Festival Student Fest se blíží!

Festival Student Fest se blíží!

11. 03. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Na apríla, 1.dubna, Praha již potřetí ožije jednodenním přebíhacím festivalem Student Fest. Ve 4 pražských klubech se představí kromě vybraných nadějných studentských kapel z celé republiky také známí a profesionální umělci.
Na čtyřech pódiích je od sedmi večer až do ranních hodin připravena žánrově bohatá nabídka skvělé hudby, a tak si každý z návštěvníků může vytvořit svůj vlastní program sám, podle svého vkusu.

Student Fest 2011 navazuje na dva velmi úspěšné proběhlé ročníky festivalu a přináší opět o něco více než loni. Kromě studentských kapel a mladých hudebníků, kteří se letos sjíždí doslova ze všech koutů naši Republiky, letos Student Fest nabízí i velká jména, jako kapely Fast Food Orchestra, Unifiction či drum&bassového producenta Skeptical z Velké Británie. „Držíme se myšlenky propojit na jednom pódiu zaběhlé umělce i nadějné a progresivní talenty. Jsme přesvědčeni, že to lidé ocení.“ říká hlavní organizátor festuvalu, Jan Jelínek. Celkově se na festivalu představí 23 účinkujících, zazní rock, ska, reggae, funky, grunge, crossover, alternativa či drum&bass.

Základem, jak již tradice velí, je tzv. “přebíhání“ mezi kluby. Návštěvník si sám poskládá svůj program podle line-upu jednotlivých stageí, mezi kterými může dle libosti přebíhat. Blízkost klubů, atmosféra centra města ve spojitosti s nadšením nad i pod pódiem poté ze Student Festu dělá nenahraditelný hudební zážitek.

„V uplynulých 2 letech navštívilo náš festival přes 2000 lidí. Věřím, že se nám podaří tento rok standard minimálně udržet, spíš ale vylepšit. Vycházíme tomu vstříc hlavně výší vstupného, které stále držíme na nejnižší možné hranici,“ dodává Jan Jelínek.

Partnery festivalu jsou Rádio 1, Bohemia Bagel, Musicweb.cz a Poslouchej.net a další.

Více informací o projektu Student Fest je možné získat na webových stránkách www.studentfest.cz.

Dodal: Jan Jelínek, Student Fest
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

STUDENT FEST

Pátek 1. 4. 2011
Vstup: studenti 150/ ostatní 250,-
Vystupují:
Simple Muffin, Unifiction, Vepřové komety, Fast Food Orchestra, FLATTUS, Skalená Treska, CHAOTIC, JAMIROQUAI CZ, Kopec Šišek, Pohlavní Nádraží, Interpret neznámý, Ezy Riders, NeoSound, Moury z roury, Afterspoon, Fousy Mojo, Exil 51, Only for life
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MALL GRAB, Roxy
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika