High Contrast přiveze do Roxy nové album Night Gallery

High Contrast přiveze do Roxy nové album Night Gallery

30. 10. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Lincoln Barrett aka High Contrast vydal 6. října dlouho očekávané album Night Gallery a 16. prosince nám ho přijede představit do Roxy. Pro mnohé velmi překvapivě vydal LP pod novým labelem 3Beat a předznamenal tak posun k více žánrově barevné produkci přesahující hranice drum&bassu.
Miláčka českého publika doplní megatalent současného drum&bassu, bristký producent 1991 patřící do stáje MTA (Chase&Status). 

High Contrast

Prvních 24 hodin jsou vstupenky v prodeji s 10% slevou přes věrnostní program MY ROXY. Ke stažení zde.

Rok 2017 byl pro Lincolna přelomový. Odešel po 16ti letech z Hospital Records k 3Beat, vydal několik úspěšných releasů a remixů včetně spolupráce na soundtracku k filmu Trainspotting 2. V říjnu pak vydal už šestou studiovou desku po názvem Night Gallery. Nadupané LP obsahuje už dříve zveřejněné drum&bassové tracky jako Remind Me (nejhranější track minulého roku na UKF Youtube kanálu), Questions nebo příjemný house/80’s disco track Beat Don’t Feel The Same. Na albu použil, kromě živých nástrojů a klavíru, poprvé i kytaru a v některých skladbách dokonce vyjímečně i svůj hlas.

“Poprvé jsem u alba nepřemýšlel nad djingem, ale chtěl jsem vytvořit ten nejlepší možný posluchačský zážitek. Je to určitě mé zatím nejrůznorodnější album” popsal novou desku sám Lincoln. Minulá vystoupení v ROXY byla vždy bez vyjímky vyprodána a doporučujeme nákup vstupenek co nejdříve.

Dodal: Daniel Bacho, Roxy
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

HIGH CONTRAST

Sobota 16. 12. 2017
Vstup: od 350Kč
Vystupují:
High Contrast (UK) - Night gallery Tour Suport: 1991 (MTA/UK), Changing Faces (SK), Thiew (Let it Roll), 2nd stage: Arturo Legorreta (materia.fm), Mike Corner
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika