FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TRANSMISSION « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

transmission

united music sazka arena o2 arena trance

transmission
Anonymní
út září 11, 2012 10:15 pm
hmmmm,to bude luxus.Ikdyž fandím technu...time warp
Anonymní
út září 11, 2012 8:34 pm
Anonymní
st duben 18, 2012 12:30 am
Anonymní
st duben 18, 2012 12:28 am
TRANSMISSION 2012
pá duben 13, 2012 6:46 pm
Anonymní
ne únor 26, 2012 11:51 pm
Re-Ward
ne listopad 27, 2011 12:15 pm
John O'Callaghan a Above & Beyond Super
Nato že rok co rok,je TRANSMISSION draši z 999,- na 1299,- přišti rok už budou chtit za listek 1399,- tak akce prumnerna kromne John O'Callaghan a Above & Beyond ty sou vijimkou,ty zahrali super a ostatni Markus,Ferry,Poliak a Gareth nic moc čekal sem neco lepčiho......Doufam že už nebude na přišti zase Markus a Ferry jsou i jini DJs ne........

reakce na článek: John O’Callaghan nejlepším djem Transmission
Filip
ne listopad 27, 2011 3:09 am
Souhlasím s hodnocením JOC, A&B a Garetha Emeryho, ale podle mě zahrál Markus lépe než průměr. Já jeho styl tolik nevyhledávám, ale zahrál opravdu skvěle. Nejhorší byl podle mě Ferry, kterého zastínil dokonce i ten Transmix, který mě bavil více než celý jeho set. Coldplay miluju a užil jsem si The Scientist, ale chápu že pro ostatní to musel být šok.
Když už tu někdo načal téma piva, tak Heineken mi opravdu sedl, minulý rok si tolik lidí pivo nekupovalo, což asi o něčem svědčí.
Tak zas příští rok ;)

reakce na článek: John O’Callaghan nejlepším djem Transmission
Zdeny
ne listopad 27, 2011 1:26 am
Co mi osobně nejvíc kazilo příjemnou párty byl hnus, který se točil na barech a jmenoval se Heineken. Dal jsem si jich pět a připadal jsem si jak kdybych pil minerálku. Navíc jsem nebyl sám, komu přišlo, že tohle už tak "rádobypivo" bylo snad ještě naředěný.
Mojí přítelkyni se po dvou kouscích udělalo dokonce zle a musela se jit na chvíli provětrat .
Pěknej hnus, bohužel se tahle značka už nasrala do všech většíc akcí pořádaných u nás.. :(

reakce na článek: John O’Callaghan nejlepším djem Transmission
Tego
so listopad 26, 2011 1:36 am
Report?
Nějak pozdě report ne? si vyspával ne :-D

reakce na článek: John O’Callaghan nejlepším djem Transmission
remy
so listopad 26, 2011 12:23 am
to blondýn
...jóóó, ty jsi nám to nandal !!!
Hele běž na Pařížskou, tam je luxusu plno a teď před vánoci to tam bliká podobně, můžeš hodnotit ! Jak můžeš srovnávat techno vs. trance...nejsi tak trochu vyndanej ?
:)
pá listopad 25, 2011 9:47 pm
:)
KOUKÁM,ŽE TRANSMISSION MÁ I SVÉ AGRESIVNÍ DĚTSKÉ POSLUCHAČESmile.TAK ŠUP DO POSTÝLKY A VZPOMÍNAT...NA TU NÁDHERU!
Blondak
pá listopad 25, 2011 8:32 pm
...
Jo a apokalypsa nesaha transmisssion ani po kotniky..... Letosni party 100% luxus
Blondak
pá listopad 25, 2011 7:57 pm
trm vs acko
VERONA SHIT: Bejt Tebou,nechal bych se zasit do kravy a premrdat poradnym bejkem.Meles hovna magore.Navstivil jsi vubec transmission ty neznabohu?Nema cenu se sTEbou o tom vubec bavit.PICUSI !!!

reakce na článek: John O’Callaghan nejlepším djem Transmission
Pitris
pá listopad 25, 2011 6:24 pm
No zase opatrně s tou Apokalypsou....asi si nikdy nebyla na Time Warpu, srovnát Ačko s TW to vůbec nejde dohromady...nebe a dudy...

reakce na článek: John O’Callaghan nejlepším djem Transmission
Anonymní
pá listopad 25, 2011 3:25 pm
Kolik ti je ty tragede
Laughing Laughing Laughing
VERONA SHIT
pá listopad 25, 2011 12:05 pm
VERONA SHIT!
TM JE JAK KONCERT GUETTA A VERONY DOHROMADY....SHIT....MY DNES JEDEME NA APOKALYPSU....TO JE ČESKÁ MAYDAY A TIME WARP!! Idea TAK NESTRAŠ DISCEM....CO SE HRAJE NA KAŽDÉ VESNICI!!!!
smolldyss
pá listopad 25, 2011 12:02 pm
moje videa z TM na jednom místě
Anonymní
st listopad 23, 2011 11:35 pm
jimmy-gellar
st listopad 23, 2011 10:19 pm
videa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NejPavel
st listopad 23, 2011 1:40 am
ajko...lístek???
proč ho chceš,na památku? Very Happy pošli smsku na 773073323,se domluvíme...zduř... Very Happy
Mira
út listopad 22, 2011 11:50 am
Hledám slečnu z TM :)
Hledám slečnu ze sobotního večera Transmission co měla na sobě kozačky a z nich trčící vlněný ponožky ... pomůže mi někdo? Smile Wink miroslav.riha@centrum.cz
for ajko
út listopad 22, 2011 10:24 am
Very Happy Wink Wink Wink Idea Very Happy Very Happy
ajko
po listopad 21, 2011 9:16 pm
listek
koupim listek na transmision za 500,-
hodnoceni
po listopad 21, 2011 9:10 pm
Nejvetsi zklamani vecera G.Emery Crying or Very sad na nej jsem se tak tesila, ale hral tak utahane, az me to unavilo, nebavilo. Nechapala jsem. Par songu ke konci docela dobre,ale jinak spatny. I kdyz pro lidicky,co maji radi klasickej Trance to byl urco zazitek Smile
Poliak-podle meho gusta!!! Masakrovej zacatek! Vubec neurazil Wink Confused Markus- ten byl luxusni!!!Nad ocekavani!!! Wink Idea frajer a jeste jednou frajer! Confused Above and Beyond - no,no.Zacatek az moc pomaly...Ani prostredek nebyl takovy, jaky bych si predstavovala..Ale ke konci to v celku narovnali Cool Ferry- bez komentare, uzasnej jako vzdy. Super kontakt s lidma,kupa energie z nej salajici,hudba krasna. John- skoda ho! Ten nemel byt vubec na konci! Takovej mazec by si zaslouzil nejakou lepsi hodinku! Kazdopadne jsem se od nej nemohla odtrhnout a i kdyz mi uz nohy v podstate neslouzily, tak jsem se nemohla udrzet Exclamation krasa! WC- bez komentare jako vzdy.. Ceny na barech-klasika. Predrazenost za nic. Surprised Very Happy Question ale cas od casu proc ne ze. Celkova organizace bych rekla na 1. Az na to zanechavani antiperspirantu u vstupu. Surprised Question to uz byla docela Amerika jako..Ale jinak letosni TM hodnotim velice pozitivne!!!!Super akce! Uz se tesim na pristi rok.
Lajla
po listopad 21, 2011 8:48 pm
zdravim Smile) Jéé, naše partička se tam vyfotila a nenašli jsme se...jak je to možný?..a tak jsme se těšili na foto Smile))
Anonymní
po listopad 21, 2011 8:31 pm
Tak se dá říct, že párty pomalu končí )) (pro naši grupu např. teprve ted).. Hudba zklamání moc pomalý a utahaný!!
Anonymní
po listopad 21, 2011 7:31 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondak00
po listopad 21, 2011 6:12 pm
...
Jsem si myslel,ze se na foru bude hodnotit cela party a ne fotoreporty,na kterejch vubec nezalezi.Leto TRM super,hlavne sety od Above,Ferryho a Callaghana.Markus nezahral taky spatne.Gareth me zklamal a Poliaka jsem nestihl.Jinak velice povedena akce.Uvidime,jaka bude trancefusion...
socka 2
po listopad 21, 2011 5:59 pm
socka 2
roztáhnout----stáhnout Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Další Strana 2 z 35


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz