LTJ Bukem v pátek ve Stormu v novém provedení

LTJ Bukem v pátek ve Stormu v novém provedení

28. 01. 2016  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
LTJ Bukem stál u zrodu intelligent drum & bassu. I po dvaceti letech reprezentuje to nejlepší v subžánru a je mistrem výjimečných mixů. Člověk často neví, kdy jeden track začíná a druhý končí.
Danny říká, že pro své mixy hledá nadčasové skladby - takové, které se mu budou líbit i za dvacet let. A možná právě proto svými mixy baví i s odstupem času, a jeho umělecké jméno vyvolává tak pozitivní ohlasy. Je proto výtečnou volbou pro další z řady nocí českého labelu Authentic Music, tentokrát s rytmy liquidnějšími a zamyšlenějšími, než bývá zvykem. 

LTJ Bukem v pátek ve Stormu v novém provedení

Kromě vyladěného Funktion-One sound systému a originálních vizualizaci od VJky Ade Anejde si drum & bassovou akci ve Stormu můžete užít v novém provedení, které už s perfektními ohlasy ozkoušeli zástupci house & techno scény na akcích Meeting a nebo kanadští We Funk Radio či britští Audio Bullys. DJ je umístěn ve středu klubu tak, aby byl viditelný ze všech stran jako třeba v Boiler Room. Toto rozložení klubu nabídne i intimní lounge zákoutí s dostatkem pohodlných míst k posezení a každý určitě ocení bližší vzdálenost mezi DJem, parketem a barem.

Předskakovat hlavní hvězdě bude dvojice Cashmeer a Skywalker, která již léta bezchybně zvládá vystihnout Bukemovy klasické hudební polohy. A těšit se můžete i na Peejaye, jenž občas vystřihne bukemovštější set než dnešní Bukem. Náladu doplní Panorama, Entita a karlovarský D-Resist. V rámci noci plné inteligentní hudby pak pestrost zajistí druhá deephousová stage, kde se můžete těšit na djs Bio Active, Eska, Yacube a Panorama. V pátek zkrátka kalíme na úrovni.

Dodal: David Hodák, Storm Club Prague
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

AUTHENTIC MUSIC NIGHT

Pátek 29. 1. 2016
Vystupují:
LTJ Bukem, Peejay, Panorama, Entita, Skywalker, Cashmeer, D-Resist Mcs: Manda, Procter, Bio Active, Eska, Yacube, Panorama
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika