Italský producent Hollen na Techno Animals

Italský producent Hollen na Techno Animals

03. 03. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
První březnový pátek 7.3. zavítá do pražského klubu Chapeau rouge respektovaný italský producent Hollen, kterého budou na dvou stagích supportovat domácí zástupci Subgate, Adam Cloud, Ravic, Rob Smile, Flesh, Revis, Pete Walk, Taada a další.
Tepve dvaceti-šestiletý Aniello Federico aka Hollen odstartoval svou kariéru již ve čtrnácti letech. Ve svém věku byl velmi ovlivněn soundem předních světových producentů, mezi které patří například Dubfire, Nic Fanciulli, Richie Hawtin nebo Marco Carola. Po několika letech se začíná představovat po klubech ve své rodné Itálii a dostává šanci vystupovat po boku jmen typu Josh Wink, Mikael nebo Rino Cerrone.
 

Kromě celé řady vystoupení se Aniello začal intenzivně věnovat vlastní produkci a úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Jeho tracky se objevily na věhlasných labelech jako jsou Kling Klong, Toolroom, Bla Bla, Agile či Bitten, obsazovaly přední příčky hitparád a byly supportovány jeho idoly – Marcem Carolou, Loco Dicem, Dubfirem a spoustou dalších.

Za nedlouho startuje svůj vlastní label s názvem Prospect Records, který opět sklízí spoustu pozitivních ohlasů na světové elektronické scéně. Na prvním EP tohoto labelu se objevuje velmi úspěšný track Pin Puk s remixem od Tonyho Dee a Hollen v rámci tohoto vydavatelství navazuje spolupráci se známými umělci z celého světa.

V uplynulých dvou letech cestuje se svým recordbagem na festivaly a parites po zeměkouli a jeho popularita stoupá vzůru. Za své mluví i 32. místo v anketě serveru Resident Advisor.

Jsme velice rádi, že tohoto umělce můžeme přivítat take 7. 3. v pražském klubu Chapeau Rouge na eventu Techno Animals powered by Creative!

Facebook událost: facebook.com/events/587647311284084/

Dodal: Ondřej Beránek, Dj Subgate
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI
Vystupují:
Hollen (IT), Subgate, Adam Cloud, Ravic ve speciálním narozeninovém setu se saxofonistou Deesaxx, dále Flesh a Nkyp
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika