Francouzský Worakls vystoupí v klubu Magnum

Francouzský Worakls vystoupí v klubu Magnum

11. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Magnum Club & Restaurant si Vás dovoluje pozvat na velkou premiéru zahájení nové rezidentní noci Be My Guest! Ta se ponese ve znamení zajímavých zahraničních hostů, které vždy doplní čeští djs.
Pravidelně Vám budeme přinášet porci čerstvých djs a producentů, kteří v našich krajích nevystupují tak často, jako ohraná jména. Prvním hostem bude francouzský dj a producent Worakls, který v České republice vystoupí dokonce úplně poprvé! Buďte tedy našimi hosty a přijďte 21. března okusit porci nepoznaného!
 

Worakls byl pro první díl párty Be My Guest jasnou volbou. Tento 25ti letý talentovaný francouzský hudebník a producent se začal věnovat hudbě již ve svých 3ech letech, kdy začal hrát na klavír. Narodil se do rodiny hudebníků, takže i on se rozhodl jít ve stopách svých rodičů. Jeho vysokoškolské vzdělání přesahuje hranice elektronické hudby, což mu umožňuje vytvářet kompozice, které nemohou být definovány jako konkrétní hudební žánr. Worakls má tedy svůj specifický zvuk, což ho učinuje jedinečným! Jeho hudba je silný, snový a sofistikovaný zážitek, který čerpá inspiraci z různých hudebních žánrů od klasiky až po rock. Na svojí světovou tour se vydal okamžitě po vydání svého prvního alba a za velice krátkou dobu se stal ikonou francouzské hudební scény!

Jako support djs vystoupí Roman Rai, který se v poslední době podílel na remixu pro Vladimira 518 společně s Pavlem Bidlem. Má za sebou takové počiny jako oficiální remixy pro americkou grammy oceněné duo Deep Forest, či legendárního britského dje Dannyho Howelse.

Druhům supportem bude TGT, pseudonym, za kterým se skrývá další účinkující párty Be My Guest, dj a producent Ales Povr. Aleš skládá hudbu přibližně od roku 1995. V současnosti úzce spolupracuje s polským labelem Minimalistyczni_E, kde vydává své skladby.

Line-up dále podpoří další dj a producent v jedné osobě, kterým je Akrom. Ten měl tu čest si zahrát na akcích v Anglii a Francii, kam se dostal díky úspěchu v djském kontestu anglické skupiny Republic Artists. Pravidelně vystupuje s kytaristou nebo saxofonistou v rámci svého projektu Akrolive.

Celý večer načne rezidentní dj a pr manager klubu Tokátko, který se představí ve speciálním deep house warm-up setu.

Těšte se tedy na nabitý večírek plný zajímavých vystoupení. Speciálně na tuto akci bude v klubu posílen zvukový aparát, takže rozhodně zajižete velice nevšední hudební zážitek a budete z klubu odcházet s pocitem spokojenosti a naplnění.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/348707725269815/

MAGNUM TAXI
mob. +420 605 328 715

www.magnumclub.cz
www.facebook.com/magnumprague

Dodal: Štěpán Ježek, Epic Production
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BE MY GUEST: WORAKLS

Pátek 21. 3. 2014
Vstup: 100 - 200 Kč
Vystupují:
Joachim Pastor (FR), Roman Rai, TGT, Akrom, Tokatko
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika