A.Paul a Damon Wild na 17. narozeninách JZD promotion

A.Paul a Damon Wild na 17. narozeninách JZD promotion

18. 01. 2016  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
Valašská „Apokalypsa“ bude mít letos již osmé pokračování v podobě narozeninové party JZD promotion.  Na zahraničních vystupujících se nešetřilo.  Portugalec A. Paul a Američan Damon Wild jsou tím nejlepším důkazem, že tahle narozeninová party do techno kalendáře určitě patří.
Valašská tradice v městečku Valašské Klobouky trvá již od roku 2009, kdy poprvé zahrál Marko Nastič. Od té doby zde vystoupila světová jména jako Oscar Mulero, Christian Varela, Marko Broom nebo Christian Wunsch. Letošní termín je stanoven na 20. 2. a hostit bude opět legendární KD Klobučan.  Málokdo si tuhle party po osmi letech bez techna dokáže představit, a proto si kluci z JZD promotion připravili hned tři headlinery. 

JZD narozeniny

Techno na světové úrovni
Portugalec A. Paul patří mezi nejpracovitější producenty světové techno scény. Několikrát byl zvolen „best Portuguese Techno DJ”.  Vlastní několik labelů a vydal více jak 100 nahrávek. Spolupráci si připsal jak se světovými, tak českými producenty. Naopak synonymum pro oldskool techno je Damon Wild. Marco Bailey o něm řekl, že je: „Real legend for techno“. Jeho hudební kariéra začala již v 90. letech v New Yorku. Zahrál na několika mega akcích v ČR. Vydal více jak 100 singlů na labelech Synewave, Music Man a Kanzlermant. Jeho tracky  Red Dog, Rotary, a Avion jsou považovány za techno klasiku. Posledními do party na hlavní stage jsou sympaťáci Kaisersoze a Toky. Neodmyslitelné postavy narozeninových oslav JZD promotion.
Damon Wild – Rotary
 

D´n´b přímo z pekel
V současné době asi neexistuje skloňovanější jméno na poli dnb než Jindra Brejcha. Jeho pekelné projekt Forbidden Society ničí kluby u nás i po celém světě. Za poměrně krátkou dobu toho dosáhl opravdu hodně. Jako první Čech zahrál na Pirate Station Inferno asi největší dnb akci na světě. Zajel si do Japonska na turné a pravidelně pořádá label nights v Cross Clubu. Koho si více přát za headlinera druhého d´n´b pódia než právě jeho.

Pokud všechno sečteme, kluci z JZD letos nachystali 2 podia a celkem tři headlinery. Přičteme-li přátelskou atmosféru, bary s narozeninovými cenami a vstupné pouze 250 Kč, máme o zajímavou akci postaráno.

Událost na FB: http://6b.cz/97P

Dodal: Martin Liška - JZD Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

17 YEARS OF JZD PROMOTION

Sobota 20. 2. 2016
Vystupují:
Damon Wild (Synewave, NYC, USA), A.Paul (Naked Lunch Records/PT), Toky (SK), Kaisersoze, Siki, Papioil & Styrax, Martini, Forbidden Society, Apoka, PT, Onby, MTTHS, VJ Oneb
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:

24. 01. 2016 | 22:09:58
+0 | -0
Píšu si do kalendáře http://www.pg.cz
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika