Představujeme festival Kart Arena

Představujeme festival Kart Arena

20. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Po zimní pauze vám vaše oblíbená house noc Houseland přináší již třetí pokračování úspěšného Arena festivalu, tentokrát ve spojení s pražským after klubem Studio 54. Letošní léto bude v Litomyšli odstartováno hodně kvalitním večírkem!
Naleštěte střevíce a připravte si svoje uši na noc plnou nejlepších hudebních lahůdek v podání špičkových českých dj´s, po jejichž boku vystoupí vám již dobře známí a oblíbení residenti Arena festivalu.

Jako headlinery třetího vydání jsme pro Vás vybrali opět ty nejpovolanější! Prvním z nich je oblíbený a Vám dobře známý CHRIS SADLER, jelikož v Litomyšli vystoupí již po několikáté. Dalšími specialitkami bude Dj ENRICO, majitel klubu STUDIO 54 a neméně známý SUBGATE. Toto trio na main stage doplní MARTY FISH a REVIS.

Na Second stage se můžete těšit na další dávku STUDIO 54 Dj´s a mimo jiné také na Vaše oblíbené HOUSELAND rezidenty. MARK EVILL vs. P-JAY, YOPPA PARROT vs. DON MARQUEZ, JAQULLIN, TOKÁTKO, MYLO GLENN, 2TAKT DJ´S, RIO, TIBIZA a CASEY, se postarají o to, aby party jela naplno až do brzkých ranních hodin!

Program:
CHRIS SADLER
ENRICO
SUBGATE
MARTY FISH
YOPPA PARROT
P-JAY
REVIS
MARK EVILL
DON MARQUEZ
MYLO GLENN
2TAKT DJS
JAQULLIN
TOKÁTKO
TIBIZA
RIO
CASEY

Těšit se můžete pořádnou dávku té nejluxusnější TECH-HOUSE MUSIC po celou noc až do brzkých ranních hodin, krásné GOGO tanečnice a spoustu drinků. Připravte si minimálně dvoje taneční střevíce, protože jedny vám rozhodně stačit nebudou, o to se postaráme!!!

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/406485789486062/

Dodal: Štěpán Ježek, Epic Production
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

KART ARENA

Sobota 24. 5. 2014
Vstup: 150 Kč
Vystupují:
CHRIS SADLER, ENRICO, SUBGATE, MARTY FISH, YOPPA PARROT, P-JAY, REVIS, MARK EVILL , DON MARQUEZ, MYLO GLENN, 2TAKT DJS, JAQULLIN, TOKÁTKO, TIBIZA, RIO, CASEY
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika