FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 COCOON (Sven Väth) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sven vath

cocoon

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
so duben 12, 2008 8:54 pm
:(
To si děláš prdel?...Dneska jsem psal kámošovi at mi to stáhne....to je vpiči kurva čůráci zajebaní, tak proč to tam kurva dávají .....Tohle mě dokáže nasrat..... Twisted Evil ufff
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so duben 12, 2008 8:08 pm
Joe Chaucer
tak po tehlec jsem taky sel.. ale kdybys je zkusil, driv nez je naservirujes, tak zjistis, ze tam uz nic neni .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
so duben 12, 2008 4:58 pm
tak nevim ale mne se to stahnout nepodarilo Crying or Very sad
PooL
čt duben 10, 2008 10:37 pm
sound of ...
Jo uz jsem to jsem daval , je to na prvni strance tohodle fora, a linky jsou porad funkcni , doufam Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
čt duben 10, 2008 9:56 am
nemate nekdo nahodou "The Sound of the Eighth Season" ke stazeni?
ONDRAS
út duben 08, 2008 1:55 pm
Docela me mrzi ze jsem tam nebyl...! Sad Tak snad pristi rok to vyjde! Wink
PooL
po duben 07, 2008 4:58 pm
jasneee ozzby
Jo jo , ja to chapu ze je to z radia , a ze deleli prurez celou noci , jen doufam ze pozdeji budou ty sety komplet nekde ke stazeni , ja jsem zkusil po dloooouhe dobe sosnout Carla Coxe a nezni to vubec spatne , no a nejakej report z Timewarpu bude? Jak to tam vypadalo , organizace , zvuk , ceny???? Cool Jinak to vydejko je pekny , lec ponekud kratky , ale to nevadi zatim caoooo Laughing Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po duben 07, 2008 3:30 pm
pool
To jsou radiove sety. Ty nabizej svym posluchacum prurez celym festivalem, takze se nemuzou v primem prenosu zaseknout na pet hodin na jednom djovi..
pool
po duben 07, 2008 3:19 pm
Timewarp 08
No to jsem rad ze se vam Svan libil , no jen je skoda ze ten set co je vsude na stazeni ma jen hodinu , dyt tam Svan hral 4,5 hodky ne? jeste pak nekde musim sosnout Vilabose a Hawtina. No a koukal jsem i na prvni fotky a vypadalo to dost dobre, snad priste pojedu taky no...... Arrow Wink Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne duben 06, 2008 9:28 pm
Sven Vaeth @ Time Warp 2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
ne duben 06, 2008 9:12 pm
to ozzby: tak na tom se rozhodne shodneme Wink az neuveritelny!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
ne duben 06, 2008 6:16 pm
nj
Taky bych rád slyšel. Každopádně jsem ted doposlouchal set od Svena a normálně jako nic moc. Možná hraje nadčasově a ještě to nechápu. Samý takový podivný tracky tam má...Uvidíme časem.)
PooL
ne duben 06, 2008 5:42 pm
Tak jak?
Mame uz tady nekoho kdo se nam vratil z Timewarpu a chce se podelit o zazitky??????? Idea Very Happy Smile
PooL
čt duben 03, 2008 10:54 pm
lineup
Pokud jste to jeste nevideli , lineup pro Timewarp, pro priznivce Svana je floor 2 to prave Cool Arrow Wink 4 a pul hodky , parada, doufam ze ten set pujde nekde stahnout Surprised

FLOOR 2
20:00 - 22:30 Seebase & Âme
22:30 - 00:30 Turntablerocker
00:30 - 01:30 2000 and One -live-
01:30 - 06:00 Sven Väth
06:00 - 07:00 Alter Ego -live-
07:00 - 14:00 Richie Hawtin
fly fleda
út duben 01, 2008 10:03 pm
listky flex
Ahoj, listky dopredu si nejsem uplne jisty, my tam pojedem tak, aby jsme byli tak v 10 pred klubem a vystali si frontu na listky...zaroven si je samozrejme rezervuju pro vsehcny kamose diky spolupraci fledy a flexu, ale oficialne si nejsem jisty jak to chodi...zkus vyhledat a informovat se na www.flex.at, mail na poradatele je pripadne crazy@flex.at ! see ya!
vaeth
so březen 29, 2008 10:09 pm
fly fleda
sorry pool, fly fleda.. vies kde kupit listky do flexu?
vaeth
so březen 29, 2008 10:08 pm
pool
a vies kde kupit vopred vstupy do Flexu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
so březen 29, 2008 2:04 pm
tak ludia, za tyden Sven na TW smile28
fly fleda
pá březen 28, 2008 11:52 pm
sven forever
sven je pro me snad i mozna nej dj, je to predevsim demon, co ma v sobe neco vic, minuly rok ve flexu jeho 6 ti hodinovy set byl haluz, nepoznal jsme nikoho, kdo v pate hodine sveho setu rozbijel klub takovym zpusobem a nikoho nenudil jak nekteri djs po hodine a pul, ba naopak, 8dubna flex again!!!Smile
PooL
pá březen 28, 2008 2:49 pm
hi hi chybicka
No chybicka se vloudila no,ale kdyz trosku projedete You Tube tak najdete spoooousty videii, Cool
PooL
pá březen 28, 2008 2:47 pm
diky
Diky za tip na programek , hned to odzkousim treba na nejaky klasice. (no i kdyz ty tvoje videa jsou taky klasika) Mindgames a Dein Shweis fakt zeru , no tady zkusim hodit neco starsiho.

[youtube]<object><param></param><param></param><embed></embed></object>[/youtube]

[youtube]<object><param></param><param></param><embed></embed></object>[/youtube]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá březen 28, 2008 8:11 am
Stahování videa z UTUBE
hele na stahovani videa z youtube doporucuju tenhle programek
Save2pc

Stále větší obliba serverů s nepřeberným množstvím videí sebou nese nutnost kvalitního programu, který umožní ukládání původních flashových videí (FLV) z video serveru do počítače v některém ze standardních formátů.

Vlastnosti programu:
Jednoduché a uživatelsky vstřícné pracovní prostředí
Stahování videí z YouTube a Google Video
Ukládání videí do formátu AVI
Ukládání videí do formátu MPEG
Ukládání videí do formátu FLV
Možnost využití http proxy

http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/download_manazery/save2pc/download/?g[hledano]=you&g[oz]=3.24&g[up]=Portable

A abych nebyl OT Very Happy Neco starsiho Arrow


Link


Link
vaeth
pá březen 28, 2008 12:55 am
ahoj joe
tak ja mam real player a v nom mam spustit linku z youtube? nikde aj tak listu s Download nevidim.. Musim mat nejaky pristup do youtube? porad:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
čt březen 27, 2008 10:14 pm
Stahování videa z UTUBE
Videa z youtube se dají stahovat. Stačí k tomu program zvanej REAL Player. Po instalaci se nad každým videem na utube ukáže v pravém rohu lišta DOWNLOAD. Stačí kliknutí a video už se stahuje, avšak do formátu flv (flashvideo), takže potom je potřeba nějaký konvert. Po stáhnutí stačí otevřít knihovnu a máte tam videa. Pokud byste chtěli z videa pouze hudbu, stačí k tomu zase program Any Audio converter. Oby programy jsou free, takže se do toho vřel pustťe.)
Pokud by byli problémy tak se mi sem ouvěte.) Arrow
PooL
čt březen 27, 2008 8:52 pm
diky
Jo jo , diky za info, uz jsem par obrazku vlozil , normalne to delam podle tveho postupu , ale tentokrat jsem se asi premackl nebo co Embarassed diky za opravu , nechtel jsem to delat znova ,abych to tady nezaspamoval jak minule.
No jinak k tomu video setu nevim no , kdysi davno jsem sosnul jedno Svanovo vystoupeni na EMULE , je to z nejakyho radia , ale je to dost velky no , a jinak krome you tube vim akorat o tom videu co bylo soucasti Sound of season. Ma nekdo jinej napad? a nebo jeste zkusit podrobne projet
http://www.cocoon.net/

No a tuhle stranku doporucuju projet i ostatnim kdo se zajimaji o Svana a Cocoon recording , je dobre udelana a muzete si tam objednat CD ale i suvenyry jako tricka a podobne. Myslim ze jsem tam zkousel neco objednat , ale bohuzel do Ceska tusim nedovazej.....
Ale jestli pojedete na Timewarp , tam urcite tricko z aktalniho Svenova turne sezenete:

vaeth
čt březen 27, 2008 8:07 pm
video set na stiahnutie?
caute, viete tu niekto o nejakom svenovom live sete .avi, .mpeg apod (video), ktory sa da stiahnut? Z youtube sa stahovat neda a mam iba dvd fifth season. poradte, dik!!! vaeth, BA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt březen 27, 2008 5:53 pm
PooL
Jak už tady bylo v několika diskuzích řečeno, pokud chceš vložit fotku musíš použít link směřující přímo na fotku. ( získáš ho tak, že klikneš na fotku pravým talčítkem a ve vlastnostech odkazu vidíš přímý link. )
pool
út březen 25, 2008 9:29 pm
no
No kdybych byl v Cechach tak na Timewarp rozhodne jedu , a to hlavne kvuli Svanovi Wink ale urcite bych si poslechl i dalsi. Jo s tim setem mas pravdu , a zapomel jsem dodat ze je tam i dalsi moje oblibena od Svana a to Mind games, jo ten set je naslaplej , doufam ze z TDK ho zase nekdo uploadne. Tak si to tam moc uzijte Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út březen 25, 2008 4:51 pm
.)
Hehe no to se ptej na nějakým jiným foru hehe..Přece TDK není jenom o Svenovi (A je a je a je!!Very Happy).... Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út březen 25, 2008 4:44 pm
time warp
a jak teda, jedete nekdo s nama na Time Warp? Ja uz to zacinam pomalu odpocitavat Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další Strana 17 z 18


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz