Další acid techno legenda v klubu Yes

Další acid techno legenda v klubu Yes

25. 11. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Není tomu tak dávno, co svým acid techno setem ohromil Chris Liberator naplněný Yes klub a už je tu pokračování - tentokrát zde v pátek 2. 12. vystoupí Chrisův kolega Guy Mc Affer aka The Geezer!
Guy “Geezer” McAffer začal s produkcí již před patnácti lety, po boku svých kolegů Chrise Liberatora, DDR, Dave The Drummera a ostatních členů party Stay Up Forever a stál u zrodu klasického UK acid techno soundu. Vydal nespočet singlů na světově známých labelech jako Stay Up Forever, Tortured, Smitten, Eukatech, Routemaster, Intensiv, Cluster, Infected, Boscaland nebo Bionic Orange, a to také ve spolupráci s mnoha autory po různými pseudonymy (např. Audio Pancake, Punk Floyd, Dangerous Canopy atd).

geezer

Jeho vlastní label R.A.W, plný masivního našláplého techna se zapsal do podvědomí Djs a posluchačů po celém světě a pecky jako “ The Badger”, “Santa Pod” nebo “Mad Cows On Acid” zná asi každý fanoušek „kyselého“ techna.

Jak již tedy bylo zmíněno, tento acid techno guru nám v pátek 2.12 představí svůj jedinečný, energický set, doplní ho velice šikovná Djka AALA z rakouského Lego Sound Systemu, Majkl & Mejra z NSK, Dave.LXR a v neposlední řadě DESTROYER, který rozbalí svůj techno liveset.
Vstup je pouze 100kč, těšit se můžete na posilněný Funktion One sound a také na nový 3D mapping!

www.yesclub.cz
www.guymcaffer.com

Dodal: David Hodák, Yes Club PR Management
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

THE GEEZER

Pátek 2. 12. 2011
Vstup: 100 Kč
Vystupují:
The Geezer, AALA, Majkl & Mejra, Dave.LXR, Destroyer
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika