FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 COCOON (Sven Väth) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sven vath

cocoon

.
Wojcek
so duben 18, 2009 6:53 pm
PAPA Sven
Sven je nej prog. DJ.Time Warp 09 opet ovládl svými gesty.Jinak Nej zvuk na Warpu Ch. Liebing!!!
jardapeši
so duben 18, 2009 5:09 pm
štve mně že jsem nebyl letos na Time Warpu do pič!!! Crying or Very sad
http://www.youtube.com/watch?v=eKbgwUMnN-8&feature=related
to musí být brajgl Rolling Eyes
richard
so duben 18, 2009 5:07 pm
jardapeši
2006-11-16 - Magda @ Roxy, Praque
jardapeši
so duben 18, 2009 4:38 pm
Nevíte náhodou jestli tady u nás byla někdy Magda smile55 ?Nebo jestli někdo z promotérů o ní neuvažuje?Tu bych si nechal líbit Very Happy
Scrufa
so duben 18, 2009 4:07 pm
tohle se nikdy nezmění
Opět se diskuze zvrhla na úroveň prasátek. Ty jsi zmrd, ten je debil, ty tomu nerozumíš a podobné urážky a narážky trapných egoistů. Hold internet a anonymita jdou ruku v ruce s naším IT věkem. Ale myslím, že tento příspěvek je jenom házením hrachu na zeď. Takže vzhurů k dalším urážkám. Scrufa@centrum.cz
500ml
so duben 18, 2009 12:05 pm
..tj zmrde !! =oX
cube
so duben 18, 2009 11:49 am
to je život.. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
pá duben 17, 2009 9:45 pm
video je prací přítele Luccy-Michala Dvořáka,člena bývalé rockstar grupy Lucie,vlastnící v klipu zmíněné studio-to je tak pro neznalé Smile na facebooku podobná videa přidává poměrně pravidelně
miro
pá duben 17, 2009 7:10 pm
pre koho to bolo
cele to video bolo jeden hrozny GYC nic viac,no a dance awards ....no to snad ani nepotrebuje komentar,ako stale uz niekolko rokov..o nas a pre nas!!! pekny vecer.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
pá duben 17, 2009 5:26 pm
nezdá se co?
Nějak jí to chytlo nebo spíš její tým se konečně zaregistroval na youtube a každou chvíli tam něco přidává - ještě aby ne, když to točí a stříhá atd. nějaká firma.
Tak proč si neudělat dobrou pověst firmy přes její jméno. Cool
Ať si říká, kdo chce co chce - je prostě schopnáSmile)) A jak sama říká taky zajímavá.-)))
Karl
pá duben 17, 2009 4:26 pm
:-D
Pratele, podivejte se na server http://www.techno.cz/index.php a konkretne na clanek o tomto videu Smile pak se dukladne podivejte, kdo tento clanek publikoval. Abych nebyl za idiota, az jmeno publikujiciho nekdo prepise na "redakce", tak vezte, ze clanek publikovala sama Djka Lucca Smile Pro jistotu jsem si udelal print screen, ktery sem hodim hned, jak to nekdo na techno.cz prepise Wink
Ondra
pá duben 17, 2009 3:12 pm
Lucca nejlepsi s cesky dj a kdo rika ze ne tak je vylizanej debil s prominutim ale je to tak!
xxx
pá duben 17, 2009 2:54 pm
A tady nekdo sel do meccy a byl prekvapenej z prostoru, cen atd?? A jeste to srovnavaji s prazactvim? No tak jste pekny lamky kdyz jdete na neco do drahyho klubiku kam chodej jen samponi a pod. a pak cumite co a jak..Jenze to srovnavat s klub. scenou v Pha opravdu nejde. Ne vsichni chodi do techto podniku...
ondra
pá duben 17, 2009 2:32 pm
to deinl
zaujatče
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
climax
pá duben 17, 2009 1:40 pm
co to melete za kraviny? ...jdete dělat místo plkání něco užitečnýho Question
Deinl
pá duben 17, 2009 1:22 pm
DJ roku
Lucca mě jako djka roku rozhodně nepřijde.. Mělo by to být přesně naopak - Laydee, Burian a Lucca.. Nazdáár
Tomas
pá duben 17, 2009 1:16 pm
hahaha
no to je ftip Very Happy ubytovat klučinu ve four seasons Very Happy
jirique
pá duben 17, 2009 12:54 pm
to karl
to mas naprostou pravdu , byl jsem tam a zatleskalo a korat nekolik kamaredek co s luccou prislo. vsem bylo jasny ze je to zase podvod, jako uz nekolik let Wink
Karl
pá duben 17, 2009 12:44 pm
Jo a ten potlesk pri prebirani jeji ceny je samozrejme umelej Smile Sledoval jsem to predavani po netu a ve skutecnosti tleskalo tak 5 lidi mozna Very Happy
mersey
pá duben 17, 2009 12:40 pm
nejtrapnejsi video co jsem kdy videl ! se to mohlo jmenovat ,, jsem blba, trapna , naivní pica a rikam si lucca ´´ chudak Sven ze se nechal zneuzit k takove hruze.
richard
pá duben 17, 2009 12:05 pm
video
mě se to video teda moc nelibi. Zbytecne dlouhy. A ani nerekne ani slovo.
Celkem nuda, hlavne ze tam je jak si jde lucca pro cenu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PooL
pá duben 17, 2009 8:34 am
videjko
Jo povedeny video, ja si ja si rikal co tam sachujou s tema svetlama a ono to bylo pro tohle video pro Luccu, a ja si najivne myslel ze si to Svan nataci pro prispevek do Cocoon TV. No s navsevou Meccy se tam radsi asi moc chlubit nebude. Ale jinak musim pochvalit ze je to pekne udelany.... Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá duben 17, 2009 8:24 am
Martinez
v pripade mekkiho prachati rodicove
Martinez
pá duben 17, 2009 8:11 am
MASAKR
Tak konecne zas po dlouhy dobe luxusni video, myslim si, ze ty zabery ze zakulisi, jak sven priletel atd n emaji chybu, a ukazoje to jen, ze to stale vysmatej chlapek...aby ne kdyz si naporoucel co si naporoucel:-)to je druha strana mince, nechci vypadat zaujate atd, ale zda se mi, ze je to az moc todle:-(ale jinak video vazne super, diky Mersey Agency a jen tak dale!!

Jinak nekdo tu rekl, ze Mekki Martin je tlacenka jak svine...tyjo mne by zajimalo jak se cloveku stane, ze je tak prosazovan od promoteru atd??
crew
čt duben 16, 2009 2:45 pm
Sven Vath v Mecce - video
Jakub
čt duben 16, 2009 9:25 am
pěkné
notor: už tvůj nick hovoří za všechno. Když o něčem nevíš, tak o tom ani nemluv. Copak teda hrál za "piškotéku"? Byl jsi tam vůbec na jeho set ty závistivá nulo? Smile)
LoPO
st duben 15, 2009 11:13 am
Hodně dobře zahrál!
notor
út duben 14, 2009 4:40 pm
Mekki Martin tlačenka jako prase co zahral nejakou piškoteku
r.o.n.n.y
út duben 14, 2009 9:47 am
video
r.o.n.n.y
po duben 13, 2009 6:52 pm
mazec
V patek hostila party acapulco v ramci jeho tour Svena,ktery si delal s publikem pomalu co chtel,davkoval energii do lidi,kteri mu to vraceli svym skanim,piskanim.Co predvadi Sven za skopicinky na pultem je radost pohledet v jednu chili tricko pres hlavu podruhe bez tricka a lidi sili,kterych prislo opravdu az moc nebylo skoro k hnuti,ale to se dalo ocekavat,ze mistr jich pritahne tolik,skoda jen spatneho prostoru meccy pro takovou akci naprosto nevhodny klub-dost malej,velke vedro,zvuk prumernej,zachody miniaturni,dale ceny na barech byly jak nekde na zapade 0,3 lahvace staropramenu za 50kc hovori za vse,vodka+dzus 140kc,projekce zadna,o laserech asi nikdo nevi,ze existuji.Tuhle akci jen kvuli Svenovi,ktery mne prenesl do jine dimenze hodnotim jako nej v mem zivote,kdo nezazil nepochopi,priste do vestsiho prostoru,ale s nadechem klubu..diky Papa..
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další Strana 3 z 18


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz