Cavalli klub pokřtí Chris Sadler

Cavalli klub pokřtí Chris Sadler

19. 12. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V úterý 20. prosince se poprvé otevřou brány luxusního pražského klubu Cavalli. Přijďte si poslechnout djské stálice Chrise Sadlera, Kifliho, Martyho Fishe nebo Carrasca a okusit atmosféru klubu, kde noční život dostane úplně nový rozměr.
Pražská klubová scéna nabízí bezpočet různých podniků, doposud zde však chyběl takový, kde si můžete užít zábavu opravdu na úrovni. Jistě, mnohé se tak tváří, málokterý tak ovšem opravdu funguje. A právě proto vznikl klub Cavalli, který nechce jen slepě kopírovat ostatní. Naopak, hodláme razit nový směr, koncept, kde jdou ruku v ruce profesionalita a rodinný přístup.

A na co se můžete těšit? Kromě profesionální obsluhy a luxusního interiéru s kapacitou 450 osob dozajista také na kříšťálově čistou zvukovou produkci, která dá naplno vyniknout talentu hostujících DJských mágů. Na první noc jsme si pro vás připravili jméno, které asi není třeba příliš představovat. Chris Sadler se za DJským pultem pohybuje již téměř dvacet let, zahrál si snad v každém významnějším podniku a je jedním z největších pojmů pražské klubové scény. Ostatně není divu, jeho energické sety totiž dokáží rozpohybovat snad úplně každého.

Ani jeho sekundanti ovšem nejsou žádnými zelenáči - ať už jde o Martyho Fishe, který se proslavil v klubech jako je Radost FX, Mecca či Studio 54, nebo Kifliho, jež hraje již bezmála deset let a veřejnosti je znám především jako headliner a pořadatel jediného open air tanečního festivalu v Praze.

LINE UP:
22:00-00:00 – KIFLI & Carrasco
00:00-02:00 – Chris Sadler
02:00-04:00 – Marty Fish
04:00-end – B2B

Dodal: Petr Hrabánek aka KIFLI
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CAVALLI

Úterý 20. 12. 2011
Vystupují:
KIFLI & Carrasco, Chris Sadler, Marty Fish
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MUSIC INFINITY
1 x 2 vstupy
HOT SINCE 82
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika