Ugandský raper Mc Burney zahraje v Chapeau

Ugandský raper Mc Burney zahraje v Chapeau

14. 08. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
One Blood je sociálně-dokumentární projekt Andreje Štuka a Jarmily Štukové, který objevuje a propojuje českou a zahraniční street culture, a to v krajinách, kde tento typ kultury pomáhá přežít. Spojuje české ikony s umělci v rozvojových zemích, kteří vyznávající stejnou kulturu, a dává jim příležitost navzájem spolupracovat.
Projekt si klade za cíl pomoci jednotlivcům a přiblížit lidem žijícím v České republice život lidí se zajímavými osudy, pocházejících ze zemí, kde jsou například breakdance, rap či box jedinou možnou činností, jak bojovat s beznadějí. Pojďme tyto společné hodnoty sdílet a pomoci rozvíjet v krajinách, které neměly to štěstí žít v blahobytu. Protože možná právě tam je najdeme nejčistší. Projekt je zajímavou sondou do míst, kde lidé nežijí v podmínkách, které bereme v České republice jako samozřejmost, ale přesto u nich můžeme najít nadšení pro věc, vděčnost a lásku k životu.
 

Právě Uganda je jednou ze zemí, kterou se podařilo s Českou republikou propojit. Díky benefiční akci, která proběhla v pražském klubu Chapeau Rouge, se podařilo zprostředkovat Mc Burneymu, raperovi pocházejícímu z hlavního města Kampaly, cestu a několik koncertů v České republice. Burney je zakládajícím členem kapely Luga Flow Army a v Čechách ho čeká hned několik koncertů. 19. 8. 2013 v rámci Freestyle Mondays v Chapeau Rouge, 23. 8. 2013 na Hiphop kempu, kde vystoupí i s kapelou Prago Union, a nakonec 24. 8. 2013 v kladenském klubu Poldofka.

Datum: 19. srpna 2013
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 20:00

Další informace naleznete na:
http://www.chapeaurouge.cz
http://www.onebloodproject.com

Dodal: Jarka Beranová, Chapeau Rouge
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

FREESTYLE MONDAYS

Pondělí 19. 8. 2013
Vystupují:
MC Burney (uganda), Vojtaano & On Timon, MKP live band, DJ Strictlybeatz, DJ Dragon
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika