Nový klub Epic roztančil Prahu

Nový klub Epic roztančil Prahu

28. 03. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Tento víkend odstartoval novou etapu pražské hudební scény klub Epic. Páteční a sobotní opening party byly vyprodané a to i přesto, že program nenabídnul hvězdu ze zahraničí a na pódiu se střídali pouze rezidentní DJové. Světová jména různých žánrů elektronické hudby přijdou na řadu teď. 
Špičkový zvuk, moderní design zahrnující 100m2 LED obrazovek a světelnou show zažilo během prvního EPIC víkendu mnoho nadšených návštěvníků. Mezi nimi i pár známých tváří, které nové party místo v samotném centru hlavního města doslova nadchlo. „Praha takový velký klub, kde by mohli hrát každý víkend zahraniční hosté, potřebovala. Ty technologie všude tady kolem jsou neskutečné. EPIC je srovnatelný s kluby, které jsem navštívila například na Ibize,“ řekla o svých prvních dojmech DJka Lucca. A chválou nešetřil ani další z hostů zpěvák Adam Mišík: „Když jsem žil v Americe, chodil jsem hodně do klubů v LA a v Las Vegas, viděl ty nejlepší na světě. A jak Prahu miluju, tak mi tady chybělo něco, co by se jim mohlo vyrovnat vizuální stránkou i servisem. Myslím, že tady konečně něco takového vzniklo.“ 

Epic


Na dvou EPIC opening nocích se představili rezidentní DJové klubu Richard Reynolds, Dave & eMTy, Bon Finix, Mustee, EKG, Martin Cehelský, Pauli Gabrieli, a Izzy, kteří provedli hosty na tanečním parketě různými žánry hýbajícími současným hudebním světem od house music až po groove a bass house. „Program klubu se ale nebude omezovat jen na tyto styly, je koncipován multižánrově.  V dubnu sem můžete zajít například na techno v podání UMEKa nebo trance od Davida Gravelly. V týdnu si zase přijdou na své příznivci komerčních žánrů – R’n’B, hip hop, EDM a podobně,“ vysvětluje jeden z rezidentů a zároveň hudební dramaturg EPICu, Dave Eremias.

Epic

Klub EPIC v Revoluční 3 na Praze 1 provozují MEDUSA GROUP, leader v oblasti gastronomie s více jak 40 restauracemi a bary v Čechách, na Slovensku a v Rakousku,  společnost  Ministry, která má s taneční scénou bohaté zkušenosti -  vlastní dva věhlasné slovenské kluby a poskytuje profesionální ozvučení a osvětlení na velké hudební akce po celém světě. Ministry Rental Servise se podílí například na pražských party Transmission a Magnetic, na známém maďarském festivalu Sziget, chorvatském Ultra Europe i na Transmission party v Bangkoku a v Melbourne. 

Více info najdete na www.epicprague.com  a www.facebook.com/epicprague

Dodal: iv.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

UMEK

Sobota 14. 4. 2018
Vystupují:
UMEK, Mustee, Elsy
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MATOMA, Roxy
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika