Dvoudenní hudební dnb maraton

Dvoudenní hudební dnb maraton

20. 09. 2012  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Hudební večírek Night Life With Drum´n´Bass Party je dvoudenní hudební maraton, který začíná v pražském klubu Lucky Lucky 28. září od 21:00 a poté míří do Litomeřic, kde bude pokračovat i s Toddem Williamsem.
Na večírek totiž přijede i Todd Williams z Budapešti, který hraje už nějaký ten pátek a společně s DJem Siriem si připraví drum´n´bassový set. Výběr bude od průkopnického D´n´B, až po aktuální sound. Jeho oblíbenci jsou: LTJ Bukem, Bungle, Marky, Makoto, Seba a Naibu.

Klub navštíví i DJka Ja-ne. Ta začala hrát v roce 1997 po boku DJe Touchwooda. Stala se rezidentkou klubu Punto Azul, kde měla večírek "DnB Heavy Industries" a v klubu XT3 "Turntable Lounge", hudební noc, která uváděla špičku D´n´B scény. Zahrála v mnoha českých klubech a na freeparties. Doprovázela mnoho zahraničních D´n´B DJs (PANACEA, FRESH, GROOVERIDER, DIGITAL, B-COMPLEX, CAMO & KROOKED). Reprezentovala český D´n´B i v zahraniči (Berlín, Hamburg, Rostock, Londýn, Slovensko, Polsko, Rakousko). Zaměřuje se na rychlé tracky s hutnými basovými linkami. Od roku 2012 provozuje galerii music bar ABSTRAKT.

Hudební producent Sonority dělá muziku už pěkných pár let. Ovlivněn je mimo jiné i projekty jako Boards Of Canada, Clark, Daedelus, Akufen či Funkstörung. Objevují se u něho prvky IDM, clicks´n´cuts, mikrosamplingu, breakbeatu, house music, ambientu a drill & bassu. V jeho živé produkci se setkávají melodické plochy s táhlými softwarovými výkřiky, na které se lepí nepředvídatelné sekvence ruchů, tónů a zvuků. Sonority vystupoval na akcích vedle takových jmen jako Telefon Tel Aviv, Jon Hopkins, Murcof, Milanese, Josh Wink, Bushwacka, Daedelus či Nathan Fake. Na svém kontě má remixy pro projekty Sklenik (ex Ohm Square, Liquid Harmony), Brooklyn, Uncless, Kora et le Mechanix a Ten And Tracer.

DJ Reborn a Caramba odstartují celou akci. Prvním bude DJ Caramba, který kombinuje breaky a drumy s protáhlou basovou linkou. Nebojí se mixovat různé styly dohromady - od funku po breaky. DJ Reborn je drum´n´bassovým DJem a hraje od roku 2006. Koncem roku 2007 si koupil první gramce a začal mixovat. Poté přišly na řadu hudební projekty D´n´B City Nights a PND. V březnu roku 2010 vyhrál třetí místo v kategorii talent roku v Czech Drumandbass Awards. Oblíbenci: Big Bud, Chris Su, Concord Dawn, Dose, Fourward, Ill Skillz, Logistics, Nookie, Seba, State Of Mind, Trei, Zero Method, Zero Tolerance.

Dodal: Sirius
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

NIGHT LIFE WITH DRUM´N´BASS PARTY

Pátek 28. 9. 2012 až Neděle 30. 9. 2012
Vstup: 70 kč
Vystupují:
Todd Williams, Sirius, Reborn, Sonority, Jane, Caramba, Uk djs
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika