FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SUMMER OF LOVE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

summer of love

hipodrom ales bleha

summer of love
tyna
út srpen 25, 2009 8:07 am
ahojik
supr fakt dobry moc se mi tam libylo bylo to uplne perfekni hodne mista fakt luxus vubec jsem nechtela aby to skoncilo. tesim se na dalsi sammer of love. na 100procent jedu. tak pa Tynka
komatronik
po srpen 24, 2009 9:39 pm
čaues,

pro mě to byla parádní párty a bavil jsem se, ale musím se přiklonit i k názoru ženějaké mouchy na tom kucííí nevychatali... takže Aleši, schop se, přestaň mluvit sračky, že končíš a vrať nám to příští rok, všichni se budem těšit Evil or Very Mad .... see you sol 2010 Smile)))) please
Anonymní
po srpen 24, 2009 12:57 pm
VVV
Nazdar,

Bohuzuel ja to tak nevidim. SOL09 byla dobra party, ale s porovnanim s minulymi rocniky to byt totalni propadak. Hudebne se mi SOL take nezamlouval, ted nemluvim o vyberu DJ´s, myslim ze vyber byl celkem dobry, horsi uz to bylo s hlasitosti v tech "supr spesl" hangarech...

No a kdyz mluvime o cene, v minulosti bylo na SOL mnohem vice DJ jmen a cena byla nizsi. Hold uz jsem asi moc vybiravy a nespokojim se s malem...pristi akce bude I love techno, tak uvidime jaka bude organizace tam (=
Lenny
po srpen 24, 2009 11:13 am
Super
Taky neodolám přidám svůj názor. Na SOL jsem byla letos po sešté. Líbilo se mi tam ostatně jako každý rok. Letos byl program fakt super. Šla jsem tam jen kvůli DnB, který byl fakt úžasný. Roni Size to bylo fakt super i přes to teplo jsem vydržela v kotli do konce.
Musím pochválit hlavní stage od půlnoci to bylo fakt luxusní a to já techno vůbec neposlouchám. Moc se nám to líbilo všem a to nás jelo asi 20 lidí.

Děkujeme Aleši bylo to super. Škoda že naposled. Všechny SOL na kterých jsem byla se mi líbili. Je to nejlepší akce léta. smile28
VVV
po srpen 24, 2009 8:13 am
Dulik
Kdyz se podivas na co stala vstupenka a na Line up ktery byl ¨jednoznacne nejnabitejsi ze vsech letosnich akci myslim tim i halovky takze to asi nebyla nejlevnejsi sranda takze cenu vstupneho beru jako primerenou a na festival du kvuli hudbe a ne kvuli doprovodnymu programu nezajima me jestli sou tam nekde bazenky s vodou nebo se tam tocej kolotoce...vsichni tady furt rikate jakej byl veber jidla a pity ¨resite hovadiny misto abyste si priznali ze hudebne to byla spicka.....
tecc
po srpen 24, 2009 7:25 am
ze minimal =DDDD
Anonymní
ne srpen 23, 2009 8:33 pm
sol09
pokažde sem si našel co se mi na festáku libilo!!!!!!!! Very Happy
zafacovany prst
ne srpen 23, 2009 3:00 pm
bGy
přesně taak, jen bych doplnil že Klute byl taky vynikající a suki ráno taky supr..
jinak je na všem hodně pravdy kamo Very Happy

nasel sem jedno videjko tak si pustte jak se jelo na DnB rano, když sázeli BC
http://www.youtube.com/watch?v=sNj1gP7Rcwk&feature=related ja říkám neskutečný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
ne srpen 23, 2009 11:40 am
Dulik
Minulý rok nějaký sety byly...
Dulik
ne srpen 23, 2009 10:55 am
Dostupnost setu
Ahoj,

Podle me sety ze SOL09 nebudou dostupne. Je to velka skoda, ale uz z lonskeho festaku nebyl ani jeden setik k dispozici. Nechapu proc, rad bych si zavzpominal na vsechno dobre ze Summer of Love, kdyz uz se dalsi rocniky konat nebudou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bGy.
ne srpen 23, 2009 8:36 am
sety.
Zdravim,

akce bombova! Roni Size a Dynamit to rozjeli ve velkym , jediny co bych vytknul tak hangary, malo misto, vedro, ale stejne jsem byl v kotlu a varil si prece jenom roni je roni. Bad company rozdali takovej set ze jsem uchcaval !!! Akurat hrali moc pozde takze rozvarit takovej unavenej dav jim dalo docela zabrat, obcas se tomu i sami smali Smile.

Muj dotaz : kdy budou dostupne sety ze SOL, hned jdu po Roni Size a Bad company, tihle predvedli jaka sila je v DNB.

plus muj osobni nazor: kdyby byl DNB na hlavni stagy tak se tam jede a vari az do rana Very Happy, takhle se tam lidi plouzeli jak zombici a odchazeli pryc Rolling Eyes Very Happy
Dulik
ne srpen 23, 2009 1:47 am
SOL
Nazdar,
Tak si procitam Vase nazory a musim k tomu take neco dodat. SOL09 sam o sobe byl dobry festival. Kdyz ovsem porovname letosni a lonsky SOL musite vsichni uznat ze se jedna o naprosty propadak. Doprovodny program absolutne zadny, stanky s pivem totalni krach, "open air" festival zamknuty v bunkrech, hudba velmi prepalena (bez spuntu do usi jsem se nehnul), laser show temer zadna.
Par svetlych okamziku se ale naslo, jednim z nich byl bezesporu Westbam (kez by se nekde objevil jeho zaznam), dalsim bylo zruseni "SOL" penez no a jiste ne poslednim kladem bylo nadherne pocasi.
Jen tak pro zajimavost jsem si prochazel info z HIP HOP KEMPu, ktery zacal tyden po Summeru na stejnem miste. Co dodat, hromada atrakci a doprovodnych programu, vsude bazenky s vodou...atd.
Vim ze nikdy nic nebude naprosto dokonale, ovsem za ty penize co stala vstupenka na SOL jsem cekal opravdu vice.
YáYenYá
so srpen 22, 2009 10:55 pm
SWEET
Qualitní night, az na nektery zvuk v hangarech, ale stezovat si umi kazdej pí*us, takze thumbs up, dik poradatelum.
Jen možná škoda že se kencnuly psy a tek stage, mohla byt ešče vetší prdel ;D ještě ráz mnohonásobné díííks aj za nevděčníky ;P
Love&Peace&Light
Northstein
so srpen 22, 2009 8:29 pm
Syndicate Westfalenhallen Dortmund 3.10.
No a kdyz tu padla řeč o těch zahraničních akcích chce jet někdo na Syndicate do Westfalenhallen Dortmund 3.10.2009 ?Smile)) Je to spiš pro znalce,ale vim ze v CR je hodne Rushofilu a Rushofilek takze minimalne Rush tam bude.Smile)Kdyz se posklada vic lidi byl bych schopny vyjednat dopravu.Smile)

http://www.nature-one.de/events/syndicate/
kopec
so srpen 22, 2009 6:51 pm
ales bleha forever muj nej summer of love byl s kraftwerk diky alesi mir 13let je narez Rolling Eyes Crying or Very sad
Lucky White
so srpen 22, 2009 5:31 pm
SOL 2009
Tak mi to nedalo abych sem přeci jenom pár písmenek nenapsal Smile

Hromady a hromady keců, které se točí pořád dokola, samé co bylo špatně a jak by se na to už konečně Aleš Bleha měl vykašlat..... Kde začít, je toho tolik co bych chtěl napsat. Takže snad na nic nezapomenu.

Nečekejte žádné srovnávání s minulýma ročníkama, jelikož sem na SOL byl letos poprvé. Mohu akorát říct, že Creamfields na kterých jsem byl se nedají se SOL vůbec srovnávat. Jak hudební různorodostí, tak výkonama dj´s na hlavní stage.

Z mého pohledu se letošní summer of love velice vydařil. Ať už tím, že headliner dj počasí zahrál svůj životní set, tak hlavně výkonama Dj´s na hlavní stage.

Na hlavní stage sem se dostal když hrál Westbam, čili nemůžu hodnotit dj´s před ním. Z dálky jsem slyšel Johna B v exkluzivním electro setu a i na tu dálku sem si dupnul Smile. Každopádně klobouk dolů a velkou poklonu Westbamovi jako člověkovi, který nejvíce komunikoval s lidmi a opravdu celé 2 hodiny jeho setu se nezastavil a hopsal (z celého line-upu se mi zdál jako největší SHOWMAN) Smile Opravdová hudební pochoutka přišla, když se o půl noci rozjela CLR Show a za mix se postavil Tommy 47, Adam Beyer, Speedy J a Chris Liebing. Zpočátku této show bylo vidět, že někteří lidé zrovna tomuhle technu na chuť nepřišli. Už je to tak, čas letí, my stárneme, technika, věda a vše jde kupředu a je přeci jasné, že hudební scénu to nemine. Pro některé to bylo 7 hodin "minimalu" Cool pro ty, kteří věděli co je čeká a přišli si SOL užít, tak si ho užili v rytmech toho nejlepšího techna které lze na této planetě slyšet. Ani jednou za celou dobu mi hlavou neblýskla myšlenka jít se podívat na nějakou jinou stage a myslím, že sem udělal velice dobře. Nejkrásnějším zážitkem a vzpomínkou na SOL která se mi uložila v paměti a zůstane tam hodně dlouho, byl krásný východ slunce za doprovodu mistrů Speedy J a Chrise Liebinga.

Je škoda, že SOL už nebude, ale na druhou stranu to chápu, protože nic tak okouzlujícího, jako byl letošní summer se opakovat nedá! Vše bylo tak dokonalé, že to bylo jak z pohádky.

No řekněte. Jak by se Vám vzpomínalo na festival, který byl naposled, chcalo by tam jako z konve, dál by např: nepřijela hlavní hvězda a odešel by sound system na hlavním podiu? Asi by to nebyli dobré vzpomínky co?............

Pro ty kecálky kteří tu jen prudí a radí Alešovi ať se nato vykašle, mám jen pár slov.

ZKUSTE SI TO SAMI. UDĚLEJTE SVŮJ FESTIVAL a ukažte, že jste dokonalí. Zkuste si to a všichni se budeme těšit, že vše bude tak jak má být!!!!!! Nikdy nebude nic, tak jak má být, protože se bude točit např: budvar nebo krušovice, jedna stage bude rušit druhou, bude málo chill out prostorů atd........ ani ty hajzlíky nebudou čistý, protože lidi sou prasata. Ano pravda je, že letos VIP nebylo takové, jako se psalo v tiskových zprávách, ale když Vám jeden z pořadatelů pošle návrh na VIP, vy si to ještě jednou potvrdíte a potom zveřejníte a ten člověk co to navrhnul se dozví co vlastně má obsahovat VIP v pátek před festivalem, tak se toho už moc nenadělá Sad

Clubbová scéna v ČR je jeden velký průser a bude to ještě horší, pokud si lidi nezačneme vážit toho co se tady pro NÁS DĚLÁ!!

Srovnávat České festáky s festivalama v zahraničí, je blbost!!! V zahraničí to všechno funguje úplně jinak. Ceny Dj´s jsou také uplně jinde a v dnešní době sehnat řádného sponzora nebo investora je velký problém, protože každý se vymlouvá na finanční krizi. Nebudu tu omílat věci, které se tu už řešili několikrát dokola, snad jen lidi važte si toho co máme a nehledejte ve všem nějaké ty chyby, protože pokud to bude všechno pokračovat takhle, tak se v ČR za čas nebude dít vůbec nic a my budeme moci jen fňukat, jak to dřív bylo super.

Už mě nenapadá co napsat, tak ještě abych nezapomněl, ALEŠI DĚKUJU TI A DĚKUJU I ZA TY PRUDILY, KTEŘÍ JSOU TAK CHYTRÝ A SAMY NIKDY NIC NEDOKÁŽOU….
PEACE AND LOVE IN YOUR´s HEART´S
Lucky White
snupp
so srpen 22, 2009 4:19 pm
Sol
Zdravim,podle meho nazoru byl letosni SOL jeden velky pruser...!!!Vsechno nacpany v hangarech cozz muzu vyrazit nekam do klubu,jen na malo mistech se hrala good muzika...!!!navic vim co se delo u priprav sol a to me nasralo nejvic lhostejne chovani pana Blehy i kdyz uz je to jen nastrcena osoba....kdyby nebylo partnerskych stage ktery si skoro veskere naklady spojene se stage museli platit samy tak radci nechci videt jak by to vypadalo..!!!pokud chcete tenhle festival potopit jeste vice nez je tak smele pokracujte v tom co prave delate...!!!Kde jsou ty casy kdy jsem na sol vzpominal jeste mesic po jeho skonceni..!!!!
soda
so srpen 22, 2009 4:00 pm
jste to všichni takový udožáci, že se mě chce brečet:( Nemít člověka jako je Aleš Bleha, tak možná ještě dneska posloucháme všichni Kabáty. Nejvíc je smutný jak všichni vidíte jen to špatný.Když SoL nebude, tak zas budete nadávat, že se tady nic neděje. Samozřejmě, že jsou akce v zahraničí lepší a co není v zahraničí lepší? Když mají úplně jinou ekonomiku. Může bejt rádi za to co máme, protože se může stát, že nebudeme mít žádnej podobenej festival. Zkuste si něco takovýho uspořádat a pak mluvte! My to opravdu děláme pro vás a né pro peníze (aspoň většina).
Northstein
so srpen 22, 2009 2:09 pm
dohitsch

Proste kvalita co je tady a tam za skoro stejny penize tady neni a bohuzel je to tak se vsim,jenze lidem to proste nevadi oni to jeste haji a nemusi jit jen o festaky, ale i o ty dalsi veci. Masa proste nemysli, masa jde proto je trebas videt jaky vliv ma bulvarni tisk, komercni televize atd. Jak se rika 100lidi 100chuti jedni mohou nadavat jini chvalit,ale ja presne cekal, ze letostni SOL tak dopadne jelikoz predchozi posledni rocniky uz taky dost vecem nasvedcovaly.Co se tyce toho ozvuceni hangaru tak v Milovicich se poradaji akce v hangarech take a akustika je v pohode, jelikoz ti co to tam uz provozuji vedi co a jak se ma udelat proto aby bylo vsechno tak jak ma. A to podotykam ze jsou to dělaji opravdu zadarmo jelikoz je to freetek. Smile http://www.youtube.com/watch?v=WGvBSbslqUY
Na SOL v tom nevedeli podle me ktera bije.Smile)
Bob ma navic pravdu v tom, že Čechum to s tim zahraničim nevysvetlis a slibotechny jsou tu na kazdym rohu.Smile) Ja to tu panove balim a chystam se pryc.Tady na akce to tak jeste kdyz jsou nejaky v okoli a zadarmo, jelikoz ty placene nemaji uroven.

For ddd

Neni potreba nikomu nic cpat, je demokracie. Kazdy nevi jak se delaji festaky v zahranici pro nekoho je SOL zacatek s touhle muzikou s touhle scenou atd.
PavelS
so srpen 22, 2009 2:07 pm
t-bone
A kdo na ty tvoje jména příjde? Asi jenom ty a tvoje groovy bandička
m
so srpen 22, 2009 11:57 am
:D
Laughing to co tady pisete je k smichu...SOL byl skvely! ... ovsem jako kazdy rok
Peteri
so srpen 22, 2009 11:40 am
pan Bleeha
Tak pan Bleha se byl podívat na Coxovi včera a nevím proč, ale všude pořád chodil s tím svojím noťasem...asi se přišel podívat, jak se pořádá akce a všechno si do něho zapisoval Very Happy
t-bone
so srpen 22, 2009 11:22 am
:grinn:
Aleši, pokud chceš příště dělat kvalitní fesťák s pseudonymem we call it techno, obrať se spíše na lidi z brazilie jako Elton D, Whebba, Raul Mezcolanza nebo na východ a poptej se na jména Reaky, odessa soundfreakz, Spiros kaloumenos, Carl falk atd. atd. Tohle jsou pro mně jména, která dnešnímu groovy a funky dávají ten správný směr, a přitom to nejsou žádné rozmazlené hovádka, která berou nehorentní sumy za honorář a hrajou si na akci sami pro sebe. Takže příště, míň je někdy víc. Jo, a taky pokud jedu na fesťák, tak jedu pod širák a ne do hangáru. To si můžu zajít i u nas v zimě na nějaký underground. Nebyl to špatný nápad, mohlo pršet. Ale né že tam nacpu skoro všechno. Jinak já, a se mnou docela slušná bandička sme odcházeli už kolem půl 4 ráno, což se mi ještě nikdy nestalo. Blahopřeji. Question
mus
pá srpen 21, 2009 8:54 pm
:-))
to je prdel to tady číst, ty vaše rozumy..hehehe
kuky
pá srpen 21, 2009 8:51 pm
tak tyden po akci a porad se tu jeste dohadujete ? To je des
Mafin Phoenix
pá srpen 21, 2009 7:17 pm
Setiky ???
Nevite nekdo jestli uz sou nebo budou naky setiky ze summeru ??? Cool
Flafy
pá srpen 21, 2009 5:42 pm
13
tak ma to všetko pekne sere. Rozumiem, že na tak velkom fesťáku ako je SOL s problémami, ktoré boli na začiatku, nejde všetko dotiahnuť na 100%, Preto chyby ktoré boli rešpektujem a nekomentujem. Nasraný som však na to, že po problémoch na Pohode a jej neistým pokračovaním som prišiel aj o SOL. !!!Skur..ná 13!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
pá srpen 21, 2009 5:30 pm
dohitsch
Koukám,že se v tom pěkně vyžíváš. Nestačí ti diskuze tady,ale ještě mejly si budete psát Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
pá srpen 21, 2009 4:59 pm
bob
ok, tak pokud budes mit chut, pisni na dohitsch@gmail.com - pokecame, pospekulujeme Smile ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 133, 134, 135  Další Strana 4 z 135


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz