Dema na Citadela warm up v Chapeau Rouge

Dema na Citadela warm up v Chapeau Rouge

27. 08. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V pátek 11. září přivítá pražské Chapeau Rouge italského Demu, kterého bude v rámci warm upu k brněnské Citadele supportovat český matador Kaisersoze, Subgate, Michael J, Rob Smile a Schwing.
25.9.2015 přivítá brněnské Boby Centrum ikonu současné elektronické hudby, kterou respektovaný umělec, polovina dvoučlenného legendárního projektu *Deep Dish a majitel labelu SCI + TEC - Dubfire!

Přesně čtrnáct dní před tímto eventem proběhne v pražském klubu Chapeau Rouge oficiální warm up, na kterém se jako headliner představí italský producent Dema. Osobitý umělec, který v současnosti udává směr novodobému technu vydává své skladby nejen na již zmiňovaném labelu headlinera zářijové Citadely, ale také na dalších světových vydavatelstvích jako je Trapez, Octopus, MB Electronics Marca Baileyho a nebo Terminal M. Dostává se mu supportu takových jmen jako je Sven Vath, Richie Hawtin nebo Carl Cox a s celou řadou předních světových techno jmen ve spojení s jeho vlastní produkcí spolupracuje.
 

Dalšími vystupujícími na Citadela warm upu v Chapeau Rouge bude domácí techno ikona Kaisersoze, a DJ SUBGATE, kteří se představí na Citadele samotné a dále metropolitní technojezdec Michael J a rezidenti eventu CREATIVE - Rob Smile a Schwing!

Vstupenky za přeprodejní cenu 100,-Kč v limitovaném počtu můžete zakoupit na serveru GOOUT.cz.

Kompletní informace naleznete na https://www.facebook.com/events/420105531507366/

Dodal: Ondřej Beránek, Dj Subgate
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CREATIVE CITADELA WARM UP

Pátek 11. 9. 2015
Vystupují:
Dema (it), DJ Kaisersoze, DJ Subgate (minimal), DJ Michael J. (electronica), DJ Schwing (elektro), DJ Rob Smile (deep house)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika