FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 POHODA FESTIVAL (SK) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pohoda festival

trencin fatboy slim audio bullys

Pohoda festival (SK)

kukac
po květen 19, 2008 10:50 pm
tak ku nam isto nepridu cely, to by co bolo...a live set nehraju u nas ale v polsku
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrej
so květen 10, 2008 2:46 pm
Pendulum bude v DJ-setu smile57
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so květen 10, 2008 8:44 am
patnáctýho přijde vejplata a jdu koupit lístek Smile
JG
pá květen 09, 2008 8:40 pm
PENDULUM
Nemáte nikdo tušení jestli Pendulum přijedou kompletní(LIVE) nebo jen jeden z členů(Dj set)
meganee
ne duben 27, 2008 9:18 pm
listky
noo, unkle, aj u mna Very Happy ale listok nemam, neviete ci su dajake zlavy pre ludi s preukazom TZP ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
pá duben 25, 2008 12:30 pm
Skoda, ze se to kryje se Summer Sessionem na Zdakaci Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrej
pá duben 18, 2008 8:59 pm
2: Kukub
citace:

jak se tak dívám na ten line-up,tak nevím kdo to tam dává takhle divně,já myslel,že to jde od největších "hvězd" a postupně až k těm nejméně známým jako každý jiný line-up,ale když vidím skoro na konci UNKLE,tak nechápu,tohle je pro mě jedno z nej a to je to jméno co rozhodlo

Program na stránke pohodafestival.sk je zoradený podľa interpretov abecedne, tak preto je skupina UNKLE až na konci

Avšak to čo myslíš je realizované na posteroch napr. na tomto smile36 Smile

kukub
pá duben 18, 2008 5:49 pm
jak se tak dívám na ten line-up,tak nevím kdo to tam dává takhle divně,já myslel,že to jde od největších "hvězd" a postupně až k těm nejméně známým jako každý jiný line-up,ale když vidím skoro na konci UNKLE,tak nechápu,tohle je pro mě jedno z nej a to je to jméno co rozhodlo Wink
splitboyhead
út duben 15, 2008 11:10 am
to toky
Nazdar banáne, tak to se tam určitě potkáme!..Když to klapne, tak jedu se štábem techno.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
po duben 14, 2008 7:10 pm
Barrett na Pohodě???
nemá někdo bližší informace?
vďaka Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ewža
po duben 14, 2008 6:54 pm
toky tokátko
nas jede cela banda Razz taxe klido pridej,heh
marco raabe
po duben 14, 2008 6:48 pm
RADIO FM
jo a pohoda má i svoje normální rádio Arrow
Rádio FM (slovenský rozhlas 4), jestli chcete nejaké info o Pohodě tak nalaďte (je tam stream) od 20:00 - kazdé uterý....
Very Happy
Marco Raabe
po duben 14, 2008 6:45 pm
hmm
šak už máš přítelkyni co tam s tebou jede ne?? smile57
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po duben 14, 2008 5:58 pm
ewža
pojedem spolu? na mě zatim všichni se*ou Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ewža
ne duben 13, 2008 3:26 am
nakonec sem se rozhodla,ze si dam pohodu a aby me melt! tak nelakal,taxem si raci vcera uz objednala listek:D navic kdyz sem zalozila tohle forum by to bylo nahouby tam nejet Very Happy
Pierre
so duben 12, 2008 11:37 am
suprfantastickej line up!!!
spouusta zajímavých jmen!taky zapisuju do kalendáře!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so duben 12, 2008 1:03 am
Pohoda festival ma své rádio
ezop
so duben 12, 2008 1:00 am
pohoda
Ať sem byl, kde sem byl, tak pohoda je nej fesťák!!!!! Prostě skvělá atmosféra ani chvilku se tam nenudíš, nepruděj tě žádný securťáci. Ještě, že je to tak blízko za hranicema. Line-up je vždy perfektní od každýho něco. Prostě nej fesťák. To se u nás ještě nenaučili
simon
pá duben 11, 2008 10:19 pm
pohodaaa
tak vam neviem ked to tu tak citam ja som pochodil krizom krazom vela festivalov a vzdy som dakoval za to ze mame pohodu pravda jedna vec je cena a kolko mines a podbne hluposti s tym spojene ale kde zazijes taku pohodu ako na pohode fakt netusim pre mna su to dva dni kedy zijem vo svete aky sa mi paci a to je pohoda festival jeho koniec sa vzdy spaja s odchodom za jeho brany so slovami vitaj v realite no uz sa neviem dockat kedy tie nadherne dni pohody pridu a ja sa vyblaznim ako vzdy xaxa stretneme sa tam...
marco raabe
pá duben 11, 2008 5:25 pm
meil
jo a ten meil je marco raabe @ seznam .cz (vsecko dohromady)
marco raabe
pá duben 11, 2008 5:17 pm
Hledám
Pokud nemáte s kým jet (jako já) na POHODU
tak dejte vědět bud na meil nebo na icq 429121089, (mám volno ve stanu, kdyby někdo měl velkýý zájem..)
Cool
kokkta
pá duben 11, 2008 3:40 pm
pohoda je asi jasna vec(na melt asi taky mit nebudu)
skoda tech CSS
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá duben 11, 2008 1:43 pm
kolegáčku
vkus je bohudík zcela individuální věc smile56
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá duben 11, 2008 12:59 pm
Martí já jsem naprosto klidnej Smile Festival=Festivalek tak se ti za to omlouvám za špatný terminus technikus, když tě to tak pohoršilo Smile
joo? Dobře tak já ti 500% slevímVery Happy Já prostě na Pohodě nevidím nic zajímavého, krom FBS, na kterého dorazí i spousta lidí z okolí ... pak ještě jména viz dnešní newska ale ty jsou totožné s Meltem, tak nevim, asi se pletu no...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá duben 11, 2008 12:49 pm
Klídek Jervine...
Fest z návštěvností 25 000 lidí bych teda neoznačovala za festivalek
Melt je geniální ale Pohoda určitě nemá program o 1000% chudší
JO bude mi líto že jsem nemohla být na obou akcích zároveň Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá duben 11, 2008 12:40 pm
Melt! vs Pohoda
Zajímavý festivalek u sousedů Slováků, ale takové zamyšlení:

a) Na Melt je to z Prahy skoro stejně daleko plus minus nějaký ten kilometřík ...
b) Cena vstupného na Melt! je jen o par korun dražší...
c) Výčet umělců na Meltu je o 1000% bohatší oproti Pohodě.
d) Co se týká jídla a pobytu? Nevím kolik stojí kde campy, ale co se týká jídla pohodlněji určitě vyjde restaurace na Slovensku než v DE (ale dá se přeci nakoupit tady v ČR a dosvést si na Melt i evetuelně Pohodu své) Jak je na Slovensku dráhé jídlo v Tescu? Je fakt, že šamponi by to měli asi těžkýVery Happy
e) Cena pití na party, není co řešit, v tom opravdu jasně vyhrává Pohoda ...

Já si ale stejně nemohu pomoct, ale vy až se vrátíte z Pohody, kde za celý víkend stejně projedete min 2ku za pití a jídlo + vstup a já se vrátím z Meltu!, kde utratím taky 2ku+vstup+litra za nákup jídla tady v ČR. (Je jasný že pohoda se dá udělat levněji o to se nepřu). Třeba se ale pletu, to se dozvíme až si budem vyprávět, kdo udělal líp Smile Idea
jašek
pá duben 11, 2008 12:11 pm
tak Fatboy bude na Slovensku a v ČR ne... :´o(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá duben 11, 2008 12:05 pm
Kralik
pochybuju že je konečnej, poslední dva roky co ten festival sleduju program plnili ještě měsíc před akcí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá duben 11, 2008 12:04 pm
Václav Havel
jako účinkující. Tak to jsem hodně zvědavá. Tipuju to na sobotní odpoledne ve stanu velikosti Tatra banka arény - narvaném k prasknutí. Stačilo když přijel Čtvrtníček s Lábusem a už jsme neměli šanci se tam dostat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá duben 11, 2008 12:02 pm
joshek
tak držím pěsti. Každopádně, na západě i na východě to bude hodně povedenej víkend!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další Strana 9 z 12


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz