Jaro v Roxy: Stamina MC a Lenzman na Bushi

Jaro v Roxy: Stamina MC a Lenzman na Bushi

08. 02. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Roxy hlásí další jména drumandbassové párty Bush! Na dubnové Bushi 23. se Dlouhá 33 bude otřásat v základech: k Markymu totiž přihazujeme jeho dvorního zpěváka a mcího Staminu. V Roxy toto duo společně vystoupí úplně poprvé! Na březnové vydání Bushe jsme si připravili opravdovou laskominu: dorazí jeden z nejvíce ceněných nu schoolových dnb producentů Lenzman! Předprodeje na obě akce již běží.
Stejně jako k sobě patří Andy C a GQ, LTJ Bukem a Conrad, nebo Roni Size a Dynamite, patří k sobě i brazilští Marky se Staminou. Znají se odmalička a vystupují spolu léta letoucí, oba ve svém oboru patří mezi absolutní špičku. Staminův vokál neodmyslitelně patří k Markyho největšímu hitu LK. Jako jeden z mála mcs je zároveň i skvělým vokalistou a v kombinaci s Markym díky naprosté sehranosti povyšují djský set na hotový koncert.Ještě před tím však 19. března nabízíme další premiéru: na Bush přijede zahrát Lenzman, jeden z největších talentů na současné drumandbassové scéně. Příznivcům deepovějších a melodických poloh tohoto stylu není třeba ho obšírněji představovat.

Lenzman má za sebou releasy na značkách CIA, Shogun Audio nebo Integral, letos si jeho produkci vybral pro Metalheadz samotný Goldie! Mladičký Holaňdan si získal skvělou reputaci i jako dj. Domácí line up na březnovou Bush je více než kvalitní: zahrají Koogi, Ghonzales a Stantha. Vstup bude za krásných 100 czk (plus poplatky v předprodejích) a 150 na místě!Dodal: Ondrej Golis, Roxy Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BUSH

Pátek 23. 4. 2010
Vstup: 100 - 150 Kč
Vystupují:
Marky, MC Stamina, Im Cyber, Lixx a Clive
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
BUSH - 23.4. Roxy
3 x 2 vstupy
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
MP3 KE STAŽENÍ
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika