FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 POHODA FESTIVAL (SK) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pohoda festival

trencin fatboy slim audio bullys

Pohoda festival (SK)

felix!
st únor 18, 2009 12:58 pm
whip
yes, proč ne... jsou skvělí
Matty
po prosinec 22, 2008 2:14 am
o
oizo?koupim?nemuzu stahnout nikde nebo odkaz prosim,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt prosinec 18, 2008 12:19 am
Na Pohodu už opravdu NE, tentokráte má 100% přednost Melt! ... Razz peace
500ml
čt prosinec 18, 2008 12:10 am
..jinag radost z Basementuu a toho ze se zaczne hraat uz od cztwrtka !! lxs
500ml
čt prosinec 18, 2008 12:00 am
..POHODU ?
..nestezuju si na nits su skromny..jen ty sety me seruu jako CUBEho...jinag show jag jajzl !! - na rok zas ne ?! Wink BD
hejbnozka
út září 09, 2008 8:48 am
Pohoda bya mazec!!! Moc jsem si uzila!!
cube
ne srpen 03, 2008 8:11 pm
sine.nomine
j fajn.. no ja taky jako nic moc... gdyz sem mu ukazowal co mam w batohu tag sem wytahnul nejake rumíky atd w petkach a to me spis udelalo radost. a jestli nahodou widi moje nahradni trenky nebo ponozky...to mi opravdu newadilo.. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
čt červenec 31, 2008 2:25 pm
sine.nomine
Víš co, my jsme zvyklý od nás, že u vstupu je nepříjemná kontrola. Seberou Ti vodu a dívají se na Tebe jak na největšího vyvrhela... Takže s tím pocitem jsi lezl do vstupu i na Pohodě. Jenže tam jsou některý věci trochu jinak;)

Tak já Ti dám lekci;) Vyvolávala jsem fotky už od mala s taťkou v provizorní fotokomoře (koupelna v paneláku)
Je to celkově drahý ale čb fotky mnohem hezčí
sine.nomine
čt červenec 31, 2008 2:07 pm
cube: ja to beru a psal jsem, ze se ten clovek choval korektne. nicmene korektni chovani neznamena, ze se clovek pri te prohlidce bude citit nejak prijemne. aspon ja se moc dobre necitil...

lenka: jo, vemu... uz letos sem chtel vzit ale nakonec se nejak nevesel... Smile mazat nejdou, ale v tom je to kouzlo... jeste bych se mohl zkusit naucit vyvolavat filmy Smile
cube
čt červenec 31, 2008 1:53 pm
batohy a oizo...
na kazdem wetsim a kwalitnim festu kontroluji batohy, jestli tam nejsou nebezpecne predmety.... ne???

oizo? taky bych dal hlavu za ten set, ale obavam se ze to dopadne stejne jako minule rocniky a nebudou zadne sety.... asi to tam nenahrawaji.. nasel sem jen jeden z tehdejsi FM_oázy.... ale to je uz nejaky ten rok zpatky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
čt červenec 31, 2008 1:25 pm
allen&heath
Nechtěla jsem jmenovat, ale víme;)
Tak to máme podobně

Jinak za ten set Oiza bych byla taky vděčná, ale nikdo nikde nereaguje...
allen&heath
čt červenec 31, 2008 1:22 pm
nam tak pred peti lety na Svojskach sebrali 4 ubalena brka a pak jsem jednoho s tech oslu videl utikat nad ranem do VIPka i s krabici zabaveneho huleni,to byla tenkrat takova svinarna ze uz jsem tam nikdy nepachl a ani nepachnu...fuj
yuroshik
čt červenec 31, 2008 1:20 pm
sety
nejake sety spohody nema dakto? napr. mr. oizo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
čt červenec 31, 2008 1:19 pm
Sine.nomine - foťák
vem! já zas plánuju, že opráším Prakticu, jen škoda, že tam nejdou promazávat fotky;)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
čt červenec 31, 2008 1:17 pm
Pro sine.nomine
to je fakt milý! To se na našich festivalech zatím nestalo a počítám, že nestane;) Loni mě dokonce po zkončení jednoho nejmenovaného festivalu zabavili vodu, že ji nesmím vynášet ven;)))

Ještě, že nevyhmátnul mě, to by mě zabavil moji zálesáckou kudličku;)
sine.nomine
čt červenec 31, 2008 1:09 pm
lenka: alkohol vnaset povoleny bylo, taky toho typka z ochranky vubec nezajimaly ty dve 0.5l PET flasky, co sem v baglu mel. nebylo povoleny jen sklo a ostry predmety... priznam se, ze i kdyz se ten clovek choval orektne, tak stejne to byl dost neprijemnej pocit, kdyz se mi hrabal v baglu...

jedi: fotky super, mrkni na moje na superberatu Smile jinak s tim, ze na kazdym displeji ty fotky vypadaj jinak se neda nez souhlasit... digi sum obecne bohuzel moc hezky nevypada... takze priste si uz snad fakt vemu i filmovy telo nabity nejakou cernobilou ctyrstovkou Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
čt červenec 31, 2008 1:07 pm
Ale povedl se Ti;)

Kde se vzal ten led na Pohodě? (je na jedné fotce) smile38
Jedi
čt červenec 31, 2008 12:39 pm
Lence
Je to hlavně o tom laptopáckym displeji, kterej mám nastavenej uplně jinak a krom toho má menší rozlišení, takže některý věci tam člověk běžně neodhalí a při zesvětlování a upravě konstrastu pak vyleze to zrno. Ty světelný podmínky byly většinou dobrý kromě např. při M. Herbertovi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
čt červenec 31, 2008 9:53 am
Jedi
Čoveče mně se zrno začíná čím dál víc líbit. Hlavně na čb fotkách.
Myslíš, že to je zprac. na laptopu a ne špatnými světelnými podmínkami při focení?
Jedi
st červenec 30, 2008 10:58 pm
Jen škoda, že některý fotky tím, jak jsem je zpracovával na laptopu, vykazují hodně hrubé zrno. Hold poučení pro příště..
Honza
st červenec 30, 2008 4:21 pm
allen&heath
Kámoš tam zase stratil mobil, já mu během večera psal kde je páč se vykrosil hodně moooc a odepsal mi nějakej týpek, že mobil našel a mám si ho vyzvednout u hlavní...taky jsem docela čuměl. Tímto borcovi z čech děkuju ještě jednou!!!
allen&heath
st červenec 30, 2008 2:25 pm
absolutni pohoda
...k tomuhle megafestaku neni co dodat.....hned po FBS jsem stratil penezenku...o to vetsi prekvapeni mne cekalo po Pohode doma kdyz jsem otevrel Facebook a tam sprava od krasne Slovenky co mi psala ze jsi mne na facebooku nasla podle OP z moji stracene penezenky a ze mi ji posila...dalsi patek mi prisla i s ze vsema prachama a z hulenim uvnitr...tomu ja rikam Absolutni Pohoda..
jama
pá červenec 25, 2008 3:14 pm
Ceske festaky jsou oproti tomu slabej odvarek... A to rikam jako fande EDM Smile ...
cuartillo
pá červenec 25, 2008 1:51 pm
..byl to naaaser jag swina ! ..save as fuck ×oD
ter2Tifos
pá červenec 25, 2008 12:49 pm
ja vim, stala sem hned vedle:)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
pá červenec 25, 2008 12:29 pm
No já taky přirozeně neměl na mysli ty jeho... Ty byly dobrý Very Happy , ale ten zbytek už bohužel povětšěinou ne Mad
luba
pá červenec 25, 2008 11:50 am
Hitovky z aktovky sice umí pouštět každej ale Fatboy si je sám vyprodukoval...!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
pá červenec 25, 2008 1:00 am
2 Obsession & YannD
vynikající report Wink úplně jste mě navnadili na příští rok smile39
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt červenec 24, 2008 10:18 pm
Enjoy
To jsou naprosto uzasne fotky.. nechces se domluvit na spolupraci? .-)
ENJOY
čt červenec 24, 2008 9:39 pm
FOTKY Z POHODY
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další Strana 4 z 12


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz