FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DRUM AND BASS, Jungle, Breakbeat a spol. « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Drum and Bass Jungle Breakbeat atd.

dnb drum and bass jungle breakbeat Aphrodite Pendulum Rush Essential Mix

Tipy na akce, linky na mp3 a videa, novinky, užitečné servery a tak dále..
sai
so únor 16, 2008 3:41 pm
butcher
ro bylo to, jak shy fx odesel asi na deset minut a nehralo se?? Nechapal jsem o co jde..
butcher
so únor 16, 2008 3:36 pm
Nemohl sem si nevšimnou ty hadka shy fx s tim typkem co ho natacel..nevite nekdo o co slo? Jinak lidi mraky asi to chtelo vetsi prostor..
Anonymní
so únor 16, 2008 3:34 pm
skoda ze venku byla takova zima, pac ten free doprovodnej program co se tam navezl byl uzasnej.. horici sudy, fireshow, bubinky dydzeridu atd.. holky v tilkach jsem fakt nechapal .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so únor 16, 2008 3:31 pm
yannd
je fakt, ze takhle extremne nezvladnuty guest/kassa jsem snad jeste nevidel.. nerozumel jsem, kor kdyz se s tim dopredu pocitalo.. pro male holky to muselo byt vazne peklo.. zajimave ale bylo, ze po vsech tech zacatecnich zmatcich venku i ve vnitr, se to kolem jedne hodiny srovnalo a dalo se tam s prehledem fungovat...

Saiha: koukam ze mam taky zniceny boty .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so únor 16, 2008 3:24 pm
2 all
Surprised asi to tam bylo trochu tesny u vstupu Surprised jeste ze sem se pekne pomalu opijel v saune a jedl u toho vynikajici susenky Very Happy
Krysa
so únor 16, 2008 3:22 pm
taky tak Yanne :)
Po hodině ve frontě na mrazu (venku teplomer u silnice ukazoval -6 stupnu) nez jsem se dostala k okýnku, jsem se prodrala dovnitř na hlavní stage. Behem minuty me stihlo poslapat asi tisíc lidí, pred pulitry piva jsem uhybala co to slo Smile měla jsem problém hnout se z místa. U baru jsem si ani nic nedala, kdyz jsem videla tu dalsi frontu (asi jsem byla znechucena uz od rana, neb jsem byla na nakupech a ty fronty v obchodech byl asi maly warm up Smile) asi uz jsem na to stara a doby kdy jsem natesena ve frontach cekala na vstupenky nebo piti nebo cokoliv jsou uz tytam Smile brzy jsem halu opustila, nocni tram ujela pred nosem, dalsi cekani v mrazu uz bych nedala, takze jsem se svezla taxikem za par set domu a sla spat. Byla jsem natolik vymrzla a vypruzena, ze uz ani jit kamkoliv jinam me nelakalo.. asi uz jsem holt stara vetev Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
so únor 16, 2008 2:51 pm
2:Ozzby
No tak to gratuluju k zážitku... Já to nedal:-( Dorazil jsem okolo pul 10 a v první chvíli jsem nevěděl která bije... U okna i vstupu lidí jako kráva před vstupem hořící sudy jak v Bronxu a děti s vodkou v ruce... Potkal jsem frendíky-nedostali se ke svým rezervacím... Po hodince zevlování co jako bude, he... Jsem pochopil, že to bude asi špatná taktika a ani po jedenácte, kdy měli propadnout rezervace se to nezlepší... Mezitím mi borec ze security vysvětlil, že guestlist je opravdu u toho malýho okýnka a že mi nezbyde nic jinýho než se tam prodrat. Zkusil jsem to-po chvíli dav vyplivnul týpka co začal mlátit do toiky na rohu a po sléze vysvětlil, že šel pro dva rezervovaný lístky pro sebe a svou přítelkyni, ale dali mu jen ten jeho, páč ji chtěli vidět s občankou-ve frontě byl údajně cca hodinu... Měl jsem najednou pocit, že mu rozumím... Pokrčil jsem rameny, strčil ruce zase do kapes a ušklíbnul se do tmy se slovy: Let it Roll? Fajn, ale beze mě... A tak trochu iracionálně, ale natolik znechucen, že v podstatě i tak trochu racionálněSmile jsem za mrazivého svitu hvězd šel najít svou tramvaj do pryč. Dost mě to mrzelo-line-up byl dokonalý, ale co z toho, když zbytek byl na... Dosaďte si sami:-)
limubai
so únor 16, 2008 2:40 pm
...no čekal jsem hodně nápor lidí, ale to co se dělo venku kolem 12 před vstupem a potom vevnitř u šatny jsem asi ještě nezažil, kdybych neměl 195/100kila tak bych asi přišel k úhoně...litoval jsem ty drobounké slečny...fakt mazec.
k produkci, shy FX o.k. pro mě set na začátek jako dělanej, pendule - byl jsem překvapen jak hrál El tvrdě i když spousty jejich hitů, ale žral jsem mu to slušně...no a pak pán na kterého jsem se těšil nejvíc a to EDA...no...no...no...A DÍKY PANU MCmu!!!!! JSEM SI TO UŽIL JEN Z PŮLKY...JEHO NEUSTÁLÉ MEKTÁNÍ A ŽVANĚNÍ MI TO OTRÁVILA A TO DOST...klasickej případ Mcho kterej si honí svoje triko na úkor hudby...SAKRA JEDNOU PRO VŽDY MC JE TAM OD TOHO ABY PODPOŘIL DJe a ne naopak!!! to mi na konec vadilo i víc než ta tlačemka všude kolem. howk
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
a jéje
so únor 16, 2008 12:16 pm
sa:
já se taky bavil...ale ze začátku to byla s těma lidma trága.dostat se z jedný stage do druhý tím vtipným průchodem to bylo jako opravdu o všechny věci a rozum...A navíc tuny nevychovanejch zlitejch dětí s kelímkama v ruce...ale přežil jsem Twisted Evil Idea
Hudebně taky super akorát musím poděkovat pánovi který si hrdě říká MC Jakob,že mi totálně zkazil set od Edy.To prostě nešlo...Názor? smile41
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
so únor 16, 2008 8:01 am
tak uz jsem taky doma.. ve fronte na akrosku jsem si znicila kabelku a boty, kazdopadne muzu byt rada, ze mi nebyl rozdrcen fotak, mobil, neztratila jsem penezenku atd. chtelo to proste alespon dva sekuritaky, kteri by hlidali koridory pro vstupenky a akrosky. jinak z akce dobry pocit, bavila jsem se, tudiz jsem toho moc nevyfotila Very Happy nejzlatejsi samozrejme eda.. jak hudebne tak lidsky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bejwlik
so únor 16, 2008 8:01 am
hustá akcička
jako atmosféra,line-up,lidi co si to tam přišli užít,vše na jedničku Wink
vážně jsem si zapařil výborně smile45
k organizaci vstupu a záchodům se nebudu vyjadřovat,kdo byl ví,kdo nebyl,budte rádi Smile
sumasumárum,výborná akce,kterou jsem si skvěle užil Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so únor 16, 2008 5:37 am
zajimave...
takze Smile nasranej jsem byl uz na Palacaku, kdyz jsem vlez do tramvaje.. mackacka s najetejma pubertaka.. rikam si, kurna, to je naky novy undergroundovejsi libimseti.cz? Nebo kde se tohle vzalo, vzdyt tenhle poter na Take Control prece vubec nechodi. Dalsi rana, guest list a brutalni fronta na pasky, kde se z nas namisto lidi stavali zvirata- rikam si, tyjo Suki, tohles nepodchytil.. Petsetimistny guest list a chudera rostenka se tam trapi s nekolika papirama.. nejlevnejsi noteboook pritom dnes stoji 14 tisic kacek. Jdem dal, dalsi zverinec pred vsupem, uz to ale neni tak hrozny jako pasky. Jdem dovnitr, jsme stale nasrany, chaos, lidi pobivaj sem a tam.. jdem do satny.. nahovno, cekame dalsich dvacet minut. Jdem na prvni drink, sklidnujeme se. Prijeli jsme v deset a jsme ready teprve az na zacatek Shy XF.. skvele to rozjizdi.. bavi nas.. dav se usazuje. Luxus set.. Prichazi Pendulak a MC, štípou to slusne, drti nas pri Slam, zkusime Aphrodita, paradni valy, tenhle typek proste umi.. pohoda drumec, ale chte to zase mazec, vracime se na konec Pendulum.. lamaj Prodigy.. totalni rychta.. konec, diky diky a je tu Ed Rush.. ten to reze nehoraznym zpusobem!! Pomyslim, tyjo line-up postavenej fakt na jednicku s hvezdickou! Odchazime a nakonec si rikam, kurna to byla fakt dobra party... budete pokracovat ve velkym i na podzim, nebo nazdar za dva roky? Diky a dobrou! Jo a hajzly slusne pretejkaly .-)

Par fotek z mobilu..







xxx-12
so únor 16, 2008 5:14 am
nap*cu
no to teda bylo neco. mrznout tam venku a pak se stejne nikam nedostat.pekne me to nasralo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
so únor 16, 2008 1:49 am
Uff
No, nemám ve zvyku kritizovat, ale tohle bylo moc i na mě... Fuck! Víc to rozebírat nebudu, počítám, že to tady za mě udělaj desítky dalších... Nejútrpnější na tom je, že pořadatelé tak promrhali jeden z nej line-upů jaký mohli vůbec zajistit:-( Jediný pozitivum je, že po tomhle organizačním fiasku vyletí počet přístupů na tomhle fóru raketovým způsobem:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bejwlik
pá únor 15, 2008 8:25 pm
tak jsem se na poslední chvíli taky odhodlal,snad si urvu svůj metr čtvereční Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá únor 15, 2008 8:23 pm
zitra sraz tady a pokecame vo zazitcich Idea
freq
pá únor 15, 2008 8:22 pm
vypadá to hustě Arrow za chvili valim tam.. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
pá únor 15, 2008 8:10 pm
Jako...
..jako Innercity Wink Hrozně mi to připomíná holandskou Innercity Wink Vám ne..? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
pá únor 15, 2008 7:36 pm
zlámaniny
Po hlavním návalu na zlámaniny, začínaj vylomeniny:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emperor
pá únor 15, 2008 7:11 pm
Ozzby
pekne si to nafotil Wink vypada to zajimave no sem na to fakt zvedavej, ale ze se tam vejdou 4000 tomu stale neverim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
pá únor 15, 2008 6:43 pm
dle zkusenosti pulnoc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá únor 15, 2008 6:24 pm
saiha
hlavni naval na zlámaniny bejva v kolik tak pls?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
pá únor 15, 2008 6:22 pm
ozzby
brzo, tak pred desatou jsme tam.. myslim, ze to tak bude lepsi, nez se pak rvat hlavnim navalem
ilusionista
pá únor 15, 2008 6:19 pm
pendulácí
zmrzne a upadne vám pindík do toy toy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá únor 15, 2008 6:17 pm
sisi
ty lavicky jsou uvnitr... ty Toi Toi jsou ale opravdu venku Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
pá únor 15, 2008 6:15 pm
Už se těšim
No vipadá to zajimave... Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá únor 15, 2008 6:11 pm
saiha
v kolik tam valis vlastne? Ja celkem pozdeji, tak premejslim ze si vezmu pro jistotu svoje raminko... po nejakejch tech zkusenostech.. .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saiha
pá únor 15, 2008 6:08 pm
satny
jsem to prehlidla, jsou zakresleny na mapce.. verim, ze bude stacit kapacita
Fotokaras
pá únor 15, 2008 5:50 pm
POKUD MÁ NĚKDO ZÁJEM O 2 LÍSTKY ZA 380,- Z PŘEDPRODEJE VOLEJTE 606 226 654 ZASÁHLA NEMOC A NENÍ ENERGIE
Midgi
pá únor 15, 2008 5:49 pm
Listky
Ahoj, nevite kolik listku se bude prodavat na miste na Let it roll? Nemate nekdo nejake k prodeji? Nejlepe 2?
Jirka
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Další Strana 19 z 22


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz