FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 I LOVE TECHNO (BE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

I LOVE TECHNO (BE)

I LOVE TECHNO, Ghent

I love techno (BE)





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so červenec 25, 2009 10:56 pm
to skica
Mě se tam líbilo fakt hodně jak po hudební tak po zážitkový stránce. Kdybych mě zbytečných 4 - 5 tis tak bych jel. Akcí je hodně a jezdit pořád jen na jednu?! to by bylo plítváním peněz a času. kdybych byl někde poblíž tak bych jel ale hned. Jako akci můžu jedině doporučit

Je to fakt skvělej zážitek - jediné co mě fakt štvalo bylo že na haly byl limit cca 5000 lidí a dohromady tam bylo 35 tis a hal 5
takže třeba crookers sem slyšel od vstupu ale dovnitř sem se nedostal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
so červenec 25, 2009 10:41 pm
@Jervin
Diky za odkazy, ale taky mě zajíma proč letos ne znova??
Koukal jsme na nějaký videjka a přijde mi to že tam je až moc narváno.
Asi takhle - co Vás od toho odrazuje??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so červenec 25, 2009 4:56 pm
2 skica
Za zážitek to rozhodně stojí ... tady mas odkazy na reporty a v diskuzi nize najdes dalsi postrehy Wink

Pundisuv report

Můj pohled (lonský díl)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
so červenec 25, 2009 1:07 pm
All
Borci docela vážně o ILT přemýšlím. Doporučili byste mi to?? Dikec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so červenec 25, 2009 12:33 pm
Jervin
Maš recht - jednou to stačilo
Ještě je tolik míst kde sem nebyl Sad musim šetřit na ně Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá červenec 24, 2009 12:25 pm
PepPe
čeče na ILT už ne, jednou stačilo .)) už kalkuluji o jiných výletech ... zatím ale jen jezdím prsty po klávesnici Smile))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt červenec 23, 2009 10:24 pm
Tak se nám začíná pomalu ale jistě objevovat první hvězdičky na ILT 2009 a řekl bych že zatim to vypadá slušně ikdyž docela ohraná jména
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
ne prosinec 21, 2008 9:26 pm
binous
Hoja,

To jsem rádWink jj měl bych taky dorazit ... tak když se ozveš neni problém se tam srazit ;o)
binous
ne prosinec 21, 2008 12:35 pm
To Jervin:
Víceméně s tebou souhlasím Smile P.S. Pokud v lednu pojedu na Flédu podívat se na Dustyho tak se tam doufám setkáme...
kermidertvár
so listopad 29, 2008 4:15 pm
To Jervin:
Jo mužeš,ty můžeš všechno Razz
Apoška ruláh Very Happy
kermideretvár
so listopad 29, 2008 4:14 pm
To:Acid
Tyvole já bych byl s motýlíma křídlama stejně jak čmelák narvanej:D
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
pá listopad 28, 2008 4:39 pm
lol
no nedovedu si predstavit miru na acku Very Happy Laughing Neutral ae myslim, ze motyli kridla a navleky na na nohach by mu slusely Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá listopad 28, 2008 3:29 pm
:))
Ahoooooj Mírooo Smile mužu ten tvuj spam smazat? Laughing

to Galis: tak to taky nevim Wink
Galis
pá listopad 28, 2008 11:17 am
ok mrknu tam....ja chci slyset border community a hlavne fairmonta...ale nejak nevim kde:)
kermideretvár
pá listopad 28, 2008 1:04 am
Apoška byla lepší než ILT
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt listopad 27, 2008 5:55 pm
blame it?
honza: no mam takoej pocit, ze si tady nikdo nestezoval na to, ze by chtel slyset vsechno Smile a myslim, ze neni blbost prebihat z roomu do roomu, kdyz mam par oblibenejch djs a kazdej z nich hraje na jinym roomu, jak to mam asi jinak vyresit? Very Happy navic to vedro bylo nekdy az neunosny Sad jinak voda zadarmo je sice hezka vec, ale platit 0,5 € za wc mi prijde ujety. nereknu, kdyby si za to dostal kupon, kterej muzes pouzit jako slevu na napoje. a ten bordel, kterej se tam vsude valel, vcetne tech louzi ti nevadil? zvuk bych moc neresil, ptze mi prijde, ze vsude je lepsi nez v cechach (napr. na TE v holandsku byl hodne libovej, u nemcu je to samozrejmost). a doprava autem? celkem pohoda, meli jsme v nemecku hotel, takze no problema Smile navic jsme tam prijeli docela brzo, tak jsme si udelali spontani vylet do holandska Smile ochranku a vysmazeny lidi radsi neresim, ptze to byla doopravdy katastrofa Question no a kdyz si to tak po sobe prectu, tak mi jako jedinej klad prijde porad a jenom ta hudba Smile k tomu teda jeste pripoctu super atmosku, ale ta je stejne na kazdy vetsi akci Smile nechci hanit ILT, jsem rad, ze jsem si tuto party zazil, ale dam si radsi oblibenou mayday v dortmundu, ktera je pro me tak trochu vzorem dokonale party Smile peace Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt listopad 27, 2008 3:04 pm
honza
přesně tak ... každému se líbí něco jiného ... já se jen snažil objektivně popsat, s odstupen času, co jsem zažil ... to jak jsem se na party dostal, co jsem tam pil, jestli jsem měl škitavku, nebo větry je nepodstatný ... Smile na nic si nestěžuju stihl, jsem i s přebíháním vše co jsem chtěl (nebylo toho moc) viz report Wink

nevim kde jsi byl v DE ale já tam zatím pokaždé zažil dobrý zvuk, na ILT byl dobrý, ale jak tu je zmíněno v jednom roomu zvuk haproval ... na M_nus byl zvuk super, to je fakt... Wink
honza
čt listopad 27, 2008 1:48 pm
I LOVE IT! DON´T BLAME IT :-D
Každý má jiné zážitky a zkušenosti - já si ILT užil už podruhé a nemůžu si to vynachválit. Je blbost přebíhat z roomu do roomu a chtít slyšet všechno - já si užíval minimálku a občas vyběhl na obchůzku. Super bylo, že člověk dostal od krásných holek v bílém u baru v chill outu vodu do kelímku zadarmo-nemusel jsem uvnitř za nic platit. Zvuk je tam vždy bezkonkurenční - na českých a německých akcích člověk odchází z párty se svoněním v uších - na ILT to nehrozí. A doprava? Autem asi mazec - já si vždy vychytám letenky dopředu, takže neplatím ani 1500,- za zpáteční letenku a z letiště jede vlak přímo před vchod ILT - pohodka. Nad ránem na displejích projíždějí informace, kdy jede další vlak na letiště či do Bruselu...nejlepší zastřešená akce, co znám Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt listopad 27, 2008 10:55 am
Matthew Hoag, Feadz, Crookers by Jervin
Matthew Hoag


Link


Feadz


Link


Crookers


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt listopad 27, 2008 9:36 am
andrew w
Díky. Mě to taky těší, ikdyž se mi Elektra na Fledě nelíbí a nemám to tam rád, ze zvědavosti se na Dustyho ukážu, abych porovnal. Podle mého to bude ale jiné ... bude tam sekat ty svoje hitovky, což by pro mě bylo zklamání ... jsem zvědavý ... mno necháme se překvapit Smile
andrew w
čt listopad 27, 2008 9:11 am
pěknej report, určitě výživný zážitek, těší mě, že dusty kid bude na elektře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt listopad 27, 2008 12:10 am
Každopádně letos vím,co psát do zážitku roku-TIME WARP Mannheim! Není čeho litovat,doteď obdivuju tu zvládnutou organizaci a ten obrovskéj ranní výběr pečiva,kafe,prostě se nestalo jak na Apokalypse,že není co pít Very Happy tu rychlost odbavení v šatně atd...Jedině mě mrzí,že sem nenašel stage s Garnierem,ten spolu se Sashou mi stále uniká ve sbírce person udávající světový tón elektronice. Jen váhám po tom letošním menu,jestli mě vůbec příští rok má co lákat-dosti jmen se opakuje,váhám jestli by třeba nestála za hřích Mayday místo TW,Každopádně zatím času dost,snad se to rychle nevyprodá Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st listopad 26, 2008 5:39 pm
Galis
... jak řikáš zlaté Německo ... ted toho mám moc za sebou a potřebuju pauzu, ale chcem jet do Cocoonu a Water gate a pak na TW 2009 až uvidíte full lajnu padnete 15narozeniny jak mají být ... fakt pecka ... jinak co kde jak v zahraničí atd řešíme TADY
Galis
st listopad 26, 2008 5:34 pm
taky souhlas....me enjvice nasralo kdyz jsem sel na hajzl z jednoho konce haly na druhy prosel nakou kaluzi velikou a zaplatil pul eura za hajzl a pak zjistil ze jsem prochazel chcankama..Smile))jinak zazitek vyborny ale jak je psano uz bych tam nejel....ted naky minimal naraze v nemeckU.))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st listopad 26, 2008 5:29 pm
Binous
Já taky díky... takže jsme se nakonec shodli v názoru na ILT, říkáš? to jsem rád Wink
binous
st listopad 26, 2008 5:06 pm
Diky za report Jervine... Myslim, ze se ti povedlo letosni rocnik vcelku dobre zhodnotit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st listopad 26, 2008 12:34 pm
M_nus by Jervin
(Magda,Marc Houle, Heartthrob)

Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
st listopad 26, 2008 10:32 am
no tak čeho je moc, toho je moc... podle toho co se tu pise jsem docela rada ze jsem u toho nemusela byt, ale zase verim ze hudebni vykony musely byt genialni, pokud se teda clovek dostal zrovna tam,kam chtel...
na TW bych rada, ale to bude taky maso, coz:)) ... COCOON se Svenem ve Frankfurtu by byl myslim adekvatni nahradou za cokoliv Smile nedomluvime se na nakej vylet zase? Smile Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st listopad 26, 2008 9:37 am
Hot Chip by Jervin
Richie Rich
po listopad 24, 2008 3:09 pm
Jervin: čéče, já sem zatim nic z toho nestahoval, tak ani nevim - jenom sem kouknul dnes sem, viděl sem ukázky + linky na sety. Pak sem kouknul na server, ze kterýho občas stahuju nějaký setíky, viděl sem sety z ILT2008, tak sem to sem lupnul. Cool
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 2 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz