Sebastian Ingrosso v březnu v SaSaZu

Sebastian Ingrosso v březnu v SaSaZu

02. 02. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Slavné a respektované hudební trio Swedish House Mafia (SHM) vyšle v pátek 12.3. do pražského klubu SaSaZu svého člena, kterým je samotný Sebastian Ingrosso, dj a producent světového formátu a oficální rezident loňské Sensation, kde patřil mezi hlavní hvězdy a týden co týden hrál pro více jak 25 000 tancechtivých návštěvníků.
Společně s Axwellem a Stevem Angelem (dříve ještě s Ericem Prydzem) tvoří housový mafiánský klan, který ovládl už všechny známé kluby od Pachy po Ministry of Sound. Zároveň si mohou do svého názvu s klidem přidat přívlastek inovativní, protože to je jeden z jejich nesporných přínosů taneční scéně, a to nejen na poli housu, elektra a progressivu. Sebastian Ingrosso se v pražském SaSaZu představí coby very special guest na premiéře zbrusu nové noci Very Very Hungry Models, která se bez pochyby zařadí mezi pravidelné čtvrteletní pokušení, kterému budete jen těžko odolávat.

Ingrosso

Sebastian Ingrosso, Steve Angello, Eric Prydz (není již členem) a Axwell dali svému přátelství i hudební ráz pod hlavičkou Swedish House Mafia. Toto djské souhvězdí se stalo zásadní hybnou silou klubového a hudbeního průmyslu.

Od založení SHM se stal Sebastian ještě více posedlý svou prací, což bylo pro fanoušky jen a jen dobře. V roce 2004 zakládá vlastní label Refune a vypouští do světa hitovky Get It Back, Shake a Yo Yo Kidz, které jen potvrdily jeho inovativní vliv na taneční hudbu. V roce 2005 už snad nebylo velkého klubu ve Švédsku, kde by Ingrosso nehrál a dobývá svým djským umem např. Pachu na Ibize, kde hraje po boku Ericka Morilla na legendární Subliminal Sessions party a další velké klubovky a festivaly (Creamfields, Colourfest, Dance Valley...). Začátkem roku 2006 vystupuje v londýnském i pařížském Ministry of sound a jeho hraní si užívají v USA, Kanadě, Austrálii, Asii a v nejzaších koutech Evropy.

Jedním z klíčovým momentů v roce 2009 byl pro Sebastiana rezidentní post na Sensation, kde se zařadil mezi hlavní hvězdy a týden co týden hrál pro více jak 25 000 tancechtivých fanoušků. Z jeho produkce vzešel i oceňovaný bootleg Kids od brooklynského dua MGMT. Sebastianův hudební cit pro správnou volbu potvrzuje i fakt, že MGMT získali nejen nominaci Grammy v kategorii The Best New Artist, ale právě track Kids byl nominován v kategorii Best Pop Performance. Skoro hotová je též nahrávka, kterou vytvořili společně Pharellem Williamsem z N.E.R.D. / The Neptunes a kde se prý můžeme těšit na produkci, která není u Ingrossa úplně obvyklá.Jako muže v pozadí ho najdeme hned za několika velkými hity, např. Leave The World Behind (Axwell, Ingrosso, Steve Angello, L. Luke, feat. Deborah Cox), Umbrela On Data, předělávka Swimming Places (Julian Jabre) a samozřejmě i neotřelý remix songu Jack You (Diddy and Felix), který produkoval společně se Stevem Angellem. Za svou nejúspěšnější studiový výplod považuje track How Soon Is Now, na kterém se podílel David Guetta a vokály obstarala Julia McKnight (též nazpívala Diamong Life a Finally).
Dalším důkaz o tom, že v Sebastianově kariéře byl poslední rok opravdu rokem s velkým “R”, je rezidentní klubová noc v Pacha Clubu na Ibize, kde kompletní Swedish House Mafia vítala hosty jako Dizzee Rascal, Basement Jaxx, Bob Sinclair a další.

Domácí publikum se ale může tešit hlavně na datum 12.3.2009, kdy Sebastian Ingrosso vystoupí na premiéře noci Very Very Hungry Models v pražském klubu SaSaZu.


Dodal: Petr Tajčman, Pink Dot
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

VERY VERY HUNGRY MODELS

Pátek 12. 3. 2010
Vstup: 450/ VIP 900 + poplatky
Vystupují:
Sebastian Ingrosso, John Culter, Mia, Pete Walk, Marshall, Adam Cloud, Revis, Loutka
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
MP3 KE STAŽENÍ
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika