já osobně bych přivítal třeba Simona Basslinea s Drumsound, Hype (ten už tu dlouho nebyl) nebo Marky či Ban Bana (brazilci prostě uměj). Andy tam určitě nebude, je za 14 dní v Roxy a v létě na Cream CE !

Zatim ciao, jsem zvědavej jak to dopadne. Ještě jenom takovou připomínku, nevim jestli line-up skládáš Aleši na všechny stage jenom ty nebo respektive jestli máš halvní rozhodovací slovo, ale třeba minulej rok jsem moc neocenil skladbu a výběr dnb djs, po Panďulákovi totiž hráli pouze Češi, ale to takový řežby a výplachy, že třeba pro mě to znamenalo konec drumu jak dohráli Pendulum posl. desku. Nechci do toho kecat, ale myslim si že by bylo vhodnější na ráno dát nějakýho Sukiho nebo aspoň někoho kdo to nebude tak tvrdě řezat, spíš by k ránu bodnul nějakej liquid..

Grazie
Filip
čt duben 03, 2008 10:23 pm
Summer je pohodička akcička. JEště kdyby šlo to vstupné na 0,- Smile)))) Každý si tam najde to svoje
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pacman
čt duben 03, 2008 10:22 pm
TEEBEE a CALYX Arrow hustě Wink kdyby ktomu ješte bookli ed rushe a opticala byla by to paráda Wink
Anonymní
čt duben 03, 2008 10:21 pm
dalsi jmena
podle myspace by dale meli byt na SOL 2008 Space Djz, Agent, Michael Burian, Subsist.....
Tommy
čt duben 03, 2008 8:53 pm
4 Pistolero
Ja doufam, ze nam Ales zavre komunikacni otvory nejakym naslapnutym breakbeatem:-)))
Jeden kvalitni live act (AH jsem ted slysel ale treba HYBRID mi bohuzel unikli. Nebo neco cerstveho jako INFUSION - i kdyz ty jsou breakovy jen tak napul) a k tomu za DJs treba muj oblibenec Elite Force nebo Lee Coombse jsem uz taky dlouho neslysel...

4 Ales: Myslim, ze SOL jde posledni dva roky spravnym smerem preju hodne stesti!
(jen toho BB by mohlo byt vice:-)))

Mejte se... Arrow
tomas
čt duben 03, 2008 8:49 pm
chtelo by to andy c nebo aphrodite
orbis pictus
čt duben 03, 2008 7:37 pm
gregor tresher hm to bude jinaci labuznik
Hustey
čt duben 03, 2008 7:36 pm
-.-
tak na ten trance jsem teda zvedav : )
bagoš
čt duben 03, 2008 7:24 pm
hustě CALYX VS TEEBEE JEŠTĚ ANDYHO C A JETO VŠE.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
čt duben 03, 2008 6:38 pm
čichám ještě nějaké férové liveko Smile a co se týče dnb, tak jsem zvědav koho krom TB a CLX přilákají?
měl bych tip na EZ ROllers nebo Roque Elementa nebo Smile Evil Nine
Brejky jsou brejky Very Happy
ales Bleha
čt duben 03, 2008 3:30 pm
SOL vs Creamfields
muzu potvrdit - Teebee vs Calyx back2back a Gregor Tresher... dalsi jmena se kterymi muzete pocitat.

a v pondeli cekejte jednu super pecku z Berlina:-))))

co se stylu tyce, nepujde to letos do zadny stylu vic nez do druheho... vsem bude vymereno stejne - techno, electro house, drumnbass a trance jakoze hlavni, k tomu dub step, hip hop a urban, minimal, shitdisco, nu rave atd budou taky dobre zastoupeny...

dam svou kuzi za to, ze si vybere kazdy...
a kdo ne, tomu neumim pomoci:-))))))

AB
man
čt duben 03, 2008 1:38 pm
Teebee a Calyx
Arrow takze dalsi jmeno je Teebee a calyx .. prave to tady napsal Ales Bleha v diskuzi k polskejm creamfields!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt duben 03, 2008 9:44 am
uvidíme jaká budou další jména, zatím se zdá že mě nebude Summer mrzet Smile Apparata si dám na Wilsonicu a lépe!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pacman
st duben 02, 2008 11:56 pm
jj mohlo by to jít hodne do techna a do dnb Arrow to bych si zapařil nejvíc
Anonymní
st duben 02, 2008 11:24 pm
techno summer
LETOS TO PUJDE HODNE DO TECHNA - RUSH, PET DUO FELIX KROCHLER, APPARAT.. A TY ROYKSOPP URCITE NEBUDOU.. TO SI ZASE NEKDO NECO VYCUCAL Z PRSTU A VSICHNI MU TO SEZRALI.
liebing
po březen 31, 2008 3:22 pm
kdyz on rano ve 4 nebo v 5 bude Rush uplne nejlepsi... a po nem Pet Duo... experimentalni hard techno set
http://www.summeroflove.cz/index.php?option=com_joomlaboard&func=view&catid=24&id=3272#3272
tak asi bude PET DUO Question
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 131, 132, 133, 134, 135  Další Strana 132 z 135


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz