Loreen v Pražském Roxy

Loreen v Pražském Roxy

15. 04. 2014  |  Autor: Mia Křižková  |  Komentáře (0)
U vstupu zjistili, že se začátek o hodinu posouvá. Zdálo se, že na Loreen čekají jen cizinci a návštěvníci Prahy. A kdo je kapela MNRS, která má hrát před samotnou Loreen?
Na podium přiběhli dva neznámí mladíci. A začali hrát. Ráda bych vám tedy velmi krátce představila skupinu MNRS z Británie. Za názvem této kapely-manors- se skrývá mladý Londýnský producent a hudebník Ben Mercer, který o sobě tvrdí, že je stále velmi nervózní a roztěkaný člověk. Jako kapela začali hrát teprve minulý rok v únoru. A musím uznat, že feeling byl skvělý. Ben má nádherný hlas. Krásně zvládá velký hudební rozsah. Jeho plné a zvučné tóny obdivovalo nemálo posluchačů. Synt-pop styl teď ale mineme a vrátím se k Loreen.

Krátce vyslovovanou Loreen aneb švédskou zpěvačku celým jménem Lorine Zeineb Nora Talhaoui očekávalo nacpané Roxy. Její song „Euphoria“, který zazněl na konci koncertu zná snad každý a vyhrála s ním Eurovision Song Contest 2012 v Baku. Začala písní „We Got The Power“ a evidetně byli všichni spokojení. Pokračovala songy jako je "My Heart Is Refusing Me" , „In My Head“ a singl „Jupiter Drive“, který ještě nenajdete na žádném albu.

Loreen

Loreen ze svého vystoupení udělala jednu velkou show, kterou jsem ani já nečekala. Na písně, u nichž bych si nikdy netipla že si zatančí celé Roxy, trsali všichni jako o život! Loreen má melodický zvučný hlas, který se rozléhal do dáli. Byla velmi kontaktní s fanoušky a celé si to moc užívala. Byla vysmátá a sršela vzácnou pozitivní energií.

Pravdou je, že vystoupení bych hodnotila velmi kladně. Možná to znělo i lépe, než na samotném CD. Kdo nepřišel prohloupil. Kdo se účastnil, odnesl si domů jistě skvělý zážitek.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

LOREEN

Neděle 13. 4. 2014
Vstup: 395 Kč v předprodeji
Vystupují:
LOREEN (SWE), Ben Mercer - MNRS (UK)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika