Oslavte Silvestr v Sacre Coeur

Oslavte Silvestr v Sacre Coeur

01. 12. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
Přemýšlel jsi nad tím, jak v našem hlavním městě nejlépe oslavit konec starého a příchod nového roku – 2012? Teď už přemýšlet nemusíš, tenhle text to rozhodnutí udělá za tebe! Máme pro tebe skvělý tip, který prakticky nejde odmítnout.
Prostor Sacre Coeur se nachází v blízkosti centra města (metro B-Anděl) v ulici Holečkova. Je unikátní jak svou polohou ve velmi klidné části města (přesto blízko od samotného centra), tak i luxusem, který nabízí unitř.

A co se vlastně bude na slavnostní párty dít? O úplné nabažení vašich uší se bude starat pečlivě vybraná čtveřice Djs ve složení – MAD SKILL, MAZTAH, ENEMY a PYEL! Na své si přijdou všichni hudební fanoušci bez rozdílu, hrát se totiž bude rozmanitá paleta hudebních stylů. Připraveny jsou největší pecky z žánrů jako Rap, Rnb, House, Electro, Dubstep, či 80s a 90s! K více než stoprocentnímu zážitku dopomůže i P.A Sound system L'Acoustic. O vaše oči se zas postarají ty nejlepší VJ's, kteří budou mít po celou noc na starosti velkolepé projekční show!

Těšit se můžete na welcome drinky, Go-Go tanečnice, tombolu a chybět samozřejmě nemůže ani velkolepý půlnoční ohňostroj! Provázet vás bude celým večerem zkušený moderátor, PAN RADU (TV Óčko).

Vstupenky jsou již k zakoupení ve všech sítích Ticketstream.cz. A pozor! Kapacita prostoru je omezena na 700 lidí. Pro ty nejnáročnější je připravena speciální VIP lounge, která přináší svým majitelům speciální parkovací místa + sushi raut, full servis a mnohem více. Konec roku tak oslavíte v naprostém luxusu a prostoru, který stojí rozhodně za to jedenkrát do roka navštívit.

www.sacrecoeur.cz


Dodal: Michal Kulhavý
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SILVESTR V SACRE COEUR

Sobota 31. 12. 2011
Vystupují:
MAD SKILL, MAZTAH, ENEMY, PYEL
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
Ema
01. 01. 2012 | 16:55:17
+0 | -0
Masakr, nejhorsi co jsem kdy zazila.
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika