Awolnation zahrají poprvé v Praze

Awolnation zahrají poprvé v Praze

24. 02. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Americká elektro-rocková kapela, v jejímž čele stojí zpěvák a skladatel Aaron Bruno, se v červnu poprvé podívá do Prahy. Autor megahitu Sail vystoupí ve středu 11. června v Lucerna Music Baru v rámci koncertní série Excelent Jukebox.
Název Awolnation pochází od přezdívky, kterou měl Bruno v době středoškolských studií. V roce 2009 oslovilo Bruna nahrávací studio Red Bull Records s možností vytvořit vlastní hudební projekt. Ze spolupráce se zrodilo EP Back To Earth a později veleúspěšné album Megalithic Symphony. To získalo trojitou platinovou desku - možná i proto, že jeho součástí je obrovský hit s názvem Sail.
 

Sail byl původně vydán v lednu 2011, do širšího povědomí se ale dostal až rok poté, a to díky neoficiálnímu videu z dílny jedné nezávislé filmařky. Nahrávka s teenagerkou zpívající v dešti obletěla celý svět a dodnes na YouTube získalo téměř sto miliónů shlédnutí. Ke hvězdnému úspěchu pak stačil již kousek a poté, co se singl objevil v seriálu Dr. House nebo v reklamě na Nokii, si ho vzaly do repertoáru takové hvězdy jako Macy Gray nebo Kendrick Lamar.

Awolnation ale nezahálí a pilně připravuje novou desku. První ochutnávky už jsou na světě - na jaře loňského roku vyšel nový singl ThisKidsNotAlright a v závěsu následoval další track s názvem Some Kind of Joke, který se objevil na soundtracku ke třetímu dílu Iron Mana. Hudební kritici předpovídají Awolnation velkou budoucnost a jako zásadní důvod uvádějí i jejich precizní živá vystoupení.

Nenechte si proto ujít koncert Awolnation v čele s Aaronem Brunem, který se koná ve středu 11. června v Lucerna Music Baru jako další z koncertní série Excelent Jukebox. Vstupenky budou v prodeji od tohoto čtvrtka, 27. února prostřednictvím sítě Ticketpro.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/221037028098216/

Dodal: Dominika Janigova
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

EXCELENT JUKEBOX: AWOLNATION

Středa 11. 6. 2014
Vstup: 495 Kč v předprodeji
Vystupují:
AWOLNATION (USA), Evelynne (CZ)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika