Partylist

Lokalita
Kalendář
5
27
28
29
Listopad 18
Od - do:

SOBOTA 7. 7. 2018

POHODA (SK)

Styl: alternativa, electronic music, pop, reggae, rock
Slovensko - Trenčín
letiště
Vystoupí: LP, The Chemical Brothers, Jamie Cullum, St. Vincent, Ziggy Marley, Glass Animals, SOJA, Danny Brown, Rodriguez, Aurora, Little Dragon, Blossoms, Fink, Calexico, El Gusto, Knower, La Femme, Charlie Winston, Scouting for Girls, Helena Hauff, Confidence Man, Idiotape, This Is The Kit, Bazzookas, Ross From Friends, Trosky, Jade Bird, Reykjavíkurdætur, Zeal & Ardor, Donny Benét, Daniel Brandt & Eternal Something, Housewives, KillASon, Ifriqiyya Electrique, Mitch & Mitch, Rebel Babel, Coals, Schnellertollermeier či Lucidvox
další informace v detailu párty

BOSKOVICE

Styl: alternativa, blues, chill out, drum and bass, electronic music, experimental, folk, hip-hop, indie, jazz, klezmer/balkan, performance, pop, punk, reggae, underground
Boskovice
Hrad Boskovice
Vystoupí: Dälek (USA), Fernando Saunders (USA), Prago Union, Jan P. Muchow & The Antagonists, The Circus Brothers, Terne Čhave, Chantal Poullain a Štěpán Markovič Trio, Nylon Jail, Acute Dose, Ille, Kieslowski, Lucie Redlová, Beata Bocek, Mirek Kemel, Johuš Matuš, Šuranská & Uvira, Sýček, Bavor a Javor, Sun & Dead, Bad Karma Boy (SK), Limbo (CZ/SK/UA), Band of Heysek, The Bladderstones, Jamie Marshall and Amplified Acoustic Band, Romanovská/Tichý/Hrubý Trio, Kašuba/Kořínek/Ubrová, Vložte kočku, Killiekrankie, United Cans Unlimited, Dřevěné pytlí v jutových uhlích, OTK a další.
Vstup: 650/550, na místě 750/650
další informace v detailu párty

BEATS FOR LOVE

Styl: drum and bass, electronic music, house, techno
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: Galantis (SWE), Alan Walker (NOR), Roger Sanchez (USA), Sub Focus (UK), Youngr (UK), Kali & PETER PANN (SK), The Upbeats (NZ), Teddy Killerz (UA/RU), Jade (HU), Mindscape (HU), L 33 (BG), DANNIC (NL), Super8 & Tab (FIN), Rodg (NL), Sam Divine (UK), Dj Mad Dog (IT), Bass Modulators (NL), Luca Agnelli (IT), Lea Dobricic (SRB), Horacio Cruz (ES), Nãnci and Phoebe (UK), Demolition Man UK (UK), Aries (UK), Peppery (UK), Deekline (UK), The Swing Bot (FR)
další informace v detailu párty

PEKELNÝ OSTROV

Styl: metal, pop, punk, rock
Holýšov
Přírodní ostrov
Vystoupí: Uriah Heep (UK), Chinaski, Arakain & Lucie Bílá, Harlej & Symfonický orchestr Oty Balage, Rybičky 48, Walda Gang, Dymytry, Banjo Band Ivana Mládka, Vypsaná Fixa, Trautenberk, Doga, Alkehol, Traktor, Turbo, Kern, Debill Heads, Komunál, Krucipűsk, Interloud.
Vstup: od 600Kč
další informace v detailu párty

BASS OVERDOSE

Styl: drum and bass, jungle, liquid funk
Vystoupí: Beast Jane & Fourseason, D:Leet, Cockroach (SK), Tod, Adun & Tsmn (SK)
Vstup: 100 Kč
další informace v detailu párty

MARKUS SCHULZ

Styl: trance
Praha
EPIC
Vystoupí: MARKUS SCHULZ
další informace v detailu párty

SKOK DO VARU

Styl: acid, deep house, disco house, downtempo, electro, electronic music, funky, hip-hop, house, minimal, nu-jazz, progressive, techhouse
Karlovy Vary
Vyhlídková terasa pod Jelením skokem
Vystoupí: djs Schwa & Fatty M, dj Kardio, dj Chochacz, dj Jeffology, The Tchendos (CZ), djs Tawatt, dj Josef Sedloň, dj Coflack, dj Culture Pizza, dj Myclick, dj Robot.
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

VYSOČINA FEST

Styl: nespecifikovaný
Jihlava
amfiteátr
Vystoupí: Mandrage, Rybičky, Mig 21 a mnoho dalších...
Vstup: od 890,-
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika