FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 COCOON (Sven Väth) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sven vath

cocoon

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út březen 25, 2008 3:39 pm
.)
Ten set z TDK mám taky...jsou tam samý pecky, ale to Dein Schweiz jsem teda nečekal že tam dá obzvlášť v kombinaci s Komm od Rotherea.)
PooL
út březen 25, 2008 3:03 pm
Svan sety
No a nebo jestli chces par setiku tak mrkni na http://www.ump3.de/ a tam si po strane vyberes Dj , ne nahodou je tam Svan na 1 miste a tam najdes spooousty jeho setiku, je tezky nejakej doporucit takhle z hlavy, ale myslim ze lonskej TDK Mainheim (nevim jak se to pise) byl super protoze tam na konci namixoval jeho stary pecky , jako desing music , nebo dein schweis, Ale i ostatni sety rozhodne stoji za stahnuti, Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
so březen 22, 2008 4:18 pm
Sety
Ehm....Mno...Dívej tady na poslouchej.net je taková sekce zvaná Mp3 Download. No a v této sekci když zadáš kouzelná slůvka SVEN VATH (Vaeth) tak ti vyjede asi 20 odkazů.)
Ale nevím jestli jsou všechny funkční, kdyžtak zjisti sám(sama).
Každopádně pokud jsi ještě Svena v setech nesylšel(a), tak ti poradím jen jednu věc. Jelikož Sven někdy hraje trochu nadčasově, tak ti radím poslechni si jeho sety pěkně v klidu a na dobrém sound systemu a hlavně ho neodsuzuj při prvním poslechu. To by jsi se připravil(a) a mnoho kvalitní hudby.) Arrow Smile
Lindik
so březen 22, 2008 1:15 pm
Ahojik prosila bych nej setiky od Svena dekuju moc!Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
pá březen 21, 2008 6:09 pm
Jenže u něj nikdy nevíš, jestli je tak opojenej hudbou a publikem, nebo je na drogách Very Happy Ale jinak si myslím že by se podle něj měli řícit všichni DJs...Ne pořád jenom čučet do mixáu a snažit se rádoby efekty, ale místo toho komuikovat s lidma.) Ostatně o tomhle už jsme napsal kritiku na idj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá březen 21, 2008 3:47 pm
ozzby
Právě jsem na to taky koukala Laughing

Sven byl očividně vždycky krapet marťan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá březen 21, 2008 3:38 pm
limubai
joo tak to jsou hodne prisny ulovky!! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
pá březen 21, 2008 11:38 am
:)
Ty kráávo...tak tyhle jsem ještě nevidělSmile...Ale jako pecka no hehe...To moje oblíbený jsou:
Link


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
pá březen 21, 2008 9:59 am
mode
tedy promin....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
pá březen 21, 2008 9:44 am
limubai
ahoj, proc ty videa nepridas takto? (ikonka youtube v nabidce u vkladani prispevku)


Link


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
pá březen 21, 2008 9:34 am
sven kdys...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
čt březen 20, 2008 9:46 pm
SVEN VATH WORLDTOUR 8.DUBNA FLEX VÍDEŇ!!!
!!!!!! Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
čt březen 20, 2008 8:15 pm
envy
Jn..tam jede kámoš..Bohužel já jsem chudý student taxi to dovolit nemůžuSmile ale snad se mi někdy v budoucnu tento sen splní. Každopádně set Svne a z minulýho TW je těžká pecka.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
čt březen 20, 2008 10:18 am
Sven 5.4. na TW uz aby to bylo Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
ne únor 10, 2008 10:11 pm
cry:'
nj...tady jde vidět, že lidi na hudebním foru se raději zajímají o srandičky nebo ženský než o jeden z nejlepších labelů světa.Ach jo, já chci do Německa:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
ne únor 10, 2008 3:40 pm
Sven and Guy Gerber
1.Sven je těžkej fetákSmile, ale zase o něm vím, že si prý nechává pravidelně čistit krev,takže aspon tak.)
2.)jj..Pig and Dan kvalitka..stejně jako všechno od Cocoon
3.)Pochybuju že sem někdo doveze...A kdyby jo, zase by tady bylo vic němců, než čechůVery Happy..jako minule když tady byl:D

POsílám další video..tentokrát Guy Gerbera, který se stal velmi slavným poté, co jeho tracky objevil právě Sven vath.GG pochází z Izraele...A je už poměrné dlouho součástí Cocoon.

http://www.youtube.com/watch?v=zpW_Nh6IS9U
Ondra
ne únor 10, 2008 3:03 pm
Kdy konecne bude v Cr sakra!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
ne únor 10, 2008 12:19 pm
Cocoon, jeden z nejlepsich labelu na svete. Sven je taky bezkonkurencni,ale k Pig and Dan, poslouchala jsem nejaky ukazky a je to úpro me dalsi z objevu tohohle roku, skvely velmi kvalitni techno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roma_suki
so únor 09, 2008 11:45 pm
zzzzzzzzzz
Sven je fecak)))) Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
so únor 09, 2008 1:27 pm
Pig and Dan...2 fat genius guys.)
http://www.myspace.com/piganddan1

Tahle partička už celkem dlouho vydává na Cocoon records. Na jejich stránce na myspace najdete interview, ve kterým můžete vidět jak vypadajíVery Happy...celkem jsem si je představoval jinak Razz ,nicméně, jejich hudba vám začne hrát na hezky udělaným přehrávači a jsou to moc zajímavá tracky.Za zmínku ještě stojí jejich pecka http://www.youtube.com/watch?v=v20Dk7tWKM8 která svou jednoduchou bassovou linkou strhne každého, a to ani nemluvím o tom, jaké by to bylo v klubu Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
so únor 09, 2008 10:37 am
COCOON (Sven Väth)
I když vidím diskuzi o minimalu....to co se tam píše je naprosto k ničemu.Rád bych aby jste se přispívali vším možným co souvisí
s Cocoon (new relases,DJs,Videos,Gigs) , a nebo přímo se Svenem Vathem, protože tenhle člověk si to moooc zaslouží.A když už jsem založil tohle forum, tak rovnou malý odkaz na jeho život.
http://www.djz.cz/Sven_V%c3%a4th

a taky jedno video, které je moje oblíbený, řekl bych že je tam vymaženej jak 29:D Arrow
http://www.youtube.com/watch?v=vCofKQWnZ0g

Předem díky za příspěvky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 Strana 18 z 18


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz