Páteční Hi:5 v pražském Duplexu

Páteční Hi:5 v pražském Duplexu

31. 07. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Hi:5 je pozdrav na uvítanou od rezidentního projektu klubu Duplex. Rezidentní DJ Migell si tentokrát pozval na další pokračování této pravidelné párty trojlístek zajímavých hostů. Společně s ním tedy vystoupí Andre, Simon Pereez a Jumper.
MIGELL
Ostřílený Dj, co roztančí každou párty svým vytříbeným uměním a citem pro vystihnutí atmosféry a servírování těch největších pecek housem počínaje, přes progressive a mnohem dál! V klubu Duplex už vystoupil po boku takových hvězd, jako Michael Calfan, Nicolaz, Ali Wilson, Audioherz, Atlantic, Eric Grovonius a v nedávné minulosti hrál po boku se zpěvákem Errol Reid, nebo DJ Stuart Ojelay v rámci eventu HED KANDI .Ti šťastnější z Vás ho mohli slyšet hrát na proslulé Ibize v klubech jako Hush, Bay bar nebo Orange Cornner, kde strávil neskutečnou párty jízdu po všech klubech. Užijte si tedy jeho vystoupení, které ve Vás zaručeně nechá příjemné dojmy. 

ANDRE
Mladý talentovaný DJ Andre z Prahy, kterému se během půl roku povedlo projít pražskými top kluby, kde předvádí pravidelně svůj djský um s citem pro vývoj setu a pečlivě skládané beaty v rytmu electro house music. Pravidelně vystupuje v klubech Duplex, Insomnia, Luxor FTC nebo Kotnov.

JUMPER
Jumper, vlastním jménem Ondra Skokan, je mladý energický umělec pocházející z Olomouce. Djingu se věnuje od roku 2012, svoji kariéru odstartoval v roudnickém Freelandu. Od housu se propracoval až k aktuálnímu tech house, techno a deep house soundu, který podtrhuje svoji čistou a precizní technikou mixu. Pravidelně vystupuje v pražském Duplexu na akcích Cape town wave a HI:5, dále jste jej mohli slyšet v pražském Magnumu a Insomnii, havířovské Stolárně, na plavbě Chillin Prague a na dalších akcích. Při jeho vystoupeních se rozhodně nebudete nudit!

SIMON PEREEZ
Simon Pereez je všestranný umělěc.V jeho djských setech můžete očekávat prvky všech možných žánrů elektronické hudby. V současné době ho nejčastěji můžete slyšet v house setech ve všech odnožích tohoto žánru. Pravidelně vystupuje v klubu Duplex, Magnum nebo Yes Club. Kromě djingu se věnuje také natáčení aftermovie z tanečních akcí. Jeho sety vás rozhodně nenechají sedět!

VSTUPENKY
DRŽITELÉ DUPLEX KARET ZDARMA (registrace Duplex karet: http://m.duplex.cz/cs/registration)
- MUŽI 280,- Kč
- ŽENY do 23:00 zdarma / 150,- Kč později

duplex karta


REZERVACE & VIP
E-mail: reservation@duplex.cz
Tel.: +420 732 221 111

VIP BENEFITY
- prioritní vstup do klubu
- rozšířené portfólio nápojů
- privátní podlaží s výhledem na parket
- VIP toalety
- osobní péče

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/592744357491035/

Dodal: Štěpán Ježek, DUPLEX club & restaurant
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

HI:5

Pátek 1. 8. 2014
Vystupují:
Migell, Andre, Simon Pereez
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MALL GRAB, Roxy
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika